Як заробити в однокласниках. ДЖЕРЕЛО БЛАГ

19.10.2015

Як Заробити в Однокласниках на Партнерках.

Написав Наталі 29 Вересень 2012, 13:02

«Одноклассники.ги», або як заробити гроші?

Вас цікавить питання,як заробити в однокласниках? Що можна використовувати для заробітку в однокласниках і що слід враховувати? А також кілька корисних програм для заробітку в соціальних мережах.

Ви напевно чули багато разів про таку соціальну мережу як однокласники. а ви знаєте, що ви легко можете почати отримувати хороший дохід, просто використовуючи цю другу за полярності в рунеті соціальну мережу. Для цього вам просто потрібно знати, на чому і як заробити в однокласниках .

Заробіток в соціальних мережах, ставитися до виду заробітку без вкладень. і одним із видів заробітку, яким користуються дуже багато новачків. Як і в інших соціальних мережах, так і в «Однокласниках» можна реально заробляти гроші.

Але заробіток, в соц. мережах має свої особливості, тому як ви спілкуєтеся і будуєте стосунки з живими людьми. А значити і побудова бізнесу, і чого б там не було повинно бути на основі довіри і відкритості. В принципі можливості соціальних мереж справді величезні, і ними треба вміти користуватися. Якщо у вас мало досвіду по заробітку в соціальних мережах ви можете у рубриці «Соціальні мережі », знайти дуже багато корисних порад, про заробіток в соціальних мережах.

Також ви абсолютно безкоштовно можете ознайомитися зі всіма секретами роботи в мережах «МойМир» і «Однокласники» всього за кілька годин.

istokblag.ru/. ми розглянемо питання, як заробити в однокласниках. Метод заробітку в «Однокласниках» в принципі ті ж, що і в інших соціальних мережах, але все-таки він має деякі відмінності та окремі особливості, які ми розглянемо трохи нижче.

Але для початку давайте подумаємо, для чого створюються соціальні мережі, і яка справжня мета їх власників? Я думаю, це в принципі зрозуміло кожному, що будь-яка соціальна мережа — це, перш за все бізнес. І не одна з них не створена, просто тому, що комусь захотілося розважитися.

Ну, а тепер питання, який основний вид заробітку творців Facebook, Вконтакті, Однокласників, і їм подібних, і на чому власники соціальних мереж заробляють гроші? Безумовно, на рекламі. Вартість однієї реклами за деякими даними, в соціальній мережі Однокласники за 1000 показів коливається від 40 до 60 рублів.

Прорахувати приблизний заробіток цієї соціальної мережі, можна досить просто. Якщо врахувати, відвідуваність Однокласників, то ми бачимо, що за тиждень відвідуваність складає близько 240-250 мільйонів користувачів. А значити приблизний дохід за місяць тільки з розміщення реклами цього сайту становить плюс, мінус близько 30 мільйонів рублів.

Ну, я думаю, що вам, в принципі, зрозуміло, як заробляю власники соціальних мереж.

А тепер питання.

А от як же на Однокласниках можна заробити власникам акаунтів?

Соціальна мережа, така як Однокласники, має дуже велику популярність в країнах пострадянського простору, і її цілком можна задіяти як для побудови та розвитку бізнесу, так і для створення додаткового способу заробітку без вкладень.

Але на початку, потрібно подивитися на формат цієї соціальної мережі, і звернути увагу на те, що «Однокласники», все-таки мають деякі відмінності від інших соціальних мереж. Ми знаємо, що, наприклад «ВКонтакте» більшою мірою зосереджується молодь, а в «Однокласниках» збирається досить різноманітний контингент користувачів. Користувачі «Однокласників», можуть бути різних національностей, з різних країн, так і вікова категорія може коливатися від 16 років і більш старшого віку. А значити і соціальний статус, і матеріальні можливості дещо вище.

Отже, а тепер давайте перейде до питання як заробити в «Однокласниках»?

Також як і в інших соціальних мережах, спочатку якщо ви ще не зареєстровані в однокласниках, то вам, звичайно, потрібно, перш за все, зареєструватися.

Я думаю, що ви без особливих зусиль зробите це, так як процедура реєстрації дуже проста.

Після реєстрації, заповніть потрібною інформацією, свій профіль, і обов’язково додайте привабливе фото. Фото повинно мати і привертати до себе потенційних користувачів, і ваших майбутніх покупців.

Напишіть біля фото гарний і доброзичливий коментар. Можна написати типу такого: «Я дуже радий (а) бачити вас у себе на сторінці!». Також можна написати про те, чим ви займаєтеся, або про своїх інтересах.

такого Типу, мене цікавить — «Знайомство та спілкування з позитивними людьми, Особистісне зростання. Успіх, Багатство, Заробіток в Інтернеті, МЛМ Бізнес, Пасивний дохід !»

Далі вам потрібно зайти на свою сторінку, і створити для початку групу за інтересами або спільнота. Потім ви повинні постаратися розкрутити свою групу, і докласти максимум зусиль, для того щоб зібрати як можна більше учасників групи.

