Як зламати сторінку в контакті і однокласників для чайників

14.11.2015

Як зламати сторінку в контакті і однокласників

Дуже багато замислюються над таким питанням, як зламати сторінку в контакті? Я розповім тобі багато корисної інформації про захист.

Для початку нагадаю, що можна перейти до курсу заробітку в інтернеті для новачків.

А я продовжу далі.

Почну з того, що злом, не важливо чого: сторінок в соцмережах, комп’ютерів або сайтів – це завжди злочин. Просто, щоб ти пам’ятав!

Для початку пам’ятай, що на багатьох сайтах пропонують завантажити різного роду програми, що дозволяють чарівним чином швидко досягти заповітної мети, що сказати, швидко стати хакером. Благаю тебе, не завантажуй що попало! Там завжди будуть віруси.

Так ось найчастіше злом відбувається після того, як в комп’ютер жертви потрапляє троян. Хоча найпростішим способом буде установка кейлогерам.

Ще один із способів – фішинг, тобто підробка сторінок. До речі, не треба думати, що, якщо ти бачиш в адресному рядку адресу сайту vk.com, то цей сайт справжній, ні чого подібного, хакери вже давно навчилися обходити такі труднощі!

Ще один спосіб — підбір пароля до електронної пошти:

Є спеціальні програми, які називають — брутфорсеры. Треба просто вигадувати складні паролі, бажано від 8-10 символів. Придумати складний і відповідь на контрольне запитання. Захистити вхід з допомогою введення одноразового паролю через смс. Всі ці можливості, наприклад, вже давно надає gmail.com.

Третій спосіб – це крадіжка сесійних cookies з браузерів користувачів. Cookies, або як їх ще називають — «печеньки», дуже поширений вид атак.

Часто можна зустріти поради, що, мовляв, встанови собі лінукс і забудь про всі проблеми. І це зовсім не так. Так, вірусів і троянів під цю операційну систему дуже мало. Вони є, і останнім часом починають з’являтися все більше. Хоча побоюватися цього виду загрози поки рано, є й інші небезпечні прийоми у хакерів.

Наприклад, той же фішинг. До речі, якщо в windows про таку небезпеку може повідомити антивірус, то під лінуксом це не буде.

Більше того є вид загроз, який називають — XSS.

Як бачиш, щоб зламати сторінку в таких соціальних мережах, як у контакті чи однокласник, зовсім не треба бути суперпрограммистом. Всі важливі паролі можуть бути отримані через інші сайти, електронні спам-розсилки, небезпека може критися і в давно не оновлюється системі, різних програмах і плагінах.

Давай наостанок я розповім про способи захисту. Насправді вони не дуже складні. Треба лише бути трішки уважним.

Наприклад, не секрет, що всі сторінки в соцмережах працюють в браузері тільки при включнном

java script. Так от, я раджу відключати при відвідування інших сайтів. У браузері Opera і FF, це дозволяє зробити, як вбудований функціонал, так і багато плагіни: NoAds, Noscript або QuickJava.

Дуже раджу оновлювати, як браузер, так і саму операційну систему. Встановити хороший антивірус (Касперський) і брандмауер(Comodo).

www.surfpatrol.ru/ru/Report

та й взагалі, краще менше відвідувати сайти з порнушкою Як зламати сторінку в контакті і однокласників для чайників

Дотримуйся цих правил, виходь в мережу зі свого комп’ютера, а, якщо використовуєш чужу вафлю, підключай vpn. Так набагато надійніше!

Продовження слід…

Короткий опис статті: реєстрація в однокласниках $$$ Як бачиш, щоб зламати сторінку в таких соціальних мережах, як у контакті чи однокласник, зовсім не треба бути суперпрограммистом.

Джерело: Як зламати сторінку в контакті і однокласників для чайників

Також ви можете прочитати