Зареєструватися в Однокласниках прямо зараз (безкоштовно).

08.06.2016

Зареєструватися в Однокласниках прямо зараз (безкоштовно). 

Ви пробуєте однокласники реєстрація безкоштовно тільки у нас. Зареєструватися в соціальній мережі Однокласники безкоштовно, де б ви не прочитали або вам не сказали. Процес реєстрації багато часу не займає. Від вас буде потрібно тільки слідувати всім інструкціям.

Для реєстрація треба щоб у вас був електронну поштову скриньку (e-mail) і бажано номер мобільного телефону, для безпеки вашого облікового запису.

 

Зайдіть на офіційний сайт Однокласники.ру.

Якщо при цьому відкривається чия-небудь сторінка, просто натисніть на «Вихід» у правому верхньому кутку.

Крок 2

Натисніть на кнопку «Зареєструватися». як показано на малюнку.

Зареєструватися в Однокласниках безкоштовно зараз

Крок 3

Заповніть анкету, як показано на рисунку. Коли будете вказувати ім’я та прізвище, можна користуватися як російськими, так і англійськими літерами. Писати свої справжні дані, або вказувати вигадані — вирішувати вам. Логін і пароль, це те, що ви будете вказувати при вході на сайт. Тут російські літери використовувати не можна — перевірте, щоб розкладка була англійська. Заповнили? Прочитайте, будь ласка «Корисно знати» і… обміркувавши все ще разок, натисніть велику зелену кнопку «Продовжити».

Корисно знати. На однокласниках, при вході на сайт, можна, крім логіна, також користуватися назвою своєї електронної пошти. Далі ви побачите, як це можна робити. Між іншим, зараз, коли йде реєстрація на однокласниках. адреса електронної пошти вказувати не обов’язково. Але все ж краще вказати пошту! На неї будуть приходити всякі повідомлення, наприклад, якщо хто-небудь напише вам повідомлення. Крім того, адреса пошти можна вказувати при вході на сайт, замість логіна. А ще використовувати для відновлення забутого пароля.

ok.ru

А тут з’явиться сторінка, зверху буде сказано про те, що тепер у вас є своя сторінка на однокласниках і у вас попросять заповнити інформацію про себе. Якщо ви не вказали пошту при реєстрації на однокласниках — переходьте до наступного кроку на цій сторінці (трохи нижче). А якщо вказали пошту — перейдіть до неї зараз.

Зареєструватися в Однокласниках безкоштовно зараз

Натисніть на посилання, як показано на малюнку.

Зареєструватися в Однокласниках безкоштовно зараз

Крок 5

Ну от, ви знову повернулися на ту сторінку, з якої зайшли на пошту. Зараз нічого заповнювати не потрібно, це потім можна зробити. Натисніть кнопку «Пропустити» внизу сторінки (вона знаходиться поряд з кнопкою «Продовжити»).

Корисно знати. Нинішня версія однокласників ніяких кроків не пропонує. Але ми, на всякий випадок, їх опис в інструкції залишаємо.

Зареєструватися в Однокласниках безкоштовно зараз

На всіх наступних кроках тисніть ту ж кнопку «Пропустити». Хоча, втім, це ваша справа, можете заповнювати всі відразу.

Крок 6

Корисно знати. По-ідеї, можна і пропустити цей крок. Але це все одно доведеться робити, тому що, інакше, не вийде нормально спілкуватися на сайті.

Введіть номер свого мобільного телефону і натисніть кнопку «Отримати код». Вам прийде sms-ка, де буде вказано код підтвердження. Як вже говорилося, на сайті однокласники реєстрація — безкоштовно — грошей за це з вас не спишуть.

Зареєструватися в Однокласниках безкоштовно зараз

Готово. Реєстрація на однокласниках завершена.

Завантажити програму

А щоб увійти на сайт, введіть свій логін або адресу своєї електронної пошти і пароль. Саме той пароль, який ви вказали для однокласників! Прочитайте «Рада» і «Корисно знати» .

РАДА. Будьте уважні — вводите назву пошти правильно. При введенні пароля, зайвий раз переконаєтеся, що клавіатура на англійській розкладці.

Корисно знати. Якщо ви встановіть галочку «запам’ятати» так, як показано на малюнку, то вам не доведеться, коли ви заходите на odnoklassniki на цьому комп’ютері, кожен раз вводити назву пошти та пароль, тому що завжди буде відкриватися ваша сторінка. Зазвичай всі так і роблять. Однак, не варто так чинити, якщо комп’ютером користується хтось ще.

Короткий опис статті: сайт однокласники Проста і швидка реєстрація в Однокласниках безкоштовно прямо зараз. Наша інструкція допоможе Вам швидко і правильно пройти реєстрацію.

Джерело: Зареєструватися в Однокласниках безкоштовно зараз

Також ви можете прочитати