Як знайти свого двійника з фото . PCPro100.info

09.06.2016

Як знайти свого двійника з фото

Опубліковано 01 Лис 2015 в рубриці «Питання по роботі ,Скріншоти і фото ».

Як знайти свого двійника з фото . PCPro100.info
Доброго дня.

Тема двійників давно не дає спокою багатьом людям: одні хочуть бути схожі на яку-небудь зірку, інші просто мріють знайти схожого на себе людини, треті ж зацікавилися цим просто так ненароком.

Як правило, цих людей (особливо якщо вони не дуже добре володіють комп’ютером) об’єднує одне: потрапили на який-небудь сайт, який обіцяє знайти їх двійника, відправили СМС (найчастіше сервіс навіть не повідомив що зніме гроші, а просто під виглядом перевірки) — і в результаті замість знайденого двійника — побачили повідомлення, що ваш пошук був проведений, двійника не знайдено (а з телефону знялася енна сума грошей. ).

У цій невеликій статті я хочу розповісти кілька простих (на мій погляд) способів пошуку свого двійника з фото, без всякого підступу і втрати грошей. І так, приступимо.

Що потрібно для пошуку двійника?

1. Комп’ютер з підключеним інтернетом (це очевидно Як знайти свого двійника з фото . PCPro100.info
).

2. Фотографія людини, для якого ви збираєтеся шукати двійників. Краще всього, якщо це буде звичайна фотографія без обробки різними редакторами (фотошоп та інші). Найголовніше, щоб чоловік зображений на фото дивився з неї прямо на вас, щоб обличчя не було повернуте вбік або вниз (від цього залежить точність пошуку). Так, ще одна деталь, бажано щоб фон на картинці був якийсь нейтральний (білий, сірий та ін). Фотографія на весь зріст не потрібна — досить лише особи.

Варіант №1 — пошук двійників серед знаменитостей

Сайт PicTriev.com — перший, на яку варто звернути увагу. Користуватися ним дуже просто:

  1. переходьте на сайті (посилання вище) і натискаєте кнопку » Upload image » (завантажити картинку);
  2. далі вибираєте своє підготовлене фото;
  3. виберіть сервіс замислюється на 5-10 сек. — і видає вам результати: вік людини на фото, його стать, і знаменитих людей, на кого схожа фотографія (до речі, відсоток схожості вираховується автоматично). Особливо сервіс стане в нагоді тим людям, які хочуть бути на когось схожі — трохи змінив свій образ, сфотографувався, завантажив фото і подивився, в який бік змінився відсоток схожості.

Рис. 1. pictriev — пошук двійників по чоловічій фотографії (фото схоже на Хоакіна Фенікса, схожість 8%)

до Речі, сервіс (на мій погляд) краще працює з жіночими фото. Сервіс практично точно визначив стать і вік людини. Жінка на фото найбільше схожа на Фенікс Едвіж (26% схожість).

Рис. 2. Пошук двійників жіночої статі

Варіант №2 — пошук двійника через пошукові системи

Цей спосіб буде жити стільки — поки живуть пошукові системи (ну або поки вони не заблокують опцію пошуку картинок, на основі картинки (перепрошую за тавтологію)).

До того ж спосіб з кожним роком буде давати результат все точніше і точніше (за мірою розвитку алгоритмів пошуковиків). Пошуковиків досить багато, я наведу невелику інструкцію як шукати в Googl’e з фото.

Короткий опис статті: пошук схожих фотографій Кілька рекомендацій з пошуку своїх двійників по звичайному фото (серед них є спосіб, який не застаріє ніколи, а з часом стане шукати двійників тільки краще!).

Джерело: Як знайти свого двійника по фото | PCPro100.info

Також ви можете прочитати