Завантажуємо музику з Однокласників

19.02.2017

Завантажуємо музику з Однокласників

Завантажуємо музику з Однокласників

Функції соціальних мереж давно вже вийшли за рамки простого віртуального способу спілкування, підтримки контакту зі старими друзями і набуття нових знайомств. Соцмережі, в тому числі і «Однокласники», дозволяють слухати і завантажувати музику, переглядати відео та користуватися іншими медійними благами цивілізації. І все б нічого, якщо власників акаунтів не відвідувало бажання витягти аудіо-файли з соцмережі і зберегти їх на свій комп’ютер.

Сьогодні ми хотіли б поділитися з вами кількома способами як скачати музику з «Однокласників».

SaveFrom.net helper

Почнемо, мабуть, з одного з найпопулярніших додатків для завантаження музики з «Однокласників» — SaveFrom.net helper, яке, по суті, є розширенням для браузера.

Для того, щоб завантажити SaveFrom.net вам потрібно всього лише скористатися установником з сайту розробника. З наступного посилання http://ru.savefrom.net/8-kak-skachat-odnoklassnini-music-i-video/. ви зможете завантажити версію SaveFrom.net, розроблену спеціально для «Однокласників».

Завантажуємо музику з Однокласників

Після автоматичної установки браузерного розширення ви помітите, що поруч з кожною піснею в програвачі з’явилося радує око додавання у вигляді кнопки для скачування, яку вам залишиться просто клікати при необхідності.

OkTools для Chrome, Opera і Mozilla Firefox

В якості ще одного зручного універсального додатка варто відзначити OkTools, сумісний з усіма найбільш часто використовуваними браузери – Opera, Chrome і Mozilla Firefox. Воно не спрямоване на скачування аудіо-контенту з соцмережі як таке, адже OkTools являє собою пакет корисних інструментів для різних цілей, але при цьому як скачати музику з «Однокласників» за допомогою програми OkTools буде зрозуміло навіть «чайнику».

Розширення OK Saving audio для Google Chrome

І нарешті, закриваючи питання про розширення для «Однокласників», хотілося б детальніше розглянути програму OK Saving Audio, розраховану на роботу в браузері Google Chrome.

OK Saving Audio доступна для скачування в магазині розширень Chrome. Відкрийте браузер, пройдіть по шляху «Налаштування» — «Інструменти» (в деяких версіях Chrome «Налаштування») – «Розширення» — «Ще розширення». Остання команда адресує ваш запит на сайт розробника, де вам залишиться скористатися пошуком по сайту.

Після установки OK Saving Audio, як і у випадку з SaveFrom.net, радом з треками в «Однокласниках» з’явиться кнопка завантаження файлу на комп’ютер.

Завантажуємо музику з однокласників використовуючи тільки браузер

Якщо ви належите до тієї категорії людей, які легких шляхів ніколи не шукають, існує ще один спосіб як скачати музику з «Однокласників», який дозволяє безпосередньо качати аудіо-контент, використовуючи тільки браузер. Описана нижче інструкція підходить для користувачів Opera, Яндекс, Google Chrome і, відповідно, Chromium.

Велике достоїнство даного способу в тому, що він дозволить захистити ваш комп’ютер від сторонніх впливів (чи варто згадувати, що будь-які програми часто вносять зміни у роботу системи, не кажучи вже про великій кількості вірусної реклами).

Отже, приступимо до розгляду питання як скачати музику з «Однокласників» з допомогою одного лише браузера.

Завантажуємо музику з Однокласників

Зайдіть на сайт, запустіть програвач і клацніть правою кнопкою миші в будь-якій частині сторінки. У випала вкладці виберіть «Перегляд коду елемента», після чого повинна відкритися консоль браузера, де вам необхідно відшукати вкладку «Network».

Далі, натисніть на відтворення полюбився вам треку, який ви неодмінно хочете отримати в особисте користування на своєму комп’ютері, і повертайтеся до консолі, на якій повинні з’явитися нові пункти. Якщо коротко, вам потрібно: «Network» — «Type» — «audio/mpeg»

В крайній лівій колонці навпроти «audio/mpeg» вказана адреса файлу. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Open link in new tab» («Відкрити посилання у новій вкладці»). Всі. Після цих нехитрих маніпуляцій, в залежності від налаштувань браузера, або почнеться завантаження музики, чи відкриється вікно вибору папки для скачування.

Короткий опис статті: програма для скачування музики з однокласників Функції соціальних мереж давно вже вийшли за рамки простого віртуального способу спілкування, підтримки контакту зі старими друзями і набуття нових знайомств. Соцмережі, в тому числі і «Однокла«Одноклассников»,музыку,Chrome,скачать,SaveFrom,аудио,браузера,Saving,OkTools,компьютер,После,скачивания,Opera,Google,приложения,браузер,способа,одного,соцсети,Audio

Джерело: Завантажуємо музику з Однокласників

Також ви можете прочитати