Знайомства на vkontakte, odnoklassniki і на традиційних сайтах. Чим знайомства вконтакте і однокласниках краще звичайних, чим гірше.

18.07.2015

Знайомства вконтакте, однокласники і на традиційних сайтах

Знайомства в Інтернет ось уже кілька років один з найбільш простих і ефективних способів познайомитися. Познайомитися в Інтернет можна як з метою створення сім’ї, або тривалих серйозних відносин, так і просто для приємного проведення часу.

Сайти знайомств, представляючи собою в самому початку розвитку галузі невеликі ресурси, сьогодні являють собою цілі портали, де можна не тільки познайомитися, але й чудово провести час.

Хто сказав, що знайомитися можна лише на сайтах, які спеціально створені з метою знайомств в чистому вигляді? Звичайно ж, немає. Познайомитися можна і на форумах, особливо на спеціалізованих, які об’єднують людей за інтересами чи належністю до тієї чи іншої групи. Можна знайомитися і спілкуватися в соціальних мережах.

Знайомства і спілкування – вони можуть бути різної якості і різних напрямків. Якісні знайомства – це відсутність або мінімум негативних персонажів, що псують життя середньому користувачеві, а також як можна більшу кількість цікавих і симпатичних учасників, у свою чергу бажаючих познайомитися. Чим більше учасників, які шукають знайомства, зареєстровано на сайті – тим більше шансів знайти те, що шукаєш.

Так що ж краще для знайомств – спеціалізовані сайти знайомств або все-таки провідні російськомовні соціальні мережі?

Odnoklassniki

Цей сайт відомий практично всім мешканцям Рунета, а також абсолютної більшості російськомовних користувачів у всьому світі.

Безсумнівний плюс «Однокласників» — більш ніж велика аудиторія. Тут представлено більше ніж 25 мільйонів учасників, кількість дуже вражаюче.

Якщо хочете знайти колишнього однокласника, одногрупника або однополчанина – цей сайт кращий у своєму роді.

Однак, сама реєстрація на сайті коштує грошей. Тобто, безкоштовно випробувати можливості сайту не вийде. Звичайно, долар з невеликим – не така вже грандіозна сума, але все таки і цієї суми забагато для тестування можливостей сайту, особливо якщо Ваша мета – не пошук знайомих, зв’язок з якими обірвалося якийсь час тому, а знайомства як такі.

Сайт, цілком заслуговує на звання лідера російськомовних соціальних мереж.

ВКонтакте зібрав вже не один мільйон користувачів. Судити про кількість зареєстрованих користувачів можна лише одночасно знаходяться на сайті, а їх майже завжди більше мільйона чоловік.

Знайти конкретної людини на сайті нескладно. Потрібно лише ввести в рядку пошуку ім’я і прізвище. Швидше за все, потрібна персона буде присутній в результатах пошуку.

Що стосується знайомств, тут не все просто. Звичайно, познайомитись з новими людьми на цьому ресурсі можна. Та тільки стиль спілкування тут – здебільшого несерйозний, занадто фривольний і ні до чого не зобов’язує. І це робить пошук знайомств з серйозною метою досить складним.

Спеціалізовані сайти знайомств

Отже, ми знаємо, що жодна з великих соціальних мереж не підійде у повній мірі для повноцінних знайомств. Знайти нові знайомства та на «Однокласниках» і на сайті «ВКонтакте» досить складно. Тому знайомства на цих сайтах, навіть незважаючи на більш ніж великий вибір, чреваті безглуздою втратою часу.

Що ж залишається? Правильно, сайти знайомств, які спеціально розроблені для того, щоб знайомити людей. Причому, деякі сайти, як наприклад dating.ru. спочатку розраховані на знайомства з серйозними цілями, а інші, такі як acq-love. mylove і багато інші орієнтовані як на знайомства, так і на спокійне, дружнє спілкування.

Крім цього, пошук у соціальних мережах зазвичай спрямований на імена і прізвища, місця навчання, роботи або служби, а на сайтах знайомств – на особистісні та анкетні дані. Тому знайти конкретну людину простіше на «Однокласниках», а підібрати підходящого нареченого або наречену – на acq-love .

Серед сайтів знайомств існують ресурси з чіткою спеціалізацією. Одні більше підходять для того, щоб познайомитися з іноземцями, наприклад bride.ru. інші орієнтовані на знайомства еротичного характеру, як lubovniki і planetaxxx. Є і ресурси загальної спрямованості, більш і менш фривольні. Вибір залежить від мети знайомств і бажання познайомитися з певними людьми.

Що ж виходить? Чи правда, що на «Однокласниках» неможливо познайомитись? Ні, невірно. Познайомитися в соціальній мережі, звичайно ж, можна. Однак вся справа в шансах. Для наочності наведемо простий приклад з реального життя. Познайомитися можна і в гостях, і в нічному клубі, і просто на вулиці або в кафе, якщо мова про знайомство зі знайомими ваших знайомих. Виявиться нове знайомство тим, що ви давно шукали – справа випадку. Звернення в шлюбне агентство якраз і підвищує шанси знайти те, що шукаєш. Те ж саме відбувається і в Мережі: теоретично можна зустріти свою половину, просто гортаючи знайомих своїх знайомих. А практично краще все ж звернутися до спеціалізованих джерел.

Спілкування ж в соціальних мережах – це на 90% пошук старих знайомих, однокласників, друзів дитинства. Більш того, більшість користувачів таких сайтів вкрай погано йдуть на контакт і заводять нові знайомства з великою неохотою. Багато користувачів починають свій шлях у Мережі саме з соціальних мереж. Реєструються в однокласниках, знаходять старих друзів і знайомих. А далі, якщо хочуть познайомитися, шукають ресурси з більш широкими можливостями. Якими і є спеціальні сайти знайомств.

Короткий опис статті: однокласники знайомства Стаття про знайомств в інтернеті і использзование для цього сайтів вконтакте і однокласники знайомства vkontakte odnoklassniki вконтакте однокласники

Джерело: Знайомства на vkontakte, odnoklassniki і на традиційних сайтах. Чим знайомства вконтакте і однокласниках краще звичайних, чим гірше.

Також ви можете прочитати