ЗА ITV Розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол), придбати за низькою

19.02.2017

ITV Розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол

  • Опис і характеристики
  • Огляди і статті
  • Відгуки

Опис і характеристики ITV ЗА РЛ до 200 чол

Код виробника: РЛ до 200 чол

Опис ЗА розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол. в базі):

З пошуку осіб в архіві (сервер) стандартно працює з базою даних, яка містить детальну інформацію про співробітників: ПІБ, посада, відділ, вік, номер картки і так далі. За допомогою програмного забезпечення пошуку осіб intellect може вестися облік відвідувачів, згідно з яким оператор в будь-який момент може переглянути звіт про те, хто і коли відвідував приміщення підприємства або організації. Модуль захоплення та ідентифікації зображення може працювати спільно з СКУД, завдяки чому можлива робота автоматичного фейс-контролю.

Особливості розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол. в базі):

  • Розраховане на систему до 200 чол

Аналоги ITV ЗА РЛ до 200 чол:

Корисні огляди і статті про ITV ЗА РЛ до 200 чол

Відгуки покупців o ITV ЗА РЛ до 200 чол

Безкоштовна доставка — умови та інформація

Умови безкоштовної доставки:

  • визначається менеджером персонально;
  • залежить від габаритів вантажу та його вартості;
  • нашим транспортом по місту Санкт-Петербурга;
  • в регіони РФ — нашими транспортними компаніями;
  • для постійних партнерів — завжди.

Всі логістичні нюанси, що стосуються термінів доставки, габаритів, страховки або відправок іншими транспортними компаніями, обговорюються персонально з Вашим менеджером — вони завжди Вам допоможуть.

Так як наша компанія співпрацює тільки з великими транспортними компаніями, ми гарантуємо безпечну доставку Вашого обладнання в найкоротші терміни.

Інформація про сертифікати

Вся продукція, що поставляється Борн СПб забезпечується сертифікатами або відмовними листами. Якщо в розділі вони відсутні, запросіть наш комерційний відділ.

Вся продукція, що поставляється Борн СПб забезпечується сертифікатами або відмовними листами. Якщо в розділі вони відсутні, запросіть наш комерційний відділ.

Інструкція

На всю продукцію, що поставляється Борн СПб, надаються офіційні інструкції на експлуатацію від виробника, які розміщені на сайті, а так само йдуть в комплекті з самим обладнанням в паперовому або в електронному вигляді.

За винятком позицій, установка і настройка яких передбачає виконання робіт сертифікованими фахівцями монтажних організацій.

Якщо Ви не знайшли необхідну інструкцію, то запитайте наш комерційний відділ по телефону або електронній пошті.

Інформація про доставку в регіони

Ми надаємо своїм клієнтам поставку вантажів в більшість великих міст Росії. Список найбільш частих відправлень Ви можете подивитися нижче.

Короткий опис статті: програма розпізнавання осіб ЗА ITV Розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол — придбати зі знижкою, гарантією та безкоштовною доставкою. Телефонуйте і купуйте — 8 (800) 700-85-87

Джерело: ITV Розпізнавання осіб (на систему, до 200 чол — купити за низькою ціною

Також ви можете прочитати