Як змінити свій пароль в однокласниках дивись на dayz3.ru

19.02.2017

як змінити свій пароль в однокласниках

Що робити якщо у вашому браузері виводиться пароль зірочками (він не копіюється) а вам потрібно переглянути і скопіювати. Я покажу вам, як це зробити на прикладах соціальних мереж Однокласники і Вконтакте. В браузерах Google Chrome, Орега, Mozilla Firefox.

В принципі великих відмінностей в браузерах немає як дивитися принцип один. Потрібно виділити пароль в поле і натисканням правої кнопки миші натиснути на:

У даному відеоуроці ми розповімо як змінити пароль в однокласниках.

teachvideo — наш канал

course/365 — ще більше навчальних роликів по спілкуванню в мережі.

teachvideo — приєднуйтесь до нас на facebook

101051633986902739434/posts — наша група в Google+

club19054655 — наша група Вконтакті

catalog/?partner=1734742&ID=1734742 — тут можна купити наші відеокурси і дивитися відео без доступу до Інтернет.

Як змінити пароль в однокласниках?

Для того щоб змінити пароль для входу на сторінку в соціальній мережі «Однокласники» необхідно у вікні відкритої сторінки перейти за посиланням «Змінити налаштування».

Після чого у вікні списку завдань необхідно вибрати посилання «Пароль».

У діалоговому вікні «Зміна пароля» необхідно ввести поточний пароль в полі «Введіть старий пароль».

Після чого необхідно ввести новий пароль в полі «Введіть новий пароль», а також підтвердити правильність внесених даних, ввівши новий пароль в полі «Повторіть пароль».

Після чого збережіть новий пароль, натиснувши кнопку «Зберегти».

Пароль буде змінений, про це буде говорити з’явилося діалогове вікно з повідомленням. Для подальшого використання сторінки натисніть на кнопку «Закрити».

Варто відзначити, що якщо ви використовуєте автоматичне збереження пароля, то при наступному вході в систему соціальної мережі, ви не зможете відкрити свою сторінку, оскільки в пам’яті браузера буде зберігатися старыйпароль. Тому необхідно вийти зі сторінки і знову увійти, ввівши нові дані. Для цього натисніть на кнопку «Вихід», розташовану в правому верхньому кутку сторінки.

Після чого введіть адресу електронної пошти, вказану при реєстрації, а також вкажіть новий пароль для входу у полі «Пароль» та натисніть кнопку «Увійти».

Таким чином, ви без праці зможете змінити пароль для входу на вашу сторінку в соціальній мережі «Однокласники».

Короткий опис статті: вхід в однокласники з паролем як змінити свій пароль в однокласниках Серіали ,кліпи, стріми, фільми і багато іншого, дивись на кращому Відео порталі dayz3.ru заходь, тут є що ти шукав.

Джерело: як змінити свій пароль в однокласниках дивись на dayz3.ru

Також ви можете прочитати