Як знайти рекламодавця для сайту . IT-News.club . ВКонтакте

11.06.2016

Як знайти рекламодавця для сайту? З кожним днем це питання стає все більш актуальною, тому що кількість сайтів і блогів стрімко зростає і кожен веб-майстер прагне знайти собі чоловіка, який готовий купити рекламу на сайті. Якщо вам теж потрібні рекламодавці, для сайту, який ви розвиваєте, з цієї статті ви дізнаєтеся, як і де їх шукати.

Знайти рекламодавців не так вже й важко, значно важче просунути свій сайт до такого рівня, щоб він зацікавив хороших спонсорів, і вони захотіли б співпрацювати з вами. Чим краще розвинений ваш сайт, тим простіше їх знайти.

Це правило має винятки. Є сайти, які успішно заробляють на рекламі, маючи досить скромні характеристики. Справа в тому, що якщо автор сайту пише цікаві статті, і він фахівець у своїй галузі, то знайти рекламодавців йому також не складе труднощів. Відвідуваність сайту і число RSS передплатників мають велике значення в оцінці вашого ресурсу, не дивлячись на те, що це не найголовніше і покладатися на ці показники не варто.

Як же знайти рекламодавця для свого сайту?

Припустимо, що у вас вже є сайт або блог з певною аудиторією відвідувачів. Перш ніж шукати рекламодавців, визначитеся з бажаної тематикою реклами. Найбільшу віддачу ви отримаєте від реклами співзвучною з темами вашого сайту.

1. Пошук на інших сайтах

Перший спосіб знайти рекламодавців, просто походити по сайтів, тематика яких схожа з вашої, і подивитися, які у них розміщені банери. Переходьте за цим банерам, шукайте контактний e-mail, а потім починайте розсилати листи. Не варто соромитись чи боятися отримати відмову від цього не буде ніякої користі.

2. За допомогою пошукових систем

Інший варіант пошуку рекламодавців для сайту — скористатися пошуковими системами. В пошукову рядок вводимо «просування сайтів». З результатів пошуку ви отримаєте всю основну інформацію, також праворуч у браузері з’явиться список компаній Google і Яндекса, які оплачують отримання нових відвідувачів, користуючись Google Adsense, Яндекс Директ. Клікаючи різні об’яви ви знайдете певних рекламодавців. Вам потрібен контактний e-mail або форма для зворотного зв’язку, щоб написати їм. Або шукайте їх з результатами, які видала пошукова система.

3. Форуми

Таке місце, де можна відшукати рекламодавця для сайту — популярні форуми. Шукайте спонсорів розділів, а також прикріплені теми, багато з них розміщені на платній основі. Вивчаючи ці теми можна знайти багато людей, яким буде цікаво Вашу пропозицію.

Не поспішайте розміщувати рекламу на своєму сайті. Спочатку вам потрібно набрати достатньо відвідувачів і лише потім шукати спонсорів. Деякі розміщують банер з цікавою картинкою і написом «тут може бути ваша реклама«. Це непоганий варіант, але він має свої недоліки. З одного боку, рекламодавці можуть відразу побачити, що ви готові співпрацювати, клікнути на банер і зв’язатися з вами, щоб обговорити всі деталі. Але з іншого боку, рекламні місця без реклами наводять на думку про те, що вони нікого не цікавлять, і це відлякує рекламодавця. Вирішуйте самі. Можете також поставити реферальні банери.

Деякі використовують такий метод. Вони просто розвивають свій сайт і чекають, коли їм запропонує послуги перший рекламодавець, а потім вже самі починають активно шукати їх. Проте цей процес може зайняти багато часу.

Короткий опис статті: як знайти сайт

Джерело: Як знайти рекламодавця для сайту | IT-News.club | ВКонтакте

Також ви можете прочитати