Заходьте на «Флирчи. популярну соціальну мережу знайомств, Smonews

29.05.2015

Заходьте на «Флирчи» популярну соціальну мережу знайомств

Учасники проекту – люди у віці від 16 років до 55. Зареєструватися просто. Клікаєте на рекламу в нижній частині сайту, на електронну пошту отримуєте запрошення. Проходьте за посиланням активації і заповнюєте профіль. Головна вимога – фотографія. Без неї ніяк. Особливих відомостей в анкеті немає – стать, вік та ім’я.

На сайті «Флирчи» ви можете задавати питання, ставити бали на фото користувачів, писати повідомлення. До речі, знаєте, як запросити учасника спілкуватися? Просто «підморгніть» йому.

Моя сторінка на Флирчи – розділ вашого профілю на сайті, вхід на сторінку доступний через посилання у верхній правій частині екрана.

Заходьте на «Флирчи. популярну соціальну мережу знайомств, Smonews

А ще тут можна зіграти в «Гарем». У ваш «гарем» ви купуєте користувачів. Заодно йде голосування за найкращого учасника гарему і за найдорожчий гарем.

Заходьте на «Флирчи. популярну соціальну мережу знайомств, Smonews

Повідомлення писати легко. Це безкоштовна послуга. А ще є платні. Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваша анкета була у верхніх позиціях. Вступ до преміум-клуб тоде вимагає певного внеску. А ще за плату ви можете надсилати подарунки. Ну і для участі в «Гаремі» теж потрібні монети. Отримати їх можна, сплативши по смс, або від інших учасників. Подмигнете 60 дівчатам – отримаєте бонус. Ну і ще є різні дії, за які покладаються монети. Заходьте на «Флирчи» знайомитися і проводите час із задоволенням.

flirchi.ru/profile/private і вимкни профіль.

Заходьте на «Флирчи. популярну соціальну мережу знайомств, Smonews

Причини, за якими ви можете піти (отписатья) з соцмережі:

1. Знайшли свою любов.

2. Набридли докучливі і чіпляються люди.

3. Йде спам повідомлень в особисті повідомлення на пошту.

4. Перейшли в іншу мережу знайомств.

5. Набридла віртуальне життя і Ви вирішили жити в реальному світі.

Короткий опис статті: однокласники знайомства Соціальна мережа знайомств Флирчи з оригінальним способом рейтингу всередині сайту. Знайомства на Флирчи!

Джерело: Заходьте на «Флирчи» популярну соціальну мережу знайомств — Smonews

Також ви можете прочитати