Як зламати сторінку Вконтакті. Як зламати Однокласники. Зламати обліковий запис ВКонтакте.

19.02.2017

Як зламати сторінку Вконтакті

Відповідь

Як зламати сторінку Вконтакті. Як зламати Однокласники. Зламати обліковий запис ВКонтакте.
Не дивлячись на те, що дані дії підпадають під статті Кримінального Кодексу російської Федерації і не тільки, дуже багато людей намагаються незаконним чином добути чужу інформацію. Останнім часом великою популярністю користуються відповіді на питання. Як зламати сторінку Вконтакті. І Як зламати сторінку на сайті Однокласники. А як відомо. Якщо є попит, то і з’явиться пропозиція. Воно дійсно з’явилося, і в досить великій кількості, причому в більшості випадків з шахрайським характером.

Не потрібно навіть шукати, інтернет буквально переповнений такого роду пропозиціями. Контекстна реклама з цього приводу, так і нав’язливий спам в різні місця, щодня атакують безліч користувачів. І тут не важко зрозуміти, що зламати сторінку Вконтакті безкоштовно. це лише спосіб привернути увагу і змусити звернутися саме до авторів цієї реклами. Не варто спокушатися тим, хто готовий розлучитися зі своїми кровними грошиками, Ви, швидше за все, отримаєте обман, а не довгоочікувані дані облікового запису.

Як зламати ВКонтакте

Якщо порушення закону Вас не особливо лякає, то найпростіший спосіб зламати аккаунт знайомого – це просто на просто підібрати пароль. Якщо добре знаєш того, на чию інформацію покушаешься, то вгадати пароль не складе особливої праці. Середньостатистичний користувач в основній своїй масі халатен і вибирає собі прості паролі, щось на приклад своєї дати народження, номера паспорта. А що ще більш халатней, так те, що паролі до декількох сервісів ставлять однакові. Працювати в даному напрямку потрібно з двох фронтів. Підбирати пароль як до самого запису, так і до електронної пошти. Так шанси на успіх зростають удвічі. Ще можна спробувати поекспериментувати з секретним питанням. Якщо ж все це закінчилося невдачею, то зневірятися не варто.

Можна спробувати пошукати скрипти та програми для злому. Багато чого з того, що запропонує на даний запит пошукова система, навряд чи виявиться корисним. В основному такі програми засновані на підборі паролів, але це не означає, що вам пощастило. Навіть знайшовши пару хороших скриптів при багаторазової спробі підбору пароля, Ваш IP адреса просто на просто заблокують.

Як не крути – це протиправна дія, і краще взагалі не займатися. Не потрібно рити яму іншому. Краще спрямувати свої здібності в мирних цілях. І замість злому чужого акаунта ретельно захистити свій.

Короткий опис статті: як зламати сторінку однокласники Не дивлячись на те, що дані дії підпадають під статті Кримінального Кодексу російської Федерації і не тільки, дуже багато людей намагаються незаконним чином в контакті,інтернет

Джерело: Як зламати сторінку Вконтакті. Як зламати Однокласники. Зламати обліковий запис ВКонтакте. | Reg-ina.com.ua

Також ви можете прочитати