Як зареєструватися в однокласниках, реєстрація в однокласниках!.

20.02.2016

Як зареєструватися в Однокласниках

друзі Вітаю вас на нашому сайті zarabotok-as.ru. у цій статті ми докладно розповімо і покажемо на скріншотах як легко і просто можна зареєструватися в однокласниках.

Що таке Однокласники (Odnoklassniki)

Що таке Однокласники і навіщо вони потрібні – однокласники це одна з найпопулярніших соціальних мереж Росії та країн СНД. Проект був створений у березні 2006 року і за короткий відрізок часу сайт однокласники, став настільки популярним і відомим що за 8 місяців свого існування він налічував близько 1,5 мільйона користувачів, а через рік вже близько 3 мільйонів учасників. На сьогоднішній день його чисельність становить більше 200 мільйонів користувачів, і щодня сайт відвідують близько 50 мільйонів чоловік.

Для чого потрібні Однокласники (Odnoklassniki)

В однокласниках ви можете знаходити і спілкуватися з різними людьми – звичайно, не тільки з однокласниками, однокурсниками і колишніми випускниками, але і рідними, близькими, друзями і навіть просто з будь-яким вподобаним людиною в Інтернеті. Завдяки зручному пошуку ви без особливих зусиль знайдете потрібного вам людини, звичайно ж, якщо він зареєстрований в однокласниках. Так само ви можете ділитися з друзями, родичами і знайомими своїми фотографіями, відеозаписами, ставити класи, дарувати електронні подарунки на дні народження і свята. Ну а тепер після короткого опису сайту однокласники, давайте перейдемо до реєстрації.

Реєстрація в однокласниках (Odnoklassniki)

www.odnoklassniki.ru. Далі на головній сторінці у правому верхньому куті сайту вам потрібно натиснути зелену кнопку «Реєстрація»:

На наступній сторінці вам потрібно буде заповнити форму реєстрації. Вказати своє ім’я, прізвище, дату народження (день, місяць, рік). Також потрібно вказати ваш підлогу, країну та місто, де ви проживаєте. Електронну пошту, вона також необхідна в випадку, якщо вам доведеться відновлювати свій логін або пароль ( якщо ви відразу або в майбутньому вкажете свою електронну пошту, вам на E-mail адресу прийде повідомлення, в якому необхідно перейти за посиланням, щоб зберегти її в профілі). Також в місце електронної пошти, можна придумати і логін для входу в однокласники англійською мовою. Далі вам необхідно придумати пароль для входу на сайт однокласники, бажано придумати як можна складний пароль. Так як пароль повинен бути надійним, вписуйте не тільки цифри, але і також латинські літери, маленькі, великі і різні символи: +*№%$= і т. д. Після того як ви заповните всі поля, вам потрібно натиснути на зелененьку кнопку «Зареєструватися»:

Далі відкриється вікно (в цьому вікні вас попросять вказати номер мобільного телефону, щоб отримати доступ до всіх можливостей сайту однокласники), в якому щоб завершити реєстрацію, вам необхідно активувати свій профіль. Натисніть кнопку «Вказати номер». Також ви можете активувати свій профіль пізніше і натиснути кнопку «Відхилити». Якщо ви вирішили відразу активувати свій профіль і натиснули кнопку «Вказати номер:

Перед вами відкриється вкладка, де вам необхідно ввести номер свого мобільного телефону. Після того як ви введете номер телефону, натисніть на кнопку «Надіслати»:

Далі на ваш номер телефону прийде SMS-повідомлення з кодом, який необхідно вписати в спеціальному полі (я для прикладу вписав 123456) на вкладці і натиснути кнопку «Активувати»:

Все після того як ви виконаєте всі дії, ви побачите повідомлення «що ваш профіль успішно активовано», натисніть кнопку «Закрити»:

Ну от і всі друзі, тепер ви офіційно зареєстровані на сайті Однокласники (Odnoklassniki.ru) і можете користуватися всіма можливостями цієї соціальної мережі.

Рекомендую прочитати статті по темі:

Статті про заробіток в Інтернеті:

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласниках друзі Вітаю вас на нашому сайті zarabotok-as.ru у цій статті ми докладно розповімо і покажемо як легко і просто можна зареєструватися в одноклас Зареєструватися в однокласниках, однокласники, odnoklassniki, однокласниках, реєстрація в однокласниках, Як зареєструватися в однокласниках

Джерело: Як зареєструватися в однокласниках — реєстрація в однокласниках! |

Також ви можете прочитати