Як зареєструватися в однокласниках?. Всі відповіді тут

25.12.2015

Як зареєструватися в однокласниках?

Як зареєструватися в однокласниках?. Всі відповіді тут
Коли-то соціальна мережа Однокласники стала першопрохідцем серед подібних ресурсів на території країн СНД. Люди з подивом виявили, що людини, якого вони не бачили років двадцять і якого вважали втраченим назавжди, виявляється легко знайти. Більш того, мережа надавала можливість побачити, яким він став, поговорити з ним і навіть домовитися про зустріч. Зареєструватися на Однокласниках захотілося всім – від ледве оперилися першокласників до не надто дружніх зі Всесвітньою павутиною пенсіонерок. Кількість користувачів сайту зростала в геометричній прогресії, а сам ресурс вважався самим проривним проектом Інтернету у 2007 році. Втім, у той час пройти процедуру реєстрації було досить просто – потрібно було лише заповнити потрібні поля з інформацією про себе і натиснути кнопку «Зареєструватися».

Після того як реєстрація і відновлення облікового запису на Однокласниках стали платними, ускладнився не тільки процес вступу в ряди шкільних друзів, але за кожен крок ще й доводилося віддавати адміністрації грошики. Мабуть, з тих пір і пішов міф про те, що зареєструватися на Однокласниках дуже складно. Насправді останні два роки сервіс знову став безкоштовним, а пройти реєстрацію можна в два рахунки.

Для того щоб стати одним з Однокласників, зайдіть на сайт і натисніть «Реєстрація». Перед вами відкриються поля для заповнення інформації про себе, в них ви послідовно вносьте свої дані. Бажано, щоб вони були справжніми – так вашим однокашникам і товаришам по службі буде простіше знайти вас. Впишіть своє ім’я, прізвище (дівоче можна вказати в дужках), вкажіть дату народження, стать, країну і місто проживання. Далі необхідно підібрати собі унікальний логін, що складається лише з латинських літер, цифр і різних символів. В якості альтернативи логіном можна вказати адресу електронної пошти – це простіше і надійніше, принаймні, власний електронну адресу навряд чи забудеш. Також необхідно придумати пароль, чим складніше він буде, тим надійніше буде захищена ваша сторінка. Після того як вся інформація занесена, тиснемо кнопку «Зареєструватися». Натискаючи її, ми автоматично погоджуємося з Регламентом користування сайтом. Якщо вам цікаво, що це за такий Регламент, клікніть на нього мишкою, там ви зможете багато чого корисного дізнатися про права та обов’язки користувача та адміністрації сайту.

Це цікаво

Далі ви опинитеся на власній сторінці, де вам запропонують внести більш конкретні дані про себе. Вкажіть школи, в яких ви навчалися і роки, коли це відбувалося, а також ваш ВУЗ – роки навчання і рік випуску. Бажано вказати повний список навчальних закладів, в яких ви коли-небудь побували – так ви зможете знайти більшу кількість друзів. Після цього натисніть кнопку «Продовжити», система автоматично підбере кілька потенційних друзів, які вказали ті ж навчальні заклади у своєму профілі, що і ви. Якщо ви знайшли знайомих, тисніть на кнопку «Дружити». Але краще пошук друзів відкласти на потім, а поки завершити реєстрацію, тому натискаємо на «Пропустити». Наступний крок – завантаження фотографії. Тиснемо «Додати фотографію», завантажуємо фото з комп’ютера, натискаємо «Зберегти та продовжити».

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласниках Коли-то соціальна мережа Однокласники стала першопрохідцем серед подібних ресурсів на території країн СНД. Люди з подивом виявили, що особи, які

Джерело: Як зареєструватися в однокласниках? | Всі відповіді тут

Також ви можете прочитати