Після того як ви розкрутите свою групу до серйозного рівня, направляємо трафік в потрібному вам руслі. Наприклад, можна залучити людей в свій бізнес, або продавати свої послуги, або знайти хороші і надійні партнерські програми. і просувати їх.

Партнерські програми працюють, а при правильно поданої інформації вони працюють навіть дуже добре, можете навіть не сумніватися. За статистикою за партнерськими посиланнями щомісяця відбуваються понад 35 тисяч покупок.

За партнеркам заробляти легко, потрібно просто навчитися заробляти на партнерсках. А далі дотримуватися всі необхідні нюанси, роботи з партнерськими програмами. Не лінуйтеся написати невеликий анонс тієї програми, яку ви просуваєте, розповісти у привабливій формі про те, чим цей продукт, корисний і що людина може отримати від придбання цього продукту.

Подумайте, щоб спонукало вас зробити покупку, або зареєструватися Постарайтеся подати свою пропозицію максимально добре, зробивши це, ви обов’язково будете отримувати з продажу винагороду.

Ну, а якщо у вас все-таки не вийде заробляти за своєю партнерському посиланню, то ви цілком реально, можете продати своє розкручене напрямок.

Або спробувати інші види і способи заробітку, вибравши підходящі для себе варіанти заробітку в однокласниках з наведеного нижче списку.

Подивіться на ці кілька програм, які підходять для заробітку в соціальних мережах:

Але для цього вам потрібно створити свою групу і придумати привабливу назву для групи однокласниках. типу такого:

«Клуб любителів максимальних знижок».

Потім написати опис цієї групи, наприклад:

«Ви любите купувати брендові товари, подорожувати за максимальними знижками, і отримувати за це гроші? Приєднуйся до моєї групи, і роби вигідні покупки і багато іншого», або «Вам подобаються гарні речі з фірмових магазинів, але вам набридло переплачувати втридорога за хороші речі в бутиках! Тоді приєднуйся до нашого Клубу ексклюзивних покупок modnaKasta. і купуй якісні та стильні речі відомих світових брендів зі знижкою за адекватними цінами. Приєднуйся! Я купую товари тільки тут !».

Пропозиція походить для жителів України. Зароби 50 гр в якості Бонусу, за кожного запрошеного людини який зареєструється по вашому посиланню, і зробить першу покупку.

2. GROUPON (Групон)

Це пропозиція підходить вже для жителів Росії і України. Групон – це нові щоденні акції. Знижки до 90% на відвідування ресторанів, салонів краси, спа — салонів, фітнес — клубів. Це сама вигідна покупка брендових речей при максимальні знижки. Це йога, танці, кінотеатри, боулінг, подорожі та багато іншого. Тепер все це доступно без особливих витрат, вам та вашим друзям.

Ну, для початку Вам, як зазвичай потрібно пройти ТУТ дуже просту реєстрацію. І отримати відразу ж на рахунок 300 бонусів.

Ну а тепер за що ви будете отримувати бонуси?

  • За просте запрошення друзів, ви будете заробляти бонуси, і ваші друзі теж запрацюють 300 бонусів просто за реєстрацію.
  • За досконалу першу покупку, запрошеного вами людини, ви отримаєте 20% її вартості. До речі зовсім не важливо як швидко він зробить цю покупку. Хоч через рік.
  • Ви

отримаєте 10 бонусів. за активацію аккаунту, запрошеного вами людини.

Здійснювати тут покупки це дуже вигідно, в системі діє знижки понад 90%!

Ну, а якщо вас цікавить питання, а навіщо мені ці бонуси?

То я вам відповім, що ці бонуси Ви цілком реально можете обміняти на вподобані вам реальні товари.

Даруєте подарунки друзям, розкажіть про Групон однокласникам, у соціальних мережах, фоллоуерам, своїм друзям, і отримаєте бонуси.

3. eBayToday, або як заробити в однокласниках.

Це найбільший російськомовний сервіс покупок за кордоном.

Сервіс викуповує і пересилає ваші покупки в Росію і країни СНД із США, Англії, Євросоюзу та Китаю.

Чим вигідна реєстрація у eBayToday:

  • ваші покупки доставлять вам зручним і вигідним для вас способом;
  • безкоштовне об’єднання ваших товарів в одну посилку;
  • низька комісія — всього 10% від вартості куплених вами товарів.

Ну а тепер як можна заробити в eBayToday?

Заробити в цій системі можна двома способами.

Перейдіть на сайт і натисніть в правому верхньому куті » реєстрація «.

Далі, впишіть в поле свою електронну пошту, і якщо ви хочете отримати на рахунок 5$, тоді натисніть на рядок «Я хочу ввести код запрошення від одного». І впишіть цей промо — код 3d8e2f4cb2f93fb8fa041735860a4a30

Після того, як Ваш знайомий на цьому сервісі оформить першу покупку і його товар надійде на склад. Після цього і ви, і ваш друг отримає по 5$ на свій рахунок.

