Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

19.02.2017

Як зайти не тільки Вконтакт, Однокласники через анонімайзер

Зміст

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів
Не в новинку, що більшість роботодавців дозволяють собі блокувати доступ в офісі до більшості інтернет-ресурсів, серед яких соціальні мережі, відеохостинги, сайти знайомств, форуми та інші. Список можна продовжувати до нескінченності.

А зараз і держава, в особі якогось нагляду закриває доступ до інтернет-майданчикам -якісь дядьки з товстими мордами та животами, з якогось переляку вирішили за нас, що дивитися такі сайти нам не потрібно (хрін їм — є способи!)

Така політика цілком зрозуміло — ти влаштувався на роботу не заради розваги, а задля продуктивного виконання поставлених завдань за грошову винагороду. Тим не менш, на роботі завжди знайдеться вільна хвилинка для відвідування особистої сторінки Вконтакте або на Однокласниках.

Коли тебе заганяють в певні рамки і жорсткі вимоги на роботі, це починає морально тиснути. Рутинна робота не є продуктивною, а тому кожен працівник має право на хвилинні перерви. Але шкідливих директорів не переконаєш у тому, що блокування сайтів лише шкодить продуктивності. Звернувши увагу на масове блокування соціальних мереж, розумні розробники подбали про те, щоб можна було обійти будь-яка заборона.

Що являє собою блокування? Щоб користувач не зміг відвідати той чи інший сайт, провадиться обмеження доступу за IP-адресою. Це означає, що з вашого комп’ютера закритий який-небудь вихід, наприклад, в соціальну мережу. Саме таким способом користуються роботодавці. Але це не кінець, оскільки є альтернатива, і ім’я її анонімайзер.

[stextbox id=»info»]Анонімайзер — це програма або сервіс, за допомогою яких ви обходите блокування. Принцип роботи досить простий — ви заходите на сайт під іншим IP-адресою.[/stextbox]

При кожному використанні анонімайзера адресу буде автоматично змінюватися, тому вас складно буде знайти.

Як зайти в контакт через анонімайзер

Є два види анонімайзерів для соціальної мережі Вконтакте. Принцип не змінюється, змінюється лише вигляд. Отже, анонімайзери бувають двох видів:

  • програмне забезпечення для обходу блокування;
  • спеціальні сервери.

На сьогоднішній день є десятки програм для обходу блокування. Деяка частина з них безкоштовно, але працює через раз, інша — працює добре, але платна. Позитивною стороною наявності такого софта є те, що з його допомогою можна обійти абсолютно будь-яку блокування.

Але не будемо затягувати і краще розповімо про програму під назвою Platinum Hide IP. Вона дуже проста і інтуїтивно зрозуміла у використанні.

(Програма умовно-безкоштовна, але допитливий розум російського користувача інтернету завжди знайде і крякнуту програму).

Нижче показаний процес установки пробного варіанту. якщо хто хоче, то може відразу встановлювати крякнуті програми (наберіть в пошуку і таких прог — купа), але пам’ятайте, що в кряках можете схопити і віруси. Тому вибір за вами.

Ви не тільки зможете обійти блокування, але і не дозволите моніторити вашу історію відвідин, що також буде корисно користувачеві. Безпечний серфінг — це головний принцип роботи даного софта. Якщо ваш комп’ютер не перевіряється на наявність сторонніх програм, то сміливо качайте Platinum Hide IP і користуйтеся на здоров’я.

Приступимо. Скачати Platinum Hide IP. Запускаємо завантажений файл hideippla.exe.

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Тиснемо «Запустити».

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Тиснемо «Next».

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Приймаємо умови ліцензії — клацаем мишкою по радиокнопке «I accept the agriment». Тиснемо «Next».

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Дивимося куди встановлюємо програму і знову кнопка «Next»(кілька разів поки не закінчимо установку). На робочому столі з’явиться іконка програмки і запускаємо її.

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Тиснемо «Продовжити».

В системному треї з’явиться програма, оновить себе. Кликнемо значок в системному треї.

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Натиснемо «ОК».

Мало кому хочеться залишати сліди на роботі, тому використання програмного забезпечення відходить на другий план, якими б корисними вони не здавалися.

Іншим способом зайти на потрібний нам ресурс, більш вузьким, є використання сторонніх ресурсів, так званих анонімайзерів онлайн.

На думку більшості користувачів, дані ресурси є безпечними та корисними для обходу блокування будь-якого сайту, в тому числі і соціальної мережі Вконтакте. Принцип роботи досить простий: ви вводите адресу заблокованого сайту, вам надають сторонній IP-адресу, яким ви зможете користуватися довго час. Якщо бажаєте обійти ресурс, який недоступний на території вашої країни, буде корисна функція вибору країни.

найпопулярнішими анонімайзери:

Вводите URL сайту, до якого хочете зайти анонімно, вибираєте країну і все.

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Тут теж все зрозуміло.

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Тут — заходь куди хочеш!

Зайти в контакт через анонімайзер? Легко! Купа способів

Ні один противний роботодавець не зможе обмежити свого підлеглого, заблокувавши той чи інший ресурс. У будь-якій ситуації ви можете знайти вихід, адже про це вже подбали тлумачні розробники анонімайзерів, які ми розглянули в даній статті. Користуйтеся, але пам’ятайте, що безпека в інтернеті стосується кожного.

PS Я досить часто шляюсь по всяким заборонених сайтів і іноді (підкреслюю іноді), такий чудовий плагін — frigate для chrome -не спрацьовує і я бачу сумне повідомлення, що даний сайт заблокований і далі всяка хрень. Йду на анонімайзери зазначені в цій статті — і«сайт заблокований». Гівно в жилах закипіло (хай вибачать мене за такі слова!). Але я — упертий і знаходжу іншого анонімайзер http://www.seogadget.ru/anonymizer, який і відкриває все. АЛЕ минуло кілька днів і плагін frigate для chrome всі успішно відкорковує. Чому так відбувається — не знаю. Але тільки точно знаю, що на заблоковані сайти заходити цілком реально і ця задача вирішена. Успіхів!

Короткий опис статті: зайти на свою сторінку в однокласниках Як зайти в контакт через анонімайзер. Що робити? Якщо вас заблокували на якомусь ресурсі, не панікуйте! У цій ситуації є дуже простий вихід, і не один. Саме про обходу блокування піде мова в цій статті.

Також ви можете прочитати