Як знайти дівчину і построитьновые відносини

11.06.2016

Як знайти дівчину і побудувати відносини

Опубліковано 25.09.2012

За великим рахунком самотність не така вже й погана штука, але все потрібно в міру, тому якщо воно тебе вже порядком дістало, і ти всерйоз задумався про те, як знайти дівчину, поради цього сайту для тебе.

Відразу попереджаю, що інструкція написана з гумором, тому сприймай те, що в ній написано з посмішкою. Вже зараз чую, як у кого-то всередині прорізався «зануда», який буде бурчати: «ну невже не можна дати конкретні інструкції», типу: стільки солі, перцю стільки, навіщо ці жарти-примовки?»

Поспішаю заспокоїти ваших внутрішніх «солдафонів», інструкція буде конкретна, ось тільки пошук і знайомство з дівчиною настільки своєрідне заняття сучасного чоловіка, що без гумору тут просто, взагалі, робити нічого.

Для початку запам’ятай, що шукати дівчину – це ризиковане і відповідальний захід… Невже повірив? Ну і даремно! Знайомство з дівчиною – це пригода, драйв, викид адреналіну, ендорфінів і т. д. і т. п.

…А якщо «обламати щастя», то в кінці вечора і викид ще дечого?… Ти зараз про що подумав?… От і я про те ж – викидати гроші на вітер«, тьху ти, … на дівчат, і потрібно, тому будь готовий і до цього. Готовий? Ну, тоді продовжуємо.

Яку дівчину потрібно шукати

Знаєш, навіть якщо на питання: «Яку дівчину ти шукаєш?» ти невигадливо відповідаєш: «Хорошу» при цьому, тільки абстрактно припускаючи, якими якостями вона повинна володіти, — це нормально.

Але, я вважаю, поки ти ще недосвідчений і юн (що з часом проходить, не засмучуйся), для початку набагато важливіше знати, яких дівчат не слід шукати і уникати будь-якого зближення з таким типом.

Це так звані «динамщицы», — дівчата, які прагнуть максимально вичавити з хлопця всі ресурси, а потім тупо кидають його.

На щастя, не всі дівчата такі, але все ж, намагайся постійно тримати «руку на пульсі», як тільки почнуться капризи: «Я хочу цей подарунок на День народження, а воно у мене щотижня» і «Ти повинен мене забезпечувати, включаючи моїх сестер і подруг», відразу роби здивовані очі і красивий жест рукою, типу: «А ти хто такий?… Давай, до побачення!».

Тому, якщо тобі не цікаві короткострокові знайомства і хотілося б знайти дівчину, з якою можна було б будувати якісь плани на життя, слід спочатку орієнтуватися саме на такий їх тип, який ми умовно назвемо «розумними дівчатами».

…Що ти кажеш? З розумною нудно?… Повір, при правильному підході, з розумною дівчиною класно! Як мінімум, тобі завжди з нею буде, про що поговорити.

Ну, а щодо веселого відпочинку, — не дивуйся, але це справа чоловіка, розумна дівчина чи ні, заводна або тихоня, розважати її і себе коханого – це вже чоловіча справа.

Де можна знайти дівчину

Отже, вирішено, потрібна розумна дівчина, яка в достатній мірі приваблива, щоб сподобатися тобі, і яка не проти приємно проводити час в твоїй компанії. Де ж таку знайти?

Здавалося б, таких дівчат можна зустріти де-небудь в закладі типу філармонії або на худий кінець в бібліотеці. Варто там намагатися завести знайомство?

Враховуючи те, що в тебе ще тільки початковий рівень комунікацій з протилежною статтю, там я цього робити не раджу! Чому?

Як мінімум тому, що у відповідь можна почути різку фразу: «Ти хіба не бачиш, я читаю!» і на якийсь термін зіпсувати собі настрій. Добре, якщо у тебе сильна психіка, і ти візьмеш свою волю «в руки» і побіжиш на наступну «амбразуру».

А якщо ні, потім – місяць сидіти на заспокійливе? Звичайно ж, ні! Тому найкраще, я вважаю, варто починати з вуличних знайомств.

… Ей, друже, не варто заздалегідь лякатися цього, повір боятися тут нічого. Навіть, якщо дівчина і робить вигляд, що вона не зацікавлена у випадковому знайомстві на вулиці, повір, де-то в глибині душі їй приємно, що на неї звертають увагу. Головне, залишайся людиною і не прикидайся кимось, ким ти не є, якщо не зможеш бути таким завжди.

Про що потрібно пам’ятати, перш ніж звернутися до дівчини на вулиці

Щоб знайомство на вулиці було вдалим, потрібно розуміти дві речі: по-перше, дівчата, яких ти зустрінеш на вулиці, знаходяться на ній не для того, щоб знайомитися і, по-друге, потрібна чітка задача: що ми хочемо отримати від дівчини, з якою знайомимося.

Що це означає? А те, що дівчата теж люди, зі своїми потребами і справами, на які до того ж дуже часто запізнюються, тому, коли вони на вулиці, вони рідко там з метою просто погуляти. В основному вони поспішають і не чекають, що їх хтось буде відволікати.

