Заблокували однокласники як розблокувати. Блог монет

24.10.2015

Заблокували Однокласники? Як розблокувати сторінку безкоштовно

Одна з найбільш неприємних ситуацій: заблокували Однокласники, а як розблокувати аккаунт, ви не знаєте. Читайте статтю. З власного досвіду.

Заблокували однокласники як розблокувати. Блог монет
Всім привіт, друзі! Радий знову Вас бачити на сторінках blogmonet.ru. Сьогоднішня стаття-не була запланована, але я вважав цю тему досить важливою для багатьох. Тим більше, я сам вчора пізно ввечері випробував на собі цю проблему. (По-моєму, так не говорять «Відчув на собі проблему», ну ви мене зрозуміли Заблокували однокласники як розблокувати. Блог монет
.)

Отже, проблема така: «Що робити, якщо заблокували доступ в Однокласники і як розблокувати сторінку ?» І взагалі, чи можна розблокувати або відразу новий аккаунт заводити?

Як визначити, що сторінку в Однокласниках заблокували шахраї?

А діло було так. Дочка зі свого комп’ютера бродила по інтернету, завантажувала якісь ролики з ютуба, ще десь була. Все, потім вона пішла спати, а за комп’ютер села дружина. Я мирно писав чергову статтю про адмінку WordPress. Дружина спробувала на однокласники зайти, каже: «Мене не пускають в аккаунт, йди, подивися». При спробі входу на сайт «Однокласники» з’являлося таке повідомлення:

Нібито, адміністрація просить вказати номер свого телефону, щоб ви змогли отримати код підтвердження. По ідеї в цьому немає нічого дивного або підозрілого. Зараз більшість великих сервісів, особливо соціальних мереж і електронних гаманців, в якості додаткової міри безпеки пропонують прив’язати свій аккаунт до телефону.

І якщо ви раптом захочете змінити якісь дані в налаштуваннях своєї сторінки (пароль, нік, email тощо) на ваш телефон прийде смс з повідомленням, що хтось намагається змінити ваші облікові дані або зняти гроші з гаманця. Тут же буде і код підтвердження цієї операції. І якщо ви змінюєте дані, то на комп’ютері просто вводите для підтвердження присланий код в спеціальне поле. А якщо це не ви, а шахрай, то він нічого не вводить, тому що на його телефон нічого не приходило. Така операція не проходить.

Що повинне насторожити в цій ситуації? Додати до телефону пропонується при реєстрації або відразу після входу в соціальну мережу під вашим ім’ям. А що б от так «Ваш аккаунт заблокований. Для розблокування просимо вказати номер свого телефону» – це вже викликає підозри. І викликало. Але я вирішив «скотитися по похилій» трохи далі.

  • По-перше, я під мікроскопом порівняв всі букви, цифри, крапочки і рисочки в адресі справжніх «Однокласників» і сторінкою, що відкривається у мене. Начебто все було нормально.
  • По-друге, я відкрив Однокласники не зі сторінки закладок, а набрав в яндексі та за посиланням перейшов на сайт. Результат той же – заблокований.

Робити нічого, вказав номер телефону. Тут же прийшла смска від короткого номера 5537 наступного змісту:

Для отримання коду відправте «Так» у відповідь на це смс, для відмови від послуги – «Ні». Підтримка 7hlp.com, 88001007337 БЕЗКОШТОВНО

Але я нічого нікому посилати не став.

Наскільки мені відомо, жодна поважаюча себе і користувачів адміністрація не просить надсилати смски. Це явно підстава. Мені ось це завжди було незрозуміло: навіщо просити надіслати sms, якщо комп’ютер перед носом.

Представники цієї адміністрації (ну, або їх система безпеки) надішлють вам на телефон код підтвердження, який ви зобов’язані ввести в поле на сторінці сайту. Все, ніяких зворотних смс.

Так от, після того, як мене попросили надіслати смс, я додумався відкрити заблоковану сторінку Однокласників не на комп’ютері, а на своєму ноутбуці. Всі чудово відкрилося – ніяких блокувань!

Тепер стало остаточно зрозуміло, що на компі вірус або троян, або фишинговая посилання, або що там ще буває. Не знаю, коротше, як це називається. Але одну річ я з’ясував точно: до реальної блокування аккаунта в Однокласниках дана подія ніяким боком не стосується.

Звісно, ніяких смс я не відправляв.

Наслідки помилкової блокування в Однокласниках

Після того, як стало ясно, що сторінка в Однокласниках не заблокована, я поліз в Інтернет. І ось що дізнався.

найпоширеніші наслідки помилкової блокування – зняття грошей з рахунку телефону після надсилання SMS. Сума чимала – від 200 грн. до 600 р. Намагатися повернути ці гроші марно. Писати адміністрації Однокласників або вашого мобільного оператора – теж. За чужу дурість і довірливість платити ніхто не стане.

Хоча я зустрічав відгуки, що це зробити можна: треба відразу кудись дзвонити, щось з’ясовувати, перейти за посиланням, скачати якусь програму. Але я вважаю, що це або проплачені відгуки, або посилання на такі ж лохотрони, або на заражені сайти.

