Як знайти фотографію в Інтернеті, Photokeep.ru

09.06.2016

Як знайти фотографію в Інтернеті

Як знайти фотографію в Інтернеті, Photokeep.ru

Як знайти фотографію в Інтернеті? Таке питання часто виникає у тому випадку, якщо необхідно знайти фотографію не по темі пошуку, а за її описом. Здавалося б, чого тут складного? Відкриваємо Яндекс або Google, вводимо ключові слова і готово. Пошукова система знайде всі фотографії, в тегах яких є зазначені ключові слова.

В результаті такого пошуку ми отримуємо десятки тисяч зображень, і відразу ж виникає друге питання. Серед них знайти ту фотографію, яку ми шукали в Інтернеті? Звичайно ж, можна переглянути все, що знайшлося при пошуку, але знайдеться при цьому те, що нам потрібно?

Простий перегляд величезної кількості фотографій знайдених таким способом займе дуже багато часу і найімовірніше не дасть потрібного результату. Та й як можна точно знайти фотографію, якщо не у всіх з них є необхідні нам теги для їх пошуку в Інтернеті.

Крім того, при пошуку в Інтернеті фотографій по ключовим запитам пошукова система може знайти як ті фотографії, які ми шукали, так і ті які нам зовсім не підходить. Наприклад, за запитом «дерево сосна» буде знайдено все, що з цим пов’язано: дерева, дошки, меблі, будинку. Все це буде представлено як нам те, що ми шукали (рис.1).

Як знайти фотографію в Інтернеті, Photokeep.ru

Рис.1 Приклад того, як пошукова система може знайти в Інтернеті фотографії, які нам не потрібні.

І як же при таких результатах пошуку можна знайти в Інтернеті лише одну фотографію? Як виключити з результатів пошуку все те, що нам не потрібно? Однозначної відповіді звичайно немає. Кожну фотографію треба шукати по-різному, але при цьому необхідно дотримуватися алгоритму пошуку, за допомогою якого можна значно прискорити цей процес.

Як почати шукати фотографію в Інтернеті

Шукати фотографію в Інтернеті необхідно починати з кінцевої мети її призначення. Треба точно визначитися, навіщо вона вам потрібна, де і як ви будете її використовувати. Це допоможе вам зрозуміти, як треба налаштувати фільтри пошуку, щоб знайти в Інтернеті тільки ті файли фотографій, які підходять для наміченої мети.

вся справа в тому, що пошукові системи не знають, що таке фотографії, але зате вони знають, що таке графічні зображення і як їх знайти в Інтернеті. Цифрові фотографії це тільки невелика частина і для того щоб їх знайти пошуковій системі треба пояснити чого ми хочемо.

Крім того, зображення можуть мати різні співвідношення сторін та їх розмір, ставитися до певного типу і колірній гамі, мати дату розміщення та права користування. Все це теж може визначити, як вказати пошуковій системі на ті фотографії, які нам потрібно знайти в Інтернеті (рис.2).

Як знайти фотографію в Інтернеті, Photokeep.ru

Рис.2 Пошукових фільтри потрібні для того, щоб знайти в Інтернеті як можна менше фотографій.

Одні тільки ці умови пошуку дозволять зменшити обсяг знайдених зображень. З їх допомогою в Інтернеті можна знайти як мінімум на кілька тисяч фотографій менше, ніж без них. І це тільки тому, що параметри файлів фотографії визначені заздалегідь.

При пошуку фотографій в Інтернеті фільтри для відбору параметрів файлів є додатковими, але звісно є й основні. Це ті оператори, які використовуються в звичайному пошуковому вікні. З їх допомогою можна знайти фотографію як будь-яку іншу інформацію в Інтернеті.

Як описати фотографію пошукової системи

Після того як будуть налаштовані фільтри для пошуку необхідних файлів фотографій, у пошуковому вікні треба описати самі фотографії, які потрібно знайти. Але спочатку важливо зрозуміти, як пошукової системи знайти в Інтернеті ту фотографію, яка нам потрібна.

Для цього треба максимально точно підібрати ключові слова, які однозначно визначають об’єкт фотографування. Кожне таке слово може значно знизити результати пошуку. Це одна з відповідей на питання про те, як знайти фотографію в Інтернеті.

Наприклад, при запиті «Тюльпани» ми зможемо знайти в Інтернеті як мінімум 57 тис. фотографій. Додаючи одне слово « Тюльпани квіти» ми отримуємо вже 33 тис. фотографій, а якщо ще й слово «червоні», то 31 тис. Ну а якщо ми з’єднаємо

Як знайти фотографію в Інтернеті, Photokeep.ru

Рис.3 Результати пошуку фотографій в Інтернеті видно в коді сторінки після того, як пошукова система змогла їх знайти.

Результат вражає! Замість 57 тисяч фотографій залишилося всього 273. Але і серед цих фотографії будуть ті, які нам не підходять. Для того щоб виключити їх з пошуку потрібно використовувати ключові слова зі знаком « — ». Наприклад, «Тюльпаны_цветы_красные -букети». Після цього залишиться 160 фотографії. Це ще одна відповідь на питання про те, як знайти фотографію в Інтернеті.

Тепер потрібно налаштувати фільтри для файлів. Поставимо великий розмір, горизонтальну орієнтацію і тип — фото. Тиснемо «знайти» і отримуємо 46 фотографій. Ну а як тепер в Інтернеті знайти фотографію здогадатися не складно. Якщо ж не знайдеться те, що треба, можна по черзі видалити знаки підкреслення між словами і додати результати пошуку.

При цьому пошуку використовувалися три оператора пошуку і три файлових фільтра. Але це далеко не все що можна використовувати для зменшення результатів пошуку. Є і багато інших. У кожної пошукової системи ці свої кошти і їх треба розглядати окремо. Про те, як знайти в Інтернеті будь-які фотографії за допомогою різних систем пошуку, в наступних статтях.

Короткий опис статті: знайти фотографію Як знайти фотографії в Інтернеті? Питання, що часто виникає в тому випадку, якщо необхідно знайти фотографію не по темі пошуку, а за її описом. як знайти фотографію в інтернеті, знайти фотографію в інтернеті, як шукати фотографії в інтернеті, як описати фотографію, пошук в інтернеті

Джерело: Як знайти фотографію в Інтернеті — Photokeep.ru

Також ви можете прочитати