Другий спосіб – це ви можете розмістити посилання або банер зі своїм реферальним посиланням на своєму сайті/блозі. Або надсилати свою партнерську посилання знайомим і друзям в соціальних мереж, за допомогою ICQ, e-mail, блогів і форумів на яких Ви спілкуєтеся.

Своє посилання ви можете знайти у вкладці «Рекламні матеріали». Ви будете отримувати 25% від прибутку системи з кожного покупця, який прийшов від вас, при реєстрації та переході по ній Ваші запрошені клієнти будуть відображатися в таблиці «Комісійні». Якщо ваш запрошений клієнт зробить замовлення та комісія з нього в системі складе, наприклад 10 $, то після його надходження товару на склад, Вам буде зараховано 25% від 10 $ = 2,5 $.

Якщо заробіток в системі складе 1000$, з них Ви отримаєте 250$, які будуть зараховані на ваш особистий рахунок, з якого ви можете в будь-який момент зробити висновок засобів на Z-гаманець WebMoney.

4. Юлмарт.

Це великий Інтернет-магазин побутової, комп’ютерної техніки та електроніки, а також широкої асортимент інших товарів. Юлмарт має розгалужену мережу магазинів з привабливою ціною, і відмінним обслуговуванням.

Юлмарт пропонує багаторівневу партнерську програму, що зустрічається досить рідко в інших Інтернет — магазинах.

Суть партнерської програми.

Партнерська комісія -50% від вартості покупки,

Мінімальна виплата-1р.

При купівлі товарів через термінали в магазинах, або через web-інтерфейс (але не замовлення, оформлені через call-центр, або за покупки в торговельних залах) кожен зареєстрований користувач отримує премію, але не в балах або бонуси, а в російських рублях.

Розмір премії залежить від конкретного товару. Сума премії множиться на кількість товару, що купується, при купівлі декількох одиниць товару.

також Можна робити покупки в магазині, використовуючи ці преміальні гроші як частково, так і повністю. Тільки, зрозуміло, премія нараховуватися вже не буде на суму, витрачену з бонусів.

Запрошуйте своїх друзів — і отримуйте половину від їм нарахованих премій, і чверть від премій, отриманих тими, кого приведуть вже вони самі (восьму частину від друзів друзів друзів і т. д). При цьому премії за свої покупки кожен з учасників буде отримувати в повному обсязі.

Пройдіть реєстрацію, і не забудьте вписати код 5247195

Ну, ось вам для початку кілька працюють і платять програм для соціальних мереж. Не забувайте залишати свої реферальні посилання.

Як шукати і запрошувати людей в групу?

Крім звичайного і відкритого спілкування в «Однокласниках», також можна використовувати такий метод.

В рядку пошуку «однокласників», введіть будь-яке ім’я, натисніть пошук. Перед вами з’явиться список людей з цим ім’ям з фотографіями. Натисніть на фото, і ви потрапите на сторінку користувача. Після чого, у людини, якого ви відвідали в розділі «Гість» залишиться ваша інформація з фото.

Особливість соціальної мережі «однокласники», тому що. Як правило, велика частина користувачів, побачивши, що ви завітали до них у гості «зайдуть до вас в гості«, на сторінку. І тут вже все буде залежати від того наскільки ви привабливо піднесете свою пропозицію. І можливо, що хтось із відвідувачів зацікавиться вашою пропозицією.

Також можна знайти вже створені кимось групи чи спільноти, у яких є свої форуми. Після вступу в них, можна написати анонс про своїй групі. Запрошуйте людей в свою групу, і розповідайте про те, як заробити в однокласниках .

Так, звичайно далеко не всі члени групи стануть вашими рефералами. Але кожен п’ятий залучений член групи, за статистикою може принести вам заробіток в однокласниках .

Одним словом знайдіть свій напрямок, більше вивчіть його, і з часом ви цілком можете створити більш оригінальні і нові групи. Спілкуйтеся, вчіться, і ваш заробіток почне рости як сніжний ком.

Головне знати потреби людей і не обманювати їх, а вони в свою чергу відповість вам вдячністю, яка принесе вам популярність і гарний заробіток .

РЕКОМЕНДУЮ ТАК САМО ВИВЧИТЬ відмінний професійний КУРС по заробітку в ОДНОКЛАСНИКАХ .

Після вивчення якого Ви 100%, зможете заробляти від $1000 і вище, кожен місяць.

На цьому я буду закінчувати цей пост, і щиро сподіваюся, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як заробити в однокласниках .

Бажаю всім вам Успіхів і хороших заробітків!

Щиро Ваша Наталі Бутенко!

Короткий опис статті: в однокласниках Дізнайтеся, як заробити в однокласниках. Що можна використовувати для заробітку в однокласниках і що варто враховувати, а також на чому і як заробити в партнерські програми з продажу

Джерело: Як заробити в однокласниках | ДЖЕРЕЛО БЛАГ

Також ви можете прочитати