Зайти в Однокласники, якщо сайт заблокований. Однокласники моя сторінка

18.12.2015

Зайти в Однокласники, якщо сайт заблокований

Зайти в Однокласники, якщо сайт заблокований

Така проблема може статися практично у кожного користувача, а от вирішити її зможе не кожен, тому ми зараз вам розповімо, що ж робити в таких ситуаціях. Задамо Вам всього одне питання. чому ж однокласники у вас заблокували. Ну насправді це швидше за все не блокування вашого аккаунта,а адміністратор мережі просто заблокував доступ до мережі. Це не виняток, так роблять багато роботодавців, щоб їх робота не погіршувалася з роками. Адже на роботі що потрібно робити. Правильно працювати, а не просто цілий день сидіти.

Рішення даної проблеми

Звичайно рішення даної проблеми є і вона не одна, що дуже добре. Перейдемо до першого способу. І так в першому способі ви будете використовувати анонимайзере для того, щоб увійти в однокласники. Анонімайзер – це сервіс, який дозволить вам увійти в проект з використанням прихованої інформації про проект. Даних штук в мережі стільки, що можна щодня змінювати, але найголовніше знайти такий, що буде працювати безвідмовно, так як використовуючи їх ви можете втратити свої дані, що не є добре. Чому запитаєте ви. Так просто ви найчастіше потрапите на сайт шахрай, де вам буде показано начебто те ж поле авторизації, що і на оригінальному проекті, але тільки якщо ввести тут дані, то ви явно не ввійдете в свій профіль, а просто втратите свої дані. Після втрати ваших даних, ваш аккаунт часто будуть використовувати для розсилки спаму. Саме тому потрібно вміти правильно користуватися анонімайзер, щоб не потрапити в таку ж історію. Всі з цього приводу ви зможете прочитати з однією з нашої статті.

Пам’ятайте використовувати цей спосіб можна тільки тоді, коли змінений тільки системний файл Hosts. Якщо ж проблема стоїть вище, а саме доступ до проекту блокує, якась програма, то даний спосіб буде без корисний. Чому. Та все дуже просто, так як програма буде стояти на ПК, системного адміністратора, який керує усіма вашими переходами по інтернету, і який так само заблокує всі проекти, які він захоче. Є тільки одне рішення з даного питання – це тільки дружба з адміністратором вашій мережі, але відразу подумайте, чи варто це того, щоб його звільнили. Кому хочеться ризикувати своєю кар’єрою заради того, щоб ви відвідали мережа однокласники. Правильно нікому.

Другий спосіб. Можна також для користування проектом використовувати так звані дзеркала, інакше кажучи, вони являють собою той же проект, тільки під іншим ім’ям сайту. Але і тут не все так добре. Адже як і в першому випадку, тут дані дзеркала в більшості випадків будуть вести вас на сайти шахраї, де ви можете з легкістю втратити свій аккаунт. Тому використовуйте дані сайти на свій страх і ризик, і якщо Ви втратите ваш аккаунт, то відповідальність буде лежати тільки на вас, адже ми перед цим говорили. Але так чи інакше про даних сайтах Ви зможете прочитати в іншій нашій статті, для цього використовуйте пошук на сайті і знайдіть потрібну вам статтю.

Третій спосіб не змусив себе довго чекати. Даний метод якщо чесно дуже банальний, так як основна суть його полягає в тому, щоб використовувати в якості ПК мобільний телефон і входити завжди з нього в тому місці, де у вас не виходить увійти в однокласники. До речі кажучи, цей метод дуже економна, так як вам не доведеться витрачати величезну кількість трафіку для користуванням однокласників, так як телефон є мало трафіку. По-друге, ви не будете витрачати величезну кількість грошей на трафік, так як зараз дуже багато стільникових операторів дають дуже привабливі тарифи на пакети інтернет трафіку. Наприклад, можна купити 50 мб трафіку всього за якісь три рубля. Так само з телефону вам ще пощастило, що адміністрація зробила мобільний додаток для мережі і завжди намагається тримати його більш мобільним і оновленим. Звичайно додаток їсть дуже мало трафіку, за що і полелеют його багато користувачів, і окрім того тут є практично всі функції основного порталу, незважаючи на малу кількість трафіку. З даного питання можна ще сказати, що замовляйте відразу собі пакет мегабайт на мобільний телефон і користуйтеся мережею у вільний від роботи час і напевно ж адміністрація вам нічого не скаже.

Є і четвертий метод входу, але він надто швидкий довго описувати його не вийде. Тому даний спосіб полягає в тому, що тепер ви ввійдете в проект з допомогою айпі адреси самого проекту. Зробити це дуже легко, для цього замість звичайного адреси проекту введіть в адресному рядку айпі адресу 217.20.147.94 і натисніть підтвердження операції. У Вас все вийшло. Тоді удачі в користуванні сервісом.

Безкоштовне дзеркало для Однокласників — чи є таке в рунеті?

