Зламати сторінку Однокласники (ok.ru). Як зламати аккаунт Однокласники

06.06.2016

Йде злом, 0%
Рекомендації щодо безпеки

Як убезпечити себе. як не дати зламати свій аккаунт в Однокласниках ?

  кілька Рекомендацій:
 • не дати зловмисникам дізнатися свій пароль;
 • не переходити за підозрілими зовнішніх посиланнях;
 • не вводити свої доступи на фальшивих сторінках Однокласників;
 • нікому не повідомляти дані свого облікового запису (логін і пароль);
 • встановити хорошу антивірусну програму.

В ідеалі пароль повинен бути довжиною 8-12 символом і складатися не тільки з цифр і букв різного регістру, але і з спецсимволов. З таким паролем зламати людину фактично неможливо. Що робити, якщо все ж таки зламали? Єдиний вихід – відновлення пароля .

Відновлення доступу – досить швидкий процес, необхідно тільки ввести запитувані дані. Після того, як вдасться відновити пароль на своїй сторінці необхідно поміняти дані авторизації (пароль). Якщо ж не виходить увійти в Однокласники і ввести правильний логін і пароль, наприклад на роботі, значить сисадміни закрили доступ. У цьому випадку користуйтеся анонімайзер – сервісом, який приховує місце розташування ПК користувача. Найвідоміший сервіс, якщо Однокласники заблокували — vzlomat-odnoklassniki-online.com .

Технологія надійного злому

Заслуговують довіри лише ті сайти, які протестовані користувачами і зарекомендували себе в інтернет-співтоваристві. Необхідно переконатися, що передбачена реєстрація та оплата за надані послуги. Один з найбільш безпечних ресурсів – сервіс, що використовує програму Брут. Ця програма є відповідь на питання, як без ризику зламати аккаунт, знаючи логін.

Пароль підбирається методом перебору варіантів. і, незважаючи на величезну їх кількість, алгоритм успішно завершує роботу в чотирьох випадках з п’яти – це дуже високий показник.

Дуже важливо, що сервіс захищає анонимость замовника, діючи на вході в Однокласники від свого імені – участь клієнта в цьому процесі простежити неможливо.

Профілактика злому

  захистити від вторгнення власний аккаунт. необхідно виконувати 3 правила:
 • Не заходити на хакерські сайти;
 • Не залишати пароль скрізь, де про це просять;
 • Підбирати складний пароль і логін.

Щоб не опинитися на сайті зломщиків, не переходьте за посиланнями, які викликають сумніви.

При введенні логіна і пароля, звертайте увагу на адресну рядок: якщо в ній відображається дивний адресу, не має відношення до ОК — значить, перед вами скрін сторінки соцмережі. В активних вікнах неуважний користувач може легко залишити і логін, пароль, якими зловмисники не забаряться скористатися.

Можна прискорити підбір пароля. вказавши ті поєднання символів, які можуть у ньому зустрітися. Дуже часто це: ім’я користувача, рік народження, дата народження. Перебравши в першу чергу варіанти з цими даними, програма легко згенерує шуканий пароль. Щоб цього не сталося, включайте в нього російські та латинські літери (великі та малі), цифри і навіть спеціальні символи.

Знаючи механізм злому аккаунта, легко слідувати цим елементарної безпеки.

Короткий опис статті: odnoklassniki

Джерело: Зламати сторінку Однокласники (ок.ru). Як зламати аккаунт Однокласники?

Також ви можете прочитати