Якщо дівчина дала свій номер телефону, що це означає . Моя порада

19.02.2017

Що означає, якщо дівчина дала свій номер телефону

Вересень 14, 2015

Якщо дівчина дала свій номер телефону, що це означає . Моя порада

У звичайній ситуації, коли дівчина дає свій номер телефону хлопці часто не знають, що робити далі. Як правильно розуміти поведінку дівчата і що слід робити? На ці питання ми і дамо відповіді в нашій статті.

Для максимально об’єктивної оцінки того, що розглянемо дві основні ситуації:

1. Дівчина проявила ініціативу і дала номер телефону. Це говорить про те, що ви їй симпатичні, і вона хоче з вами більш тісно поспілкуватися. Але тут є й інша сторона медалі. Не зовсім порядно дівчині так чинити. Це говорить про її нахабства і бажання брати ініціативу в свої руки. Якщо вам потрібні відносини не на одну ніч, і ви хочете бути головою у майбутній сім’ї, то вам доведеться трохи попотіти. Також не варто забувати, що завжди є виключення з правил. Можливо, ви не помічали її. Тому соромлячись підійти до вас, вона вирішила таким чином звернути вашу увагу.

Якщо дівчина дала свій номер телефону, що це означає . Моя порада

2. Ви досягли телефону дівчини. Це говорить про те, що дівчині ви сподобалися, і вона хоче продовжити з вами спілкування. Якщо ви дуже нав’язливо домагалися номер телефону дівчини, то раджу перевірити його на достовірність. Можливо, вона дала його вам для того щоб ви просто відстали.

Якщо дівчина дала свій номер телефону, що це означає . Моя порада

У будь-якому випадку якщо номер телефону симпатичної дівчини у вас, то обов’язково потрібно зателефонувати. Від того що ви зателефонуєте, ви точно нічого не втрачаєте, а радше навпаки отримуєте можливість — придбати.

Перед тим як дзвонити потрібно дещо знати. Не варто телефонувати відразу. Набийте собі трохи ціну, але в розумних межах. Добре продумайте, що ви будете з нею спілкуватися. Часто хлопці губляться і починають казати або дуже багато, або взагалі не знають про що говорити.

Якщо дівчина дала свій номер телефону, що це означає . Моя порада

Вам треба побудувати з дівчиною цікавий розмова. Спочатку варто розповісти трохи про себе. Таким чином, ви представляєтеся і знімаєте перше напруги в розмові. В подальшому якщо дівчина скромна, почніть задавати деякі питання або попросіть про те ж, а саме розповісти про себе. Намагайтеся знайти загальну тему і розвинути її.

Запрошувати її на побачення? Тут все залежить від вас. Якщо ви хочете перейти до реальних відносин, а не тільки балуватися телефонними розмовами, то варто запропонувати зустрітися і прогулятися. Дуже часто хлопці тягнуть і не пропонують піти на побачення, а потім коли зустрічаються, розуміють, що дівчина їм не зовсім підходить. Раджу не витрачати часу. Домовтеся про зустріч у відповідний час і переведіть ваші відносини на новий рівень.

Також раджу хлопцям не соромитися і якщо вона їх зацікавила, то зателефонуйте і поспілкуватися з нею. Перше напруга втрачається в ту ж хвилину, коли ви подзвонили. А через якихось 5 хвилин, якщо чоловік вам підходить, то ви будете спокійно і весело спілкуватися. Можливо, таким чином, доля хоче познайомити вас з вашою половинкою. Тому не втрачайте часу. Бажаю вам успіхів і подальшого розвитку відносин.

Короткий опис статті: номери дівчат

Джерело: Якщо дівчина дала свій номер телефону, що це значить | Мій рада

Також ви можете прочитати