Якщо компютер не заходить в контакт, однокласники і т. п.

19.02.2017

Якщо комп’ютер не заходить в контакт, однокласники і т. п.

Якщо комп’ютер не заходить в контакт, однокласники та інші популярні соціальні мережі, якщо немає доступу за адресами цих або інших певних сайтів, значить необхідно прибрати обмеження, що перешкоджають цьому.

Дана стаття розрахована для людей, не надто досвідчених у налаштуваннях комп’ютерних програм і операційної системи. Ми спробували максимально доступно описати причини блокування url-адрес сайтів і способи вирішення даної проблеми.

Існує кілька причин блокування веб-сайтів операційною системою та прикладними програмами, які розглянемо нижче.

Збій в роботі інтернет-браузера

Скачайте і встановіть будь-який інший браузер. На даний час найбільш популярні — Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, internet explorer. Якщо комп’ютер не заходить на потрібні сайти, дивимося далі.

Комп’ютер не заходить у соцмережі через налаштувань у файлі hosts

Вірус або користувач могли внести додаткові налаштування в файл hosts, який відповідає за блокування адреси в мережі.

Рішення: попередньо закрийте інтернет-браузер. Якщо у вас встановлена Windows XP, зайдіть у каталог C:\WINDOWS\system32\drivers\etc і знайдіть файл hosts. Відкрийте цей файл блокнотом і подивіться, чи там є рядок, в якій прописаний адреса заблокованого сайту. Якщо потрібний вам адресу є, видаляйте рядок повністю і зберігайте файл.

Якщо hosts неможливо зберегти, а це буває тоді, коли деякі «недоброзичливці» обмежили права облікового запису в системі, то необхідно перезавантажити комп’ютер і зайти в безпечному режимі, попередньо натиснувши перед завантаженням Windows кнопку F8 і вибравши відповідний пункт. Це дасть вам можливість зайти під обліковим записом адміністратора і зберегти файл. Після чого перевіряємо, заходить комп’ютер в контакт, однокласники і т. п.

Для Windows 7 або 8 самий простий і ефективний варіант перевірити і почистити hosts — відкрити командний рядок від імені адміністратора, набрати команду:

notepad %systemroot%\System32\drivers\etc\hosts

Командний рядок від імені адміністратора запускається так: кнопка Пуск — Всі програми — Стандартні — Командний рядок. Натискаєте праву кнопку миші і вибрати «Запуск від імені адміністратора».

Якщо доступ на сайти заблокований за допомогою програм

Адміністратор (наприклад, батьки або системний адміністратор на роботі) може закрити доступ до певних сайтів через додаткове програмне забезпечення.

Це робиться через будь файрвол – програму, яка контролює мережевий трафік.

Приклади найбільш популярних програм, які можуть блокувати сайти:

1. Kaspersky Internet Security містить модуль «Батьківський контроль», який можна відключити в налаштуваннях, якщо на нього не встановлений пароль.

2. Антивірус Eset Nod32 включає настройку «захист і доступ в інтернет» – «управління адресами» – «список заблокованих адрес»

3. KinderGate Батьківський Контроль

4. Lan2net NAT Firewall.

5. Agnitum Outpost Firewall

6. Comodo Firewall

Якщо сайти заблоковані через маршрутизатор (роутер)

Для того щоб розблокувати заборонені сайти, увійдіть в налаштування роутера. Для цього подивіться адресу роутера у властивостях підключення по локальній мережі. Часто використовувані адреси маршрутизатора (зазвичай прописаний як «Основний шлюз»): 192.168.0.1, 192.168.1.1, 10.0.0.1

В адресному рядку браузера введіть потрібну адресу. Логін і пароль роутера за замовчуванням звичайно наклеєний на задній поверхні корпусу.

Приклади логінів і паролів популярних роутерів:

TP-LINK – логін: admin, пароль: admin

Zyxel – логін: admin, пароль: 1234

Asus, D-Link – логін: admin, пароль: немає (в деяких моделях пароль: admin)

Якщо вдалося зайти в налаштування маршрутизатора, то шукайте закладку з написом типу Parental Control, Filter і т. п. (в залежності від моделі роутера). Якщо url-адресу потрібного сайту вказаний в налаштуваннях, то видаляйте його, збережіть налаштування і перезавантажуйте роутер. Також слід перезапустити і інтернет-браузер, яким ви користуєтеся.

Якщо ж жоден з вище перерахованих способів вам не допоміг розблокувати доступ улюблених сайтів, то можна обійти обмеження, використовуючи безкоштовні анонімні проксі сервера. Існує безліч безкоштовних програм, що дозволяють це зробити.

Популярні програми для роботи через проксі: SmallProxy, ProxyLab, FastProxySwitch, Proxy Vampire та ін.

Короткий опис статті: вхід в однокласники з паролем Якщо комп’ютер не заходить в контакт, однокласники та інші популярні соціальні мережі, якщо немає доступу за адресами пароль, hosts, admin, комп’ютер, сайти, заходить, адміністратора, налаштування програм, адреса, роутера, доступ, Firewall, Windows

Джерело: Якщо комп’ютер не заходить в контакт, однокласники і т. п.

Також ви можете прочитати