Тільки задумайтеся над такою ситуацією. Ви прийшли на роботу після своїх вихідних, тут ви вже подумки намагаєтеся зайти на проект однокласники, але на жаль у вас не виходить перейти на проект однокласники. Не вже то проект полетів . Все набагато простіше, адже ваш системний адміністратор просто обмежив доступ до даного видами проектів, на вимогу свого роботодавця. Навіщо це зробили. Ви тільки подумайте, а якщо б ви були на місці роботодавця, що б ви зробили, коли працівники на роботі замість того, щоб працювати сидять у соціальних мережах. Гаразд справа б стояло в тому, що вони відвідують мережу заради роботи, а так вони заходять туди, щоб просто поспілкуватися з друзями, заради того, щоб не працювати. На заході Європи одні роботодавці порахували скільки приблизно за місяць вони втрачають на даному бездеятельстве, а цифра склала близько 2 тисяч євро, а уявіть якщо справа йде про велику компанії, скільки там буде стояти така витівка. Загалом навіть і не дивно чому роботодавці блокують соц мережі у себе.

Що ж робити якщо таке сталося. Та нічого такого ви не зробите швидше за все, адже залишається тільки варіант працювати. Але крім цього багато працівників всіма способами намагаються обійти дану систему блокування. Як вони це роблять. Так для початку можна спробувати використовувати анонімайзер, хоч це і найшвидший спосіб вирішення проблеми, але далеко не самий безпечний. Чому. Та все просто, так як даними спосіб можна використовувати тільки в тому випадку, якщо ви заблокували файл hosts. Звичайно цей метод буде даремний якщо доступ до соціальних мереж заблокували за допомогою програми, тоді анонімайзер буде марний. Звичайно іншим рішенням буде тільки дружба з сис адміном, але не самий безпечний, адже в разі чого він може заблокувати практично всі проекти, які ви відвідуєте.

Але якщо поглянути на пошук в інтернеті, то там можна знайти ще одне рішення даної проблеми – це використання дзеркал, який повністю аналогічні з порталом однокласники, тобто це той самий проект, тільки стоїть він на іншому домені. Але використовувати даний метод не безпечно, так як легко поплутати реальний портал з шахрайським порталом. Вся справа в тому, що даного роду проекти лише частково копіюють однокласники(зовні), а в іншому проект ні яким чином не відноситься до однокласників. Якщо такі проекти створюються, то в більшості випадків лише для шахрайства, адже завжди можна наловити новачків для того, щоб поцупити у них аккаунт. Адже сама суть вкраденого облікового запису є те, що з нього шахраї спам будуть відправляти повідомлення всім кому не лінь. Іншими словами будьте обережні, коли захочете використовувати такого роду портали.

У вас далі повинен виникнути питання. невже на цьому все, і способу вирішити цю проблему немає. Ах так, він є і це те саме дзеркало, яке всі так шукають. Ось воно це дзеркало 217.20.147.94. Звичайно у вигляді дзеркала ми використовуємо тут айпі адресу. Даний адреса – це айпі порталу однокласники, і якщо ввести його в адресний рядок і перейти по ньому, то ви перейдете на офіційний проект однокласники. Так само даний метод буде добре працювати, якщо при вході на ваш аккаунт ви бачите напис «Валідація аккаунта» якщо не знаєте, що це таке, то прочитайте з іншої нашої статті, яку знайдете у нас на порталі.

Вартість ОК в Однокласниках

Якщо ви використовуєте однокласники, як соціальну мережу, то ви напевно знаєте, що на порталі є функції платного характеру. Звичайно ці функції лежать в покупці внутрішньої валюти, а за неї вже купувати різні бонуси. Як говорилося раніше, то внутрішньою валютою ви зможете розплачуватися за всі платні функції проекту. Це можуть бути і різні функції, і різноманітні програми, в які можна вкладати валюту. Все про те, куди можна вкладати дану валюту ви прочитаєте в іншій нашій статті, до речі знайти ви її зможете використавши пошук на нашому порталі.

Якщо у вас будуть питання на рахунок того, скільки ж коштує одна одиниця такої валюти. Та все дуже просто, так як на пряму вважаю, то купівля йде 1 до 1, але все не так добре, адже після закінчення перекладу ви змушені будете заплатити комісію, а у результаті чого ціна значно зростає.

Самим простим і надійним способом, щоб придбати валюту сервісу є використання однієї з систем оплати онлайн – це або ж буде Яндекс.Гроші, або ж Вебмані, так само можна використовувати Монету або іншу платіжну систему онлайн. Але так само треба ще знати, що порівняно з смс повідомленням, купуючи валюту одним з перелічених способів, то за 45 р Ви отримаєте 50 одиниць внутрішньої валюти по іншому кажучи ОК. Але ось використовувати карти оплати краще всього не слід, так як і з терминалми, і з смс повідомленнями ви купуєте валюту 1 до 1-го і при цьому витрачати купу грошей на комісію платіжних сервісів.

Ну і звичайно, як ми можемо залишитися без розповіді про купівлю через мобільний телефон. Адже це найдорожчий метод оплати, так як за 50 одиниць ви змушені будете заплатити приблизно 85 рублів, що є дуже дорого за 50 одиниць, а за 100 одиниць ви вже будете платити 186 рублів, ну і т.д. Ви повинні погодитися з цим, адже це найдорожчий метод отримання валюти.

Короткий опис статті: зайти в однокласники Зайти в Однокласники, якщо сайт заблокований Така проблема може статися практично у кожного користувача, а от вирішити її зможе не кожен, тому ми якщо сайт заблокований,Зайти в Однокласники

Джерело: Зайти в Однокласники, якщо сайт заблокований | Однокласники моя сторінка

Також ви можете прочитати