Як зробити другу сторінку (другий аккаунт) в соціальній мережі Одноклассники. www.novichkoff.ru

06.08.2015

Як зробити другу сторінку (другий аккаунт) в соціальній мережі Однокласники

Досить часто користувачам необхідно створити ще одну сторінку, або, що теж саме, створити другий акаунт у соц.мережі Однокласники. Зазвичай таке потрібно тоді, коли в сім’ї використовується тільки один комп’ютер, але кожен член сім’ї хоче обзавестися своєю власною сторінкою.

Вебмастера також досить часто створюють другий аккаунт для того, щоб розділити своїх читачів і своїх особистих друзів. Можуть бути й інші причини – ми не будемо тут їх все розбирати. Будемо виходити з простого принципу: кожен користувач сам знає — навіщо йому потрібен другий аккаунт.

він Створюється дуже просто. Для цього треба зайти у вже існуючий аккаунт в Однокласниках і натиснути кнопку «Вийти», розташовану в правому верхньому куті. Ви виходите з свого облікового запису і опиняєтеся на головній сторінці соціальної мережі.

Після чого ви повинні знову створити новий акаунт, діючи так само, як і в перший раз. Для тих, хто забув як це робиться, можу порадити прочитати мою статтю «Як швидко і безкоштовно зареєструватися в Однокласниках (odnoklassniki.ru) ».

Єдина відмінність: при реєстрації кожного нового аккаунта необхідно використовувати інший номер мобільного телефону – інший телефон або іншу sim — картку.

Таким ось зовсім простим способом ви зможете створити стільки записів скільки вам необхідно. Головне – запастися сімки.

Бажаю вам успіхів і до зустрічі в Однокласниках!

P. S. Якщо ви плануєте зробити ремонт в квартирі або, принаймні, у ванній кімнаті, то подумайте — може вам підійде плитка porcelanosa. Мені вона сподобалася і, якщо у нас з вами смаки збігаються, сподобається і вам. Крім того, іспанська плитка високо котирується у всьому світі — майте це на увазі.

Схожі записи по цій темі:

Post navigation

7 thoughts on » Як зробити другу сторінку (другий аккаунт) в соціальній мережі Однокласники »

Короткий опис статті: однокласники соціальна мережа У статті описується зовсім простий спосіб безкоштовного створення другого аккаунта в Однокласниках. соц.мережі

Джерело: Як зробити другу сторінку (другий аккаунт) в соціальній мережі Однокласники | www.novichkoff.ru

Також ви можете прочитати