• Різне

  ЗА ITV Розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол), придбати за низькою

  19.02.2017

  ITV Розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол

  • Опис і характеристики
  • Огляди і статті
  • Відгуки

  Опис і характеристики ITV ЗА РЛ до 200 чол

  Код виробника: РЛ до 200 чол

  Опис ЗА розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол. в базі):

  З пошуку осіб в архіві (сервер) стандартно працює з базою даних, яка містить детальну інформацію про співробітників: ПІБ, посада, відділ, вік, номер картки і так далі. За допомогою програмного забезпечення пошуку осіб intellect може вестися облік відвідувачів, згідно з яким оператор в будь-який момент може переглянути звіт про те, хто і коли відвідував приміщення підприємства або організації. Модуль захоплення та ідентифікації зображення може працювати спільно з СКУД, завдяки чому можлива робота автоматичного фейс-контролю.

  Особливості розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол. в базі):

  • Розраховане на систему до 200 чол

  Аналоги ITV ЗА РЛ до 200 чол:

  Корисні огляди і статті про ITV ЗА РЛ до 200 чол

  Відгуки покупців o ITV ЗА РЛ до 200 чол

  Безкоштовна доставка — умови та інформація

  Умови безкоштовної доставки:

  • визначається менеджером персонально;
  • залежить від габаритів вантажу та його вартості;
  • нашим транспортом по місту Санкт-Петербурга;
  • в регіони РФ — нашими транспортними компаніями;
  • для постійних партнерів — завжди.

  Всі логістичні нюанси, що стосуються термінів доставки, габаритів, страховки або відправок іншими транспортними компаніями, обговорюються персонально з Вашим менеджером — вони завжди Вам допоможуть.

  Так як наша компанія співпрацює тільки з великими транспортними компаніями, ми гарантуємо безпечну доставку Вашого обладнання в найкоротші терміни.

  Інформація про сертифікати

  Вся продукція, що поставляється Борн СПб забезпечується сертифікатами або відмовними листами. Якщо в розділі вони відсутні, запросіть наш комерційний відділ.

  Вся продукція, що поставляється Борн СПб забезпечується сертифікатами або відмовними листами. Якщо в розділі вони відсутні, запросіть наш комерційний відділ.

  Інструкція

  На всю продукцію, що поставляється Борн СПб, надаються офіційні інструкції на експлуатацію від виробника, які розміщені на сайті, а так само йдуть в комплекті з самим обладнанням в паперовому або в електронному вигляді.

  За винятком позицій, установка і настройка яких передбачає виконання робіт сертифікованими фахівцями монтажних організацій.

  Якщо Ви не знайшли необхідну інструкцію, то запитайте наш комерційний відділ по телефону або електронній пошті.

  Інформація про доставку в регіони

  Ми надаємо своїм клієнтам поставку вантажів в більшість великих міст Росії. Список найбільш частих відправлень Ви можете подивитися нижче.

  Короткий опис статті: програма розпізнавання осіб ЗА ITV Розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол — придбати зі знижкою, гарантією та безкоштовною доставкою. Телефонуйте і купуйте — 8 (800) 700-85-87

  Джерело: ITV Розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол — купити за низькою ціною

  Також ви можете прочитати