Як знайти людину в Фейсбуці (шукати за віком, країні, фото)?

06.06.2016

Як у Фейсбуці шукати людей?

Фейсбук – соціальна мережа, тому використовують його, здебільшого, для пошуку своїх знайомих і подальшого спілкування з ними. Проте, на розчарування користувачів, шукати друзів на цьому ресурсі не так просто, як в інших соцмережах. Часто, щоб розібратися в тому, як знайти людину в Фейсбуці, доводиться докласти чимало зусиль.

Як відшукати знайомих?

Абсолютно для всіх видів пошуку на Facebook використовується спільна пошукова рядок, розташована в лівій верхній частині будь-якої сторінки. Сюди можна вбити ім’я людини, назву групи, місто і т. д. Нас зараз цікавить конкретно пошук інших фейсбуковских користувачів, тому зупинимося на обговоренні цього моменту.

3. Натисніть на ім’я одного, якщо воно з’явилося у спливаючому меню.

4. Якщо ви не знайшли шуканого людини у спливаючому меню, натисніть «Більше результатів за запитом…».

5. У стовпці «Тип результату» виберіть «Користувачі».

6. Перегорніть список з результатами пошуку і знайдіть свого знайомого, переглянувши фото.

В пошуковій системі також можна використовувати фільтри, щоб відшукати людину за такими характеристиками:

  • місцем проживання (місту і країні);
  • загальним одного;
  • освітою;
  • місцем роботи.

Звичайно, цих фільтрів не вистачає для більш точного пошуку. Наприклад, хотілося б мати можливість шукати людей по місцю і даті народження або сімейного стану. Однак на поточний момент можна здійснювати пошук, в основному, по імені та прізвища.

Синхронізуючись з контактами

Однозначно слід відзначити ще одну досить корисну функцію на Facebook – можливість імпорту вже наявних контактів з деяких інтернет-ресурсів. Вже у процесі реєстрації в соцмережі система пропонує новим користувачам відшукати на сайті людей з інших облікових записів – в Skype, електронною поштою, мобільному телефоні, ВКонтакте, mail.ru та ін

Часто це пропозиція ігнорується при реєстрації, однак імпорт контактів можна зробити в будь-який зручний для вас час. Робиться це наступним чином:

1. Увійдіть у свій фейсбуковский аккаунт.

2. Зайдіть в розділ «Друзі» і перейдіть в «Запити на додавання в Друзі» або «Знайти друзів».

3. Справа в колонці «Додати особисті контакти» виберіть джерело контактів і натисніть «Знайти друзів».

Система запропонує вам список людей, які також мають акаунти на Facebook і яких ви зможете додати в Друзі.

Таким чином, шукати своїх знайомих на Facebook важко, якщо ви не знаєте їх прізвище та ім’я, місце навчання або роботи. На жаль, навіть за віком відфільтрувати результати пошуку у соцмережі ще не можна.

З чим це пов’язано? Можливо, з небажанням керівництва порушувати конфіденційність та безпека особистих даних своїх користувачів. Однак очевидно, що розширювати можливості пошуку вкрай необхідно. Поточного функціоналу дуже і дуже не вистачає.

Короткий опис статті: як знайти людину по фотографії

Джерело: Як знайти людину в Фейсбуці (шукати за віком, країні, фото)?

Також ви можете прочитати