Зареєструватися в однокласниках безкоштовно, елементарно. . CKC

11.06.2016

Саме докладне керівництво по реєстрації в однокласниках!

Головна » Соціальні мережі » Саме докладне керівництво по реєстрації в однокласниках!

Здрастуйте, дорогі читачі. Сьогодні я підготував невелику посібник, який допоможе вам зареєструватися в однокласникахбезкоштовно (чому роблю акцент на слові «безкоштовно»? Дуже просто, тому, що люди так найчастіше запитують…).

насправді, процедура ця дуже проста, але, тим не менш, думаю багатьом знадобиться. До речі, не поспішайте йти, в статті поговоримо і про налаштування однокласників, про захист сторінки. На цьому пропоную відкласти ліричні відступи в бік і певым справою, заходимо на сайт соціальної мережі. Перед нами з’являється ось така сторінка.

Реєстрація в однокласниках

Хочу звернути вашу увагу на те, що логотип як би натякає нам про те, що давно вже можна зареєструватися на однокласники безкоштовно (пам’ятається, колись раніше, вони просили при реєстрації надсилати смс, яке коштувало 30 руб, зрубали на цьому грошей мама не горюй, потім окстились багато в чому завдяки мережі «у контакті»).

Так от, натискаємо на кнопку «Зареєструватися» і потрапляємо у віконце реєстрації, де потрібно ввести дані про себе:

Ім’я — вводимо своє ім’я;

Прізвище — без коментарів;

Дата народження — вказуємо дату свого народження. І якщо раптом ви не хочете, щоб ваш вік бачили інші (адже не тактовно дізнаватися вік у жінок, правда ?? ), не хвилюйтеся, в наступній статті буде написано як цей параметр приховати.

Пол — ставимо крапочку навпроти своєї статі;

Країна проживання — праворуч бачимо кнопочку випадаючого меню і можемо нею скористатися для вибору своєї країни;

Місто — пишемо своє місто;

Електронна пошта — вводимо адресу своєї цієї електронної пошти. Будьте уважні, на цю адресу прийде лист із однокласників. у цьому листі буде посилання, натиснувши на яку, ви підтвердите, що є власником цього ящика;

Логін — вказуємо свій логін, складається з англійських букв і цифр. Він може бути зайнятий (якщо ви вибрали щось дуже поширене) або вільний, про це нам скаже коментар праворуч;

Пароль — придумайте хороший пароль. Праворуч від поля вводу відобразиться інформація про складності пароля. Вона буває 4-х видів: занадто короткий, не надійний, надійний і дуже надійний.

Рекомендую робити пароль таким, щоб він був або надійним, або дуже надійним ?? Для цього необхідно використовувати цифри крім англійських букв. До речі, ось вам посібник: «як придумати пароль»?

!Увага, товариш. придумав логін і пароль — запиши їх у блокнот, зарубай собі на носі, занеси в свій мозок так, щоб це залишилося там назавжди, інакше можуть бути великі проблеми (їх теж можна вирішити, далі розглянемо як відновити сторінку в однокласниках);

Повторити пароль — вводимо пароль вдруге, тим самим переконуючись, що не допустили помилок.

Нарешті доходимо до моменту, коли можна зі спокійною душею клікнути по кнопці «Продовжити».

І ось ми вже приймаємо поздоровлення, сторінка створена, але для того, щоб зареєструватися в однокласниках остаточно, потрібно виконати ще дещо.

Наступні кілька кроків просять нас ввести додаткову інформацію про себе. Рекомендую вам опустити очі вниз сторінки, знайти там кнопку «Пропустити» і натискати її поки не з’явиться віконце «Захист профілю».

Всю пропущену інформацію ми з вами введемо пізніше, коли будемо говорити про те, як налаштувати однокласники

Захист профілю, як написано на сторінці — це самий надійний спосіб захисту профілю від крадіжки.

Настійно рекомендую використовувати цю функцію, прив’яжіть свій обліковий запис до свого ж телефону, потім скажете спасибі (ви звичайно ж не записали свій пароль та логін? ви їх забули? нічого, вас виручить прив’язка до телефону). У мене була ситуація, коли мою сторінку заблокували за розсилку спаму (підібрали пароль до моєї сторінки або підкинули додаток з вірусом).

Розблокувати знову ж вдалося завдяки тому, що я прив’язав номер телефону на сторінці. Коротше, захист профілю — кращий спосіб відновити сторінку в однокласниках .

Для цього в віконці, що з’явилося, вводимо свій номер телефону, натискаємо отримати код. Цей код приходить до вас на телефон у вигляді смс. Читаємо його, вводимо в поле на сторінці однокласників, всі — захист профілю включена.

Багато людей цікавляться тим, як «зареєструватися в однокласниках без смс». Це дуже просто: трохи нижче маленькими літерами написано: «Пропустити і увійти на сайт». Тупо натискаємо на цю посилання і все…ось тільки чи треба воно нам?

На цьому першу частину допомоги вважаю закінченою. Зверніть увагу, що, увійшовши на сайт однокласники, щоб авторизуватися (потрапити на свою сторінку), можна набрати логін, пошту або номер телефону у верхньому полі і пароль у нижньому. Якщо все пройшло успішно, бачимо свою свежесозданную сторінку:

Спасибі за витрачений час. У наступній статті розбираємо що з себе представляє «моя сторінка в однокласниках», а якщо точніше: де прописати, вказати, встановити, подивитися і так далі, читайте, буде цікаво!

Можливо, вас зацікавлять наступні статті:

Короткий опис статті: однокласники реєстрація Зареєструватися в однокласниках в наш час — це як посадити дерево або побудувати будинок. Якщо момент настав, давайте разом реєструватися в однокласниках зареєструватися в однокласниках, зареєструватися в однокласниках безкоштовно, зареєструватися в однокласниках зараз, сайт однокласники реєстрація

Джерело: Зареєструватися в однокласниках безкоштовно — елементарно. | CKC-OK!

Також ви можете прочитати