Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?

19.02.2017

Як зареєструватися в однокласниках швидко?

Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?
Привіт привіт друзі! Настрій вогонь, з цього сьогодні розповім вам як зареєструватися в однокласниках. Реєстраційна процедура в соціальній мережі odnoklassniki.ru досить проста, але не кожен починаючий користувач здатний зробити це без допомоги. В силу цього я вирішив написати статтю з докладною інструкцією. Я думаю, що цей сайт найкраще підійде для людей зрілого віку. Крім цього, приплив молодіжної аудиторії значно знизився після того, як керуючі сайту скасували безкоштовну реєстрацію. Однак це вже в минулому і на сьогоднішній день створити аккаунт на «однокласниках» можна без внесення грошових коштів.

Зміст статті

Як зареєструватися в однокласниках прямо зараз?

Щоб дізнатися як зареєструватися в однокласниках, нам потрібно зайти на офіційний сайт цієї мережі — пройдіть по посиланню www.ok.ru. До речі, незалежно домену, вписаного вами, вас переадресують на актуальну адресу соціальної мережі.

Після цього сайт відкриється в новому вікні використовуваного вами web-браузера. У тому вікні ви проходите реєстрацію в odnoklassniki.ru, а в цьому — читайте подальші інструкції щодо грамотної і миттєвої реєстрації.

Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?

На відображеної сторінці тисніть на посилання «Зареєструватися ».

Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?

 1. У вікні вам потрібно заповнити відповідну анкету (дивіться рис. 2).
 2. Введіть ПІБ у відповідні текстові поля.
 3. Вкажіть свій підлога за допомогою включення відповідної кнопки.
 4. Країну, в якій проживаєте, виберіть зі списку, запропонованого системою.
 5. Не забудьте написати та місце проживання (місто та ін)
 6. Електронну адресу потрібен, коли вам знадобиться відновити дані доступу (логін і пароль).
 7. Крім цього, на встановлений електронну адресу будуть надсилатися різні повідомлення про те, що хтось оцінив вашу фотографію, вам будуть писати про актуальні запрошення в друзі, повідомленнях тощо.
 8. Отже, навіть якщо ви не будете заходити на сайт, то завжди будете повідомлені про те, що відбувається на вашій сторінці. До того ж, якщо у вас немає зареєстрованої електронної скриньки, то для новачків є урок, присвячений цьому.
 • Замість електронного поштової скриньки ви зможете придумати свій login англійською. Звичайно ж, прості логіни за типом vanya, vasya вже давним-давно кимось зайняті.
 • Якщо створений вами логін вже є в системі, то сайт автоматично видасть вам можливі варіанти. Із запропонованого списку можна вибрати найбільш підходящий вам варіант.

Нам залишилося тільки придумати пароль. Головне, щоб він був надійним. Для цього при створенні враховуйте не тільки букви і цифри, але й інші символи. І ще не забудьте куди-небудь записати ці дані в блокнот .

Далі перед вами відкриється вікно, де буде запропоновано чотири етапи заповнити інформацією і активувати профіль в однокласниках. Підказка — в даному випадку можна не поспішати і обдумано заповнювати профіль, так як ви вже є зареєстрованим користувачем системи. Якщо, з якоїсь причини, доступ до Інтернету буде відключений, або ж у вас немає часу на це, то в будь-який інший момент заходьте та заповніть відповідні поля.

Крім цього, на встановлений вами електронну адресу буде відправлено спеціально лист. Зайдіть в свій аккаунт на пошті і в цьому листі натисніть на запропоновану посилання — так ви підтвердите, що є рівноправним власником поштового аккаунта. Це рішення буде корисним, якщо ви раптом забудете логін або пароль.

Активація облікового запису в однокласниках перший раз безкоштовно

Щоб вам відкрили доступ до всіляких послуг і функцій сайту, необхідно активувати обліковий запис.

Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?

