Завантажити додаток Однокласники для Android будь-яких версій

11.06.2016

Додаток Однокласники на Android

Завантажити додаток Однокласники для Android будь-яких версій

Розробником програми є: Odnoklassniki Ltd

В Google Play додаток оцінили в: 4,3 балів

Останнім випущене оновлення було: 27 червня 2014 р.

Версія програми, розміщеного на сайті: Залежить від пристрою

— Можливість зміни звукового сигналу оповіщення.

— Новий звуковий сигнал за замовчуванням.

Нове у версії 3.7

— Оновлені розділи друзів і гостей.

— — Швидкий і зручний пошук.

Відео огляд програми:

Вітаємо Вас, Шановний відвідувач нашого сайту!

Ми хочемо представити Вашій увагу додаток Однокласники для android, який Ви зможете скачати з нашого сайту по прямой ссылке, якщо у Вас є Залежить від устройстваВ вільної пам’яті на телефоні.

Отже, а тепер трохи детальніше. Розробником цієї програми є Odnoklassniki Ltd. бути може, Ви вже знайомі з ним і качали інші програми цього розробника? Потрібна версія Android Залежить від пристрою версія операційної системи на Вашому смарфтоне, щоб ця програма коректно працювало. До речі, не забудьте звільнити і Залежить від устройстваВ, про яких ми говорили спочатку.

В принципі, не дивно, чому даній програмі виставили рейтинг 4,3 на сайті Google Play, адже її оцінило вже приблизно 10 000 000-50 000 000 користувачів Android-апаратів! А це не так вже й мало, так? Мабуть, можна сказати, що серед додатків Віджети воно є досить затребуваним додатком. Odnoklassniki Ltd часто оновлює програму, що надає тільки позитивні емоції про програму. Наприклад, 27 червня 2014 р. було останнє оновлення, тим самим, вони випустили версію Залежить від пристрою даної програми.

Ну ось ми і сказали все, що хотіли сказати про даному додатку. А тепер рекомендуємо Вам самим його випробувати. Для цього Вам потрібно завантажити додаток Однокласники на Android. натиснувши на кнопку закачування. Якщо Ви натиснули і відразу не почалася закачка — почекайте трохи, бути може в даний час завантажено наш сервер і не виходить моментально віддати додаток. До речі, хотілося б нагадати, що додатки з нашого сайту викачуються за прямим apk посиланнях!

No related posts.

Не поспішайте так швидко покидати наш сайт! Бути може, Вас зацікавить програма WhatsApp Messenger .apk! Загляньте? Ще рекомендуємо подивитися наступне додаток, розташоване на нашому сайті. Мова йде про програму Clean Master (диспетчер завдань) .апк, скачайте і його!

Короткий опис статті: однокласники завантажити додаток

Джерело: Завантажити додаток Однокласники для Android будь-яких версій!

Також ви можете прочитати