Заборона в Україні російських інтернет-ресурсів.

27.05.2017

Які соціальні ресурси можуть замінити російські?  

Блокада соцмереж: боротьба за безпеку чи спроба взяти під контроль інтернет-простір. 

Дослідження показують, що кількість критичних сюжетів в українській пресі щодо президента не перевищує двох відсотків. За останні роки структура взяла під контроль майже весь телевізійний контент. Заборона ж російських соцмереж потрібна, щоби взяти під контроль ще й інтернет-простір і спробувати якось контролювати цю аудиторію припускає політолог. На його погляд, поки складно оцінити ефективність обраного українською владою методу, оскільки у користувачів соцмереж є багато можливостей обійти заборону.

заборона соціальних мережТехнічно реалізувати заборону складно. Тому питання – це піар-хід чи справді бажання відвернути аудиторію від російського контенту. У свою чергу, політолог вважає, що ухвалити таке рішення владі слід було ще на зорі Незалежності. В ідеалі таке рішення потрібно було прийняти ще 1992 року. Безумовно, хто захоче — знайдем обхідні шляхи, але в підсумку за півроку їхня аудиторія все одно значно скоротиться. Для України зараз головне — дати пояснення Заходу. Потрібно розуміти, що там говорять і будуть говорити про свободу слова просто тому, що для них це обов’язковий ритуал.

Рішення ухвалили саме зараз, можливо, з урахуванням законодавчих змін, які РФ ввела з 1 січня 2017 року, згідно з якими, контролюючий орган має доступ до всіх збережених даних в інтернеті без санкції суду. Зараз ми зробили важливий крок до західної цивілізації, а з росіянами триває болісний, але необхідний розрив написав аналітик.

заборона соціальних мережНе час скиглити! Просто уявіть, які фантастичні можливості відкриваються для українських стартаперів. Мільйони користувачів зостануться без улюблених сервісів. Саме час робити стартапи: соцмережі, музику, кіно и таке різне. Навігатор, пошту, все…

Джерело: Блокада соцмереж: боротьба за безпеку чи спроба взяти під контроль інтернет-простір. Заборона в Україні російських інтернет-ресурсів. Які соціальні ресурси можуть замінити російські? що дасть заборона російських соцмереж?

Також ви можете прочитати