Але, не дивлячись на це, відволікатися від свого стрімкого переміщення їм все-таки доведеться, тому що хто-то буде конкретно їх відволікати від цього. Ну а хто це буде робити, вгадай з першої спроби?…

Ти правий, це будеш робити ти, але будеш робити це правильно. Найважливіше, про що потрібно пам’ятати, це про те, що в тебе має бути тільки одна мета. Її наявність відразу ж знімає багато психологічні проблеми і робить твоя поведінка більш раціональним і впевненим.

Отже, твоя мета у вуличному знайомстві – отримати номер телефону дівчини. І все, більше нічого тобі від неї на цьому етапі знайомства не потрібно, тільки номер телефону.

Пам’ятаєш, ми говорили про те, чому дівчина може бути на вулиці?… Правильно, у неї є свої справи, тому підхід з метою отримати тільки номер телефону набагато більш успішним, тому що практично її не відволікає від мети, — дала номер телефону, і біжи далі по своїх справах.

Як звернутися до дівчини на вулиці

Отже, уяви картину, йде по вулиці дівчина, кудись поспішає і повністю в своїх думках, але при цьому ти раптом зрозумів, що це ВОНА, що робити?

По-перше, саме важливе, пам’ятай, часу на сумніву немає, треба діяти відразу!

По-друге, кращий спосіб познайомитися – це підійти і познайомитися.

В-третіх, кращий спосіб привернути до себе увагу дівчини, це задати їй який-небудь питання.

У мережі існує дуже багато рекомендацій і прикладів питань, які можуть допомогти зав’язати знайомство з дівчиною, от, наприклад:

1. Скажіть, у Вас оправа окулярів не з делириума?

2. Вибачте, Ви випадково не замислювалися про кар’єру психоаналітика?

3. Скажіть, яка асоціація у Вас зі словом «індукція»?

…і багато подібних.

Не скажу, ефективні вони чи ні, бо сам ніколи подібні питання не ставив. Я віддаю перевагу використовувати більш прямий і менш «креативний» спосіб, але який не один раз доводив свою ефективність. Звучить це приблизно так:

«Привіт! Якщо ти поспішаєш, я тебе тільки на хвилинку затримаю, добре? Мене звати Євген. Я тебе тільки зараз побачив, ти мені дуже сподобалася. Дай мені, будь ласка, свій номер телефону, я хочу запросити тебе на побачення. І я вже готовий записати!»

Питання в першій частині і подальші слова відразу знімають багато заперечення дівчата, тому що показують:

Ти цінуєш її час, і розумієш, що зараз вона поспішає;

Це ну тупий прикол, тому що ти називаєш своє ім’я;

У тебе є причина, чому ти просиш її номер телефону;

Ти прямий людина і не приховуєш, чого хочеш.

Передбачаю, Ваші питання, типу: «А як же креативність, оригінальність?», «Я чув, що потрібно щось яскраве веселе «відколоти», а прості слова вже не працюють?». і тому подібні. Я можу відповісти тільки те, що не бачу сенсу все ускладнювати, якщо такі прості речі прекрасно працюють.

Але, якщо раптом у тебе виникла яскрава ідея підходу до дівчини, звичайно, буде здорово, якщо ти її відразу і реалізуєш, врешті-решт, незважаючи на результат цієї спроби, це Вам обом підніме настрій.

зрештою, у знайомствах з дівчатами це найголовніше — знайомитися з ними для того, щоб підняти собі настрій. Тримайся цього принципу і кількість успішних знайомств у тебе різко зросте.

Єдине, чого я категорично не рекомендую робити, так це робити те, що може налякати дівчину. Чинити так, як мінімум не гарно, а як максимум збереже здоров’я і тобі, і їй. Хіба Мало, у кого наскільки розхитана нервова система…

Але важливо навіть не те, що ти говориш, а те, як ти себе тримаєш, відчуваєш. Великою помилкою буде демонструвати зверхність, зверхність, байдужість, розв’язаного, грубість, хамство. Ти не повіриш, але багато хлопців, щоб впоратися з хвилюванням, ведуть себе саме таким чином.

Хочу відразу застерегти, проявивши у своїх манерах подібні риси в 120% випадках нормальна, адекватна дівчина тобі відмовить. Тому просто не будь тим, ким ти не є насправді, добре?

А якщо ти хвилюєшся через те, що сильно хвилюєшся під час знайомства, то це нормальне відчуття. Повір, вже одне те, що ти наважився підійти і кажеш адекватні речі, будь-яка дівчина оцінить високо і в 85% випадків задовольнить твоє бажання.

На жаль, є і 15%, що тобі відмовлять. Але з цього приводу не варто засмучуватися, як мінімум з того, що наступний підхід пройде набагато легше, а значить ймовірність того, що ти знайдеш дівчину, з якою тобі буде добре – буде вже набагато вище.

Досвід, друже, це запорука успіху, але він здобувається тільки практикою. Тому, якщо хочеш знайти дівчину – перше, що потрібно зробити, це «відірватись» від монітора і піти її шукати. А мої поради допоможуть тобі в цьому на 100%.

Короткий опис статті: де можна знайти дівчину Самотність не така вже й погана штука, але все потрібно в міру, тому якщо ти всерйоз задумався про те, як знайти дівчину, поради цього сайту для тебе. Як знайти дівчину , початку, необхідно, забути, життя, супутницю, методів, знайти, попередній, чимало, відносин, зустріти дівчину, час, зможете, сидіти, жінкою, постійно, будете, Існує

Джерело: Як знайти дівчину і построитьновые відносини

Також ви можете прочитати