Ще один варіант розвитку подій – реальний злом вашого облікового запису і розсилка з нього спаму. Але, схоже, це не мій випадок. Тому що мене не просили підтвердити (ввести свій пароль (нік, email). Це начебто фішингом називається.

У моєму випадку просто хотіли «зрубати бабла по легкому».

Як розблокувати однокласники, якщо вас заблокували

Поблукавши, пошукавши, питаючи у Яндекса і Гугла «Заблокували однокласники як розблокувати», я знайшов декілька способів. Відразу скажу, що у мене все вийшло: доступ до однокласників був отриманий, і без втручання адміністрації соцмережі.

Отже, я знайшов три способи розв’язання проблеми.

Перший спосіб

Зайти на однокласники не за адресою odnoklassniki.ru, а за адресою odnoklassniki.ua. Я не знаю, як це вирішить проблему розблокування – на сайт в зоні .ru все одно не потрапите. Це, напевно, для тих, кому кров з носу потрібно потрапити на сайт прямо зараз. У загальному. Мутний якийсь варіант.

З цієї ж серії – зайти з іншого комп’ютера. Але це ж не позбавлення від проблеми, а її обхід.

Другий спосіб розблокування Однокласників

Цей спосіб позбавить вас від проблеми, але вимагає невеликих знань свого комп’ютера. А конкретніше, вам потрібно буде трохи змінити файл hosts.txt

Адреса цього файла такий Файл може знаходитися в прихованих папках):

CWindowsSystem32driversetchosts.txt

З допомогою блокнота відкрийте файл. Вміст його приблизно таке:

Це файл з Windows 7, і він у мене чистий, не заражений. Так він повинен виглядати в нормальному стані. А ось так виглядає змінений файл трояном hosts.txt у Windows ХР

Взагалі, цей файл hosts) служить для заборони відкриття певних сторінок. Тобто, якщо в ньому вказано сайт однокласників, windows забороняється його відкривати в будь-якому браузері. А ось як з’являється сторінка з проханням вказати телефон? Це вже, напевно, супутня «троянська редиректная програма» робить.

Отже, для того, щоб розблокувати доступ до Однокласників, або іншому заблокованого таким чином сайту, потрібно відкрити цей файл за допомогою блокнота і видалити всі рядки, розташовані нижче рядки зі словом «localhost». В нашому випадку, це рядок

127.0.0.1 odnoklassniki.ru

Після цього потрібно зберегти файл і перезавантажити комп’ютер.

Третій спосіб, як розблокувати Odnoklassniki.ru

Якщо ви побоюєтеся самі змінювати файл hosts або не змогли його знайти/відкрити, можна скористатися третім способом, автоматичним.

Мені довелося теж ним скористатися, тому що мій файл hosts шахраї нічого не дописали: мій файл виявився цілком порожнім. Тобто чистим – 0 байт. Не знаю, я про таке в інтернеті не знайшов нічого, але все одно скористався цим способом – треба ж було щось робити. І знаєте, допомогло! Однокласники відкрилися, розблокувалися.

Третій спосіб полягає у перевірці та лікуванні комп’ютера антивирусником. Не знаю щодо інших (Касперський та інші), але Dr.Web CureIt! вилікував. Програма безкоштовно користуватися нею можна місяць. Потім, напевно, знести і заново закачати.

Безкоштовна програма Dr.Web CureIt! призначена для лікування тільки домашніх комп’ютерів для домашнього користування, так сказати). Там є ще і платна – для офісних компів. Щоб скористатися безкоштовним Вебом, ви повинні погодитися на відправку звіту про лікування вашого ПК. Це щоб вони могли коригувати подальші розробки.

Скачаний файл утиліти буде мати безглузде назву. У мене скачати файл з таким ім’ям: jad3apr6.exe. Нехай це вас не бентежить — іконка цього файлу все одно Вебовская — зелений павук. Таким безглуздим назвою антивірус шифрується від вірусів, вже знаходяться на вашому комп’ютері. В іншому випадку вони просто не допустять завантаження програми.

загалом, алгоритм ваших дій такий:

  1. Погоджуєтесь на відправку звіту
  2. Завантажуєте програму Dr.Web CureIt!
  3. Запускаєте її
  4. Чекаєте (у мене це зайняло трохи більше години)
  5. Після сканування вибираєте, що робити з шкідливими об’єктами (лікувати, видалити, перемістити – краще, звичайно, лікувати)
  6. Перезавантажуємо комп’ютер
  7. Користуєтеся Однокласниками

Ось і всі відомі мені способи. Є, напевно і ще, але якщо ці працюють, навіщо шукати щось?:)

Сподіваюся, після прочитання цієї статті ви не станете більше задаватися питанням, якщо заблокували Однокласники, то як розблокувати. Читайте мій блог, підписуйтесь на оновлення – і вам користь, і мені приємно.

Короткий опис статті: зайти в однокласники Що робити, якщо заблокували сторінку в Однокласниках, як її розблокувати? Знайома ситуація? Не треба посилати ніяких смс, краще прочитайте статтю. заблокували однокласники як розблокувати, odnoklassniki безкоштовно розблокувати, створити блог безкоштовно, як можна заробити в інтернеті

Джерело: Заблокували однокласники як розблокувати | Блог монет

Також ви можете прочитати