• зареструватися в однокласниках

  Як зареєструватися на сайті Однокласники. компютер для чайників

  21.08.2015

  Як зареєструватися на сайті Однокласники

  Начальник – секретарці: «Швидко збери всіх співробітників на нараду!»

  «По селектору?»

  «Ні, блін, через «Однокласники», так швидше буде!»

  Кажуть, що в кожному жарті є частка правди. До соціальної мережі «Однокласники» це вислів підходить стовідсотково – за статистикою, у квітні 2012 року там було зареєстровано 135 млн. користувачів. Зручна, проста у використанні, багатофункціональна (пошук, спілкування, ігри, музика і мн.ін.) соціальна мережа «Однокласники» об’єднує людей різних поколінь.

  Може бути, безкоштовною реєстрацією. Може, величезними можливостями. Може, зрозумілим інтерфейсом. Але я точно знаю: ми, покоління 60-х (70-х, 80-х) не сумніваємося в тому, що шкільні роки чудесні і трепетно ставимося до всього, що про це нагадує. «Однокласники» — прекрасна можливість хоч ненадовго повернутися в молодість, до шкільних та інститутських друзів. А заодно поспілкуватися зі своїми дітьми і батьками, дізнатися новини у приятелів, заглянути в групи та спільноти, оцінити вдалий статус …

  Ну що, реєструємося?

  1. В будь-якому пошуковику набираємо «Однокласники». Ця соціальна мережа користується величезною популярністю (як-ніяк у день туди заходить 30 млн. відвідувачів), тому відразу ж з’явиться підказка:

  (Малюнок 1)

  2. Переходимо за адресою: www.odnoklassniki.ru. З’явиться сторінка, пропонує увійти або зареєструватись на сайті. Сміливо натискаємо «Зареєструватися».

  (Малюнок 4)

  5. Тепер вам буде запропоновано знайти друзів зі школи, технікуму, інституту і т. д. До цієї сторінці теж можна повернутися пізніше.

  (Малюнок 5)

  6. Тепер вам запропонують додати свою фотографію. Це можна зробити відразу, а можна і в інший раз.

  Короткий опис статті: зареєструватися в однокласниках Як зареєструватися в Однокласниках Як зареєструватися на сайті зареєструватися,однокласники

  Джерело: Як зареєструватися на сайті Однокласники | комп’ютер для чайників

  Також ви можете прочитати