Знайти людину з фото . Все про Вконтакте

10.06.2016

Як знайти людину на фото

На додаток до минулого статті «як знайти людину вконтакте «, де ми перерахували більшість способів: пошук за ПІБ, номером стільникового телефону, місця проживання, по інституту чи школі, де людина навчається, так само говорили про те, як знайти товаришів по службі і ще багато способів пошуку людей. До того ж ще трохи поговорили про онлайн базах даних людей і розповідали, як з їх допомогою можна знайти людину в інтернеті. Сьогодні ж ми поговоримо про те, як знайти людину на фото .

Існують різні програми, які дозволяють знайти людину по аватарці. а так само безліч способів знайти людину по звичайній фотографії. Ми розберемо зараз найбільш ефективний спосіб пошуку-пошук схожих фотографій або всіх джерел зображення.

Докладно про це можна побачити у цьому відео:

Знайти людину за фото зможе навіть дитина, в цьому нічого складного немає. Це простий пошук схожих фотографій в інтернеті.

Важливо: ваша фотографія обов’язково повинна бути в електронному вигляді! Або на комп’ютері, або в інтернеті на фотохостингу (має бути пряме посилання на фото).

Знайти людину за фото в гугл :

Даний метод дозволяє знайти схожі фотографії в інтернеті. Цим способом можна шукати різні фотографії без вотермарок (водяних знаків).

1) Натисніть на зображення фотоапарата на сторінці google.com.

3) Виберіть зі списку, що з’явився потрібні вам фотографії і перейдіть за посиланням, яка розташована в описі даного фото. Якщо ви шукайте людини на певному сайті. Наприклад, в контакті, то шукайте фотографії у яких в адресі значиться домен vk.com. Швидше за все ви потрапите на особисту сторінку цієї людини.

Знайти людину за фото в контакті :

Так само знайти людину в мережі з фото можна в тематичних спільнотах міста. Вконтакте і однокласниках таких спільнот дуже багато і в них дуже часто люди знаходять своїх друзів по фотографії. Ось приклад, як розмістити оголошення про пропажу і пошуку людини в інтернеті:

Короткий опис статті: пошук схожих фотографій У статті розповідається про те, як знайти людину в мережі по фотографії, аватарці або номеру мобільного телефону вк,номер телефону,аватарка,пошук,пропажа,людина,знайти

Джерело: Знайти людину за фото | Все про Вконтакте

Також ви можете прочитати