Закладки в однокласниках

31.12.2015

Закладки в однокласниках

Закладки в однокласниках

Активні користувачі соціальної мережі odnoklassniki.ru тепер мають унікальну можливість користування «Закладками». Що ж дає така можливість?

По-перше, завдяки закладок, Ви зможете приховати особисту дружбу з будь-яким з користувачів, не заносячи його при цьому в список своїх офіційних друзів. Таким чином, інші користувачі при відвідуванні вашої сторінки odnoklassniki.ru не зможуть побачити вашого друга.

Погодьтеся, в цьому є свій плюс. До того ж користуватися закладками цілком зручно. У будь-який час дня і ночі, Ви можете заглянути в перелік своїх закладок і побачити знаходиться зацікавив вас користувач online або на даний момент він не в мережі. Але це в тому випадку, якщо опонент не включив функцію невидимки.

Перевагою закладок є ще й те, що користувач, додані вами в закладки, жодним чином не зможе дізнатися про це. Виняток становить той випадок, коли Ви особисто повідомте користувачеві про це.

Також з’явилася можливість додавати в закладки не тільки користувачів, але і фотографії. При цьому, переглядаючи фотографії, Ви не будете відібратися в гостях у людини, якій вони належать. Але якщо у вас в закладках знаходяться люди, тоді при відвідуванні сторінок Ви будете висвітлюватися у них в гостях.

Якщо Ви точно знаєте, що перебуваєте в закладках у одного з користувачів odnoklassniki.ru, то, навіть занісши його в чорний список, Ви не зможете зникнути у нього в закладках. Єдиний вихід з такої ситуації – це закрити свій профіль. Тоді користувач, у якого Ви в закладках, не буде мати можливості зайти до вас на сторінку.

У тому випадку, якщо Ви вирішите видалити користувача зі списку своїх друзів, але при цьому внесете його в закладки, то, тим не менш, у стрічці вже не будуть відображатися його дії. Хоча обговорення будуть залишатися до тих пір, поки Ви не вирішите їх закрити.

Єдиний недолік закладок в тому, що в них не можна додавати, якщо Ви зайшли в мобільну версію odnoklassniki.ru. Але при використанні мобільного браузера Opera Mini для заходу в повну версію соціальної мережі, така можливість зберігається.

Таким чином, створені закладки для швидкого знаходження користувачів, які не знаходяться в списку ваших друзів, але сторінки яких цікаві особисто вам.

Короткий опис статті: в однокласниках В тому випадку, якщо Ви вирішите видалити користувача зі списку своїх друзів, але при цьому внесете його в закладки, то, тим не менш, у стрічці вже не будуть відображатися його дії odnoklassniki, соціальні закладки, користувачі мережі

Джерело: Закладки в однокласниках

Також ви можете прочитати