До активації потрібно в чотири етапи заповнити інформацію в користувальницький профіль. Якщо слідувати інструкціям системи, то жодних проблем не виникне, навіть якщо ви заново зареєструвалися в однокласниках. Якщо з якоїсь причини деяку інформацію ви вписати зразу не зможете, просто пропустіть цей пункт.

Я не стану розписувати детально кожний етап заповнення профілю. Як зробити це у випадку зі вкладкою «Освіти » вже показано на третьому малюнку. Своїх друзів, у яких є профіль на odnoklassniki.ru. ви знайдете за допомогою пошуку.

У вас є можливість активувати обліковий запис на 4-му етапі зараз, а можна і потім. Пропозицію про активацію буде розташовуватися зверху сторінки. Потрібно просто пройти по посиланню «Активувати» — і відкриється спеціальне вікно(див. малюнок 4).

Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?

Щоб активувати сторінку, потрібно ввести номер стільникового телефону. Однак, якщо ви проживаєте не на території Російської Федерації, то натисніть на кнопку «Змінити країну», після чого формат номера перетворюється в необхідний вам варіант.

По закінченню цього на ваш мобільний прийде смс-повідомлення з кодом підтвердження.

Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?

 • В особливе вікно введіть код і сміливо тисніть на кнопку «Активувати».
 • з цього часу вам будуть доступні всі можливості соціальної мережі odnoklassniki.ru.

Слід розглянути ще одне важливе питання, яким задається більшість потенційних користувачів системи: як завести два аккаунта з одного комп’ютера?

Це робиться легко і просто. Необхідно тільки вийти з власного облікового запису шляхом натискання на посилання « Вийти », розташовану зверху. Таким чином, вас переадресують на вхідні сторінки у цій соціальній мережі.

Є ще один варіант проходження реєстрації, який не передбачає виходу із свого облікового запису в системі — це реєстрація в іншому web-браузері. Наприклад, ваш профіль відкритий в браузері Google Chrome, в такому випадку відкрийте Firefox і починайте реєструвати свого родича.

Необхідно лише врахувати, що зареєструвати інший профіль на одному електронному ящику і телефонному номері — неможливо .

Вхід в однокласники — моя сторінка

 • Якщо ви ввели цей текст в пошукове поле, то ви вже є повноцінним власником аккаунта на odnolkassniki.ru та бажаєте потрапити у власний профіль. Тут все просто — жміть посилання www.ok.ru .

Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?

 • На відображеної сторінці впишіть власний логін (або адресу електронної пошти, вказану в процесі реєстрації), пароль і натисніть на кнопку «Увійти ». Все, справу зроблено!
 • Якщо вам набридло кожен раз проходити цю процедуру входу, то просто поставте галочку з підписом «Запам’ятати мене». Після цього при вході на посилання www.ok.ru ви будете переадресовані на свій профіль.

А якщо я ще не зареєструвався на однокласниках?

В такому випадку ви ввели невірний пошуковий запит! У вас не з’явився профіль і, звичайно ж, «моя сторінка» закрита. Проте це можна легко виправити. Підніміться на початок сторінки і пройдіть настільки просту реєстраційну процедуру.

На сьогодні в мене все! Сподіваюся, що ви тепер знаєте як зареєструватися в однокласниках безкоштовно і прямо зараз. Знаю, що на цю тему вже багато написано статей в інтернеті, але так як я не розповідає ніхто! Згодні зі мною? Напишіть відповідь в коментарях, а так само не забувайте там же задавати свої питання. Ну і в знак подяки чекаю від вас лайки і натискання на соціальні кнопочки. Спасибі всім за увагу і миру вам!

З Ув. Євген Крижанівський

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласники зараз Привіт привіт друзі! Настрій вогонь, з цього сьогодні розповім вам як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз. Якщо ви перший раз…

Джерело: Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно прямо зараз?

Також ви можете прочитати