Як знайти офіційний сайт Однокласники. Обман з підміною сторінок соціальної мережі. Netsmate.com

28.01.2016

Офіційний сайт www.одноклассники.ru
Цей сайт

Багато людей, які через пошуковик шукають офіційний сайт «Однокласників» перевіряють, чи дійсно він справжній? Звичайно, дуже сумнівно, що Гугл або Яндекс на першій сторінці запропонують перейти на якусь фішингову сторінку, але пильність все ж краще не втрачати. Тому, якщо вас цікавить саме офіційний сайт, в першу чергу дивіться на доменне ім’я. Воно повинно бути таким, як на зображенні. Тоді ви можете бути впевнені в тому, що перед вами офіційна сторінка «Однокласників», а не черговий клон.

Зверніть увагу на адресу

Враховуйте, що існують лише одні офіційні «Однокласники». І якщо вам пропонують відвідати головний сайт і якісь його другорядні сторінки, варто відразу задуматися про те, що щось тут не так. Вхід на сайт варто здійснювати, тільки коли ви повністю впевнені в тому, що він справжній. При вході на офіційний сайт краще не ризикувати, якщо ви сумніваєтеся.

Робота шахраїв

Не варто недооцінювати шахраїв. Зараз вони навчилися проводити такі трюки, що практично не відрізнити де офиц. сайт, а де ні. Так, під час роботи за комп’ютером у вас може з’явитися вікно з повідомленням про те, що ваша сторінка заблокована .

Це може не викликати підозр, тому що вікно буде виглядати точно так само, як «Моя сторінка на офіційному сайті. Тобто там буде ваша фотографія, ваші дані, друзі і т. д. Ось тільки доменне ім’я буде не зовсім таким. Не думайте, що це новий сайт, це самий елементарний розлучення .

Типовий обман шахраями

Що відбувається далі? В цьому ж вікні спливає повідомлення про те, що ваша сторінка була заблокована через підозрілої активності. Далі вас просять підтвердити, що ви дійсно є власником сторінки і ввести свій номер. Після цього ви вводите свої дані, а шахраї отримують доступ до них.

Щоправда, такий варіант можливий тільки в тому випадку, якщо ця сторінка була відкрита раніше, і авторизований користувач залишився на ній. Якщо подивитися исходник сторінки, можна побачити, що кадр веде на цей сайт. Саме тому відображаються всі ваші справжні дані.

Інші фішингові схеми

Не варто думати, що інтернет-шахраї працюють тільки за однією схемою. Їх досить багато, і з кожним роком стає все більше і більше. Це можуть бути і масові розсилки листів, і спливаючі вікна, і додаткові сервіси і т. д. В більшості випадків, в таких повідомленнях міститься посилання на ресурс, який зовні дуже схожий на оригінал, тому справжні «Одноклассники.ги» від фейку можна буде відрізнити тільки по url .

Мобільна версія соціальної мережі

m.odnoklassniki.ru. або завантажити додаток, яке знаходиться на m.ok.ru .

Обидві посилання абсолютно безпечні і ведуть на сайт «Одноклассники.ги» для мобільних телефонів. Щоб переконатися в цьому, можна зайти на «www.одноклассники.ru» > «Допомога» > «Мобільна версія».

Додаткова інформація на самому порталі

Щоб дізнатися більше інформації по цій темі, можна познайомитися з тим, що пишуть безпосередньо на сайті «Однокласники.ру». Для цього потрібно:

  • знайти соціальну мережу;
  • відкрити сторінку або показати сайт однокласників для тих, хто не зареєстрований ;
  • зайти в розділ «Допомога» > «Безпека» ;
  • дивитися запропоновану інформацію

Інформація в довідці

Там детально розписано багато неприємні ситуації, в які можуть потрапити користувачі веб-сайту «Одноклассники.ги», і спосіб їх вирішення. Якщо у вас є якесь питання, на яке немає відповіді — можна звернутися в службу підтримки соціальної мережі.

Ну а ось пряме посилання. ведуча на сайт «Однокласники», ласкаво просимо!

Короткий опис статті: www.однокласники Дана соціальна мережа з’явилася в 2006 році, з тих пір багато людей встигли скористатися нею для пошуку знайомих. Але, на жаль, почали з’являтися клони сайту. Із-за чого виникла необхідність у визначенні цього варіанту.

Джерело: Як знайти офіційний сайт Однокласники. Обман з підміною сторінок соціальної мережі | Netsmate.com

Також ви можете прочитати