Заблокували однокласники способи вирішення цієї проблеми

06.06.2016

Заблокували однокласники

Що робити, якщо заблокували однокласники?

Вітаємо Вас друзі. Дуже часто багато користувачів стикаються з проблемою — заблокували однокласники. Давайте розберемося в цьому питанні, щоб допомогти багатьом уникнути цієї прикрої проблеми. (Тут описана безкоштовна реєстрація )

Спочатку перелічимо основні моменти, щоб вони не загубилися в загальній масі тексту (а потім, більш докладно), ви повинні:

  • На 1000% бути впевненим, що Ви на офіційному сайті однокласників — раніше odnoklassniki.ru зараз ok.ru не то віддасте свій пароль шахраям.
  • Ні в якому разі не відправляти ніяких смс нікому (навіть, якщо перед Вами дуже схожа на сайт однокласники картинка, закликає це зробити), то не тільки втратите чималих грошей і доступ не отримаєте.
  • Завжди прив’язувати свій профіль до Вашого мобільного телефону, Ви зможете без особливих проблем повернути свій доступ до сторінки.
  • Ні в якому разі не відкривайте повідомлення або файли від незнайомих людей. та й по посиланнях теж не переходьте (незнайомим, хоча вони можуть бути і знайомими, вірніше дуже добре зроблені під знайомі), не то знову ж подаруйте доступ до Вашої сторінки або комп’ютера кому попало.
  • Прорахуйте стратегію на випадок втрати доступу, тобто пам’ятаєте свою електронну пошту. на яку має прийти підтвердження на зміну пароля, мобільний телефон тощо Запам’ятайте тільки від Вас і Ваших дій (у переважній більшості випадків) залежить, вкрадуть у Вас доступ до сторінки чи ні.

Більш детально…

Соціальна мережа однокласники дуже популярна. Кожен день мільйони людей заходять туди для спілкування, розваги, загалом, просто відпочити після важкого робочого дня і т. д. Оскільки багато користувачів вклали в свої сторінки багато сил, праці і іноді грошей, то категорично не хотілося б втратити їх.

Але судячи з того, що кожен день у кого-то все-таки трапляються такі проблеми (а в загальному числі у тисяч людей), як раз таки багато користувачів стикаються з тим, що їх сторінки в однокласниках з тих чи інших причин блокуються.

Причому дуже часто це відбувається з їх вини і не обдуманих дій. Тому давайте розглянемо способи виходу з ситуації, коли заблокували однокласники і по можливості уникнути цього в майбутньому або тим, хто ще не стикався з такою проблемою.

І так приступимо. По-перше, варто чітко розбиратися в тому, що в даний момент не доступний для Вас:

сайт однокласники або Ваша сторінка там? Це вкрай важливо. Оскільки, якщо недоступний сайт. причини можуть бути такі:

  • Блокування на робочому місці. Дуже часто це відбувається за вказівкою начальства. В даній ситуації не варто турбуватися за свою особисту сторінку. Отримати доступ до неї Ви зможете вдома, ну а на робочому місці або потрібно працювати або знайти інше розвага.
  • Вірус. На Вашому комп’ютері знаходяться віруси. які забороняють доступ до цього сайту. До речі, іноді можуть вимагати у Вас якісь гроші або платні смс за надання доступу до однокласників або будь-яким іншим сайтам. У такій ситуації не варто йти у них на поводу. Тут допоможе перевірка комп’ютера на віруси такими програмами, як Dr.Web CureIT в безпечному режимі. Скачати її можна за цим посиланням http://www.freedrweb.com/download+cureit+free/ (скопіювати, вставити до адресного рядка браузера і натиснути enter).
  • Після того, як позбавилися від вірусів, потрібно перевірити, чи не варто сайт однокласники в списку блокування на Вашому комп’ютері. Для цього нам потрібно потрапити в файл hosts. Знаходиться він ось таким шляхом: C:WindowsSystem32driversetc. Знаходимо його, відкриваємо звичайним текстовим редактором. У ньому не повинно бути записів у вигляді odnoklassniki.ru (ok.ru) і будь-яких схожих, оскільки, якщо вони тут вказані, значить, доступ до них буде закритий. Видаляємо ці записи і зберігаємо файл hosts.

Блокування Вашої сторінки на сайті однокласники

тобто на сам сайт Ви заходите, але в свій профіль потрапити не можете. Зазвичай це відбувається через злому Вашої сторінки. У цій ситуації Важливо зрозуміти, що сам сайт зламати вкрай складно.

Зловмисники зовсім не зламують Ваш профіль, а просто отримують до нього доступ шляхом різних хитрих дій. Що бути добре підготовленими і не потрапити на найпоширеніші їх прийоми варто знати ось що:

  • Бути 100% впевненими, що Ви зайшли саме на офіційний сайт odnoklassniki.ru (зараз ok.ru), а не який-небудь їх клон типу odnoklassn1k1.ru або odnoklaccnik1.ru. Це вкрай важливо, тому, що зайшовши на один з таких сайтів зловмисників, Ви будете вводити свій логін і пароль, тобто самі їх передасте чужим людям. З цього моменту чекайте проблем з Вашою сторінкою. Вірніше не чекайте, а швидко змініть логін і пароль.
  • Не відкривати незнайомі повідомлення і файли в однокласниках. Якщо зробите це, то знову ж подаруйте доступ або можливість доступу до Вашої сторінки або всьому комп’ютеру.

Також Вас просто могли заблокувати адміністратори сайту (що трапляється дуже рідко), якщо Ви діяли проти правил даної соціальної мережі. У цій ситуації потрібно написати в технічну підтримку і попросити пояснень. Зробити це можна вибравши на сайті внизу «допомогу», далі на цій сторінці «проблеми з доступом».

Якщо Вам скажуть, що з Вашого профілю йшла розсилка спаму і інших невідповідних правилами дій, то до Вашої сторінці отримали доступ нехороші люди і зараз користуються нею як захочуть. На цей випадок у Вас повинен бути прив’язаний до сторінки мобільний телефон, щоб можна було відновити доступ до профілю за допомогою нього.

Знову ж таки не варто нічого нікому відсилати по мобільному. Код підтвердження сам повинен прийти на Ваш телефон. Будете відсилати самі, позбудетеся чималих грошей на користь шахраїв і доступ все одно не отримаєте.

Ось так йдуть справи з питанням про блокування однокласників. Якщо Ви зіткнулися з даною проблемою, то пишіть в коментарях, які Ваші дії призвели до цього, ми постараємося допомогти.

Короткий опис статті: odnoklassniki Заблокували однокласники дуже часта проблема, вирішення якої можна прочитати тут. Мірою для запобігання крадіжки доступу в цій соціальній мережі.

Джерело: Заблокували однокласники способи вирішення цієї проблеми

Також ви можете прочитати