Як заново зареєструватися в однокласниках?, Відповідь ТУТ!

07.02.2016

Як заново зареєструватися в однокласниках?

Заново зареєструватися в Однокласниках дуже просто.

Заново зареєструватися в соціальній мережі Однокласники,дуже просто. Зазвичай це робиться в тих випадках, коли з якої-небудь причини забутий або загублений логін і пароль для входу на сторінку особистого акаунту, а зареєструвавшись заново, можна буде повністю відновити список своїх друзів.

Для нової реєстрації необхідно зайти на сайт Однокласники, набравши в адресному рядку браузера:

odnoklassniki.ru

У вікні, необхідно знайти посилання Зареєструватися та зайти по цьому посиланню.

Ви побачите кілька невеликих вікон для заповнення, туди треба вписати все, що там питають: Ім’я, Прізвище,особисті дані, логін, пароль і т. д.

останнім віконце необхідно записати номер свого мобільного телефону, і після цього Вам прийде СМС повідомлення, в якому буде сгенерированый код для продовження реєстрації.

Основна робота завершена. Тепер знову зайдіть на свій, вже новий акаунт, вводячи новий логін і пароль, і система попросить Вас авторизуватись. Знову ввести номер свого мобільного телефону, прийде код підтвердження реєстрації, введете його і на цьому весь процес нової реєстрації завершується.

Зайдіть з нової сторінки на сторінку старого акаунта, знайдіть там своїх друзів, і вишліть їм пропозицію про дружбу. Можете до цього додати повідомлення про зміну своєї сторінки