Як зареєструватися в однокласниках www.odnoklassniki.ru

20.02.2016

Як зареєструватися в однокласниках www.odnoklassniki.ru

«Однаклассники.ру» – це одна з найпопулярніших соціальних мереж в інтернеті, створена спеціально для спілкування зі своїми друзями, близькими людьми, яких ви давно не бачили. Реєстрація на сайті www.odnoklassniki.ru дуже проста, однак, для новачків це може бути проблематично. Інструкція, яка представлена нижче, допоможе вам розібратися з реєстрацією на цьому сайті.

Інструкція для реєстрації на сайті www.odnoklasniki.ru допоможе Вам зареєструватися в однокласниках .

Інструкція

 1. Для початку заходимо на головну сторінку сайту www.одноклассники.ru натискаємо кнопку «Реєстрація», яка розташовується зліва від напису «Вхід на сайт».

Зареєструватися в однокласниках

 • Заповнюємо бланк, який відкриється у нас при натисканні кнопки «Реєстрація».

  Вводимо своє справжнє ім’я, прізвище. Вибираємо дату народження, стать, країну і місто. Потрібно ввести свою електронну пошту.

  Там же вибираємо собі логін і ставимо пароль. Сайт www.однокласники.ru надасть вам вибір вільних логінів, серед яких ви вибираєте найбільш вподобаний.

 • Виконавши попередні пункти, натисніть кнопку «Продовжити» і заповніть пункти «Освіта». Якщо ви не хочете це робити зараз, можете натиснути кнопку «Пропустити». Якщо ж ви ввели свої дані, натисніть кнопку «Продовжити»
 • Далі діємо так само, як написано в пункті 3.
 • Сайт попросить вас ввести ваш номер телефону. Не бійтеся, сміливо вводите, гроші з вас не знімуть. На телефон прийде код активації, який ви повинні будете ввести в спеціальне поле.
 • Після цього ваша реєстрація буде завершена www.odnoklassniki.ru моя сторінка .
 • Ось і все, що потрібно для реєстрації на сайті www.odnoklassniki.ru. Тепер ви теж переконалися, що все елементарно і просто! Спілкуйтеся з задоволенням Однакласники.ru !

  Короткий опис статті: www.однокласники.ру «Однаклассники.ру» – це одна з найпопулярніших соціальних мереж в інтернеті, створена спеціально для спілкування зі своїми друзями, близькими людьми, odnoklassniki,зареєструватися в однокласниках,Однакласники,однокласники.ru

  Джерело: Як зареєструватися в однокласниках www.odnoklassniki.ru

  Також ви можете прочитати