Завантажити додаток Однокласники на Андроїд безкоштовно без реєстрації

06.06.2016

Однокласники 16.4.14

Додаток Однокласники для Андроїд – це клієнт для зручного спілкування в дуже популярною, багато відвідуваною соціальної мережі odnoklassniki.ru, в якій зареєстрований практично кожен другий житель країни.

З нашого сайту можна скачати програму Однокласники 16.4.14 на Android версії 2.1 або вище, абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Раніше для того, щоб зайти в мережу, необхідно було використовувати браузер мобільного пристрою або персонального комп’ютера, однак з виходом даного додатка, ситуація кардинально змінилася.

Розробники доклали максимальних зусиль, щоб забезпечити максимально зручний використання для користувачів.

Так програма підтримує не тільки стандартний перелік можливостей мобільної версії, але і додатковий функціонал, який зробить спілкування більш комфортним і приємним. Інтерфейс програми Однокласники виконаний в офіційному стилі комп’ютерної версії соціальної мережі, просте меню і зрозуміле, завдяки чому користуватися додатком без проблем зможуть як діти, так і люди пенсійного віку.

Серед особливостей можна виділити:

 • можливість прослуховування Ваших улюблених композицій;
 • можливість здійснення відео-дзвінків;
 • миттєве повідомлення про важливі події та отриманих повідомленнях;
 • наявність можливості завантажувати відразу декілька фотографій;
 • наявність зручного віджета, з допомогою якого можна завантажувати фотографії безпосередньо з камери мобільного пристрою, переглядати новини, коригувати свій статус;
 • можливість вставляти посилання безпосередньо з браузера пристрою.

  Додаток Однокласники є повністю безкоштовним клієнтом однойменної соціальної мережі, більш того, воно вкрай не примхливо до системних ресурсів мобільного пристрою. Тому якщо Ви є власником аккаунта на odnoklassniki.ru ця програма просто зобов’язана бути інстальована на Вашому Андроїд-девайсі, оскільки дозволить вивести використання мережі на абсолютно новий сучасний рівень.

  Ви можете завантажити файл apk додатки Однокласники для Андроїд по прямой ссылке нижче.

  Короткий опис статті: скачат однокласники Додаток Однокласники – це клієнт для Андроїд, призначений для зручного спілкування в дуже популярною, багато відвідуваною соціальної мережі odnoklassniki.ru. Однокласники, Android, Скачати, безкоштовно

  Джерело: Завантажити додаток Однокласники на Андроїд безкоштовно без реєстрації

 • Також ви можете прочитати