Як знайти людину на фото?

09.06.2016

Як знайти людину на фото?

Як знайти людину на фото?

Спробуємо відповісти на це питання, скориставшись інформацією, яку знайдемо з допомогою будь-якого популярного пошукача. Спеціалізованих сайтів, які займаються саме проблемою, як знайти людину з фото, створених на професійній основі, мають для цього відповідне фінансування, спеціальні інструменти і сервіси, на жаль, не існує. Але існує безліч сайтів, на яких можна спробувати вирішити проблему пошуку людини тільки за існуючою його фотографії. Наприклад, як можна знайти людину в Контакті? Фото навряд чи Вам в цьому допоможе. На цьому сайті зручніше шукати людину через основні дані: ім’я, прізвище, вік, місто, освіта і т. д. Чим більше даних Вам відомо, тим більше шансів знайти людину. Спробуйте, раптом вийде? А якщо у Вас тільки фото, та інформації про людину мало? Давайте розглядати інші способи.

Пошук людини по фото: варіанти

Розглянемо деякі з цих сайтів і розглянемо способи пошуку, сервіси і їх можливості. Почнемо з того, що існує зручний і функціональний сервіс пошуку схожих зображень від Google, на якому можна знайти людину з фото. Слід зауважити, що використовувати цей сервіс є сенс у тому разі, якщо існує ймовірність того, що десь у Мережі існує фото розшукуваного людини.

Ця система дає чотири способи пошуку схожих картинок:

  • Перший спосіб: перетягніть затиснутою лівою кнопкою миші фото людини з Вашого комп’ютера в форму пошуку сайту images.google.com
  • Другий спосіб полягає у вказівці розташування на вашому комп’ютері завантажується в форму пошуку зображення.
  • Третій спосіб — копіювати посилання на зображення і вставити її в форму пошуку, яка відкривається в результаті клацання по значку фотоапарата на сайті images.google.com .
  • найзручніший четвертий метод, суть якого у встановленні спеціальних розширень для браузера, наприклад, для Google Chrome необхідно встановити Search by image for Google, в результаті встановлення якого при наведенні курсору на будь-яке зображення буде виникати ярлик пошуку зображень Google, натиснувши на який, ми зробимо переадресацію на сторінку пошуку подібних зображень.

Безкоштовний пошук

Далі ми розглянемо сайт під назвою Пошук людей по фотографіях. Тут можна спробувати знайти людину за фото безкоштовно. На цьому сайті з серпня 2010 року зібрано архів фотографій людей, яких розшукують ті, хто надіслав фото розшукуваних ними людей. Архів постійно поповнюється.

На головній сторінці сайту є звернення-прохання переглянути архів фотографій з метою допомогти дізнатися будь-яку інформацію про зображених на фото людей. Переглядаючи фото, кожен може побачити знайомого людини, якого розшукує надіслав це фото чоловік. В даному випадку є можливість зв’язатися з людиною, що послав фото, і поділитися з ним наявною інформацією про знайомого, зображеному на одному з фото з архіву сайту. Також кожен може розмістити на сайті фото розшукуваного їм людини.

Сподіваємося, наша стаття допоможе вам і вашим близьким знайти людину за фото в різних життєвих ситуаціях.

Короткий опис статті: фото пошуковик У даній статті ми розповімо про те, як знайти людину на фото, якщо ніяких інших відомостей про нього немає. З чого почати і як діяти в такій ситуації? Стаття підкаже. знайти людину в контакті фото, можна знайти людину з фото, знайти людину за фото безкоштовно, як знайти людину на фото

Джерело: Як знайти людину на фото?

Також ви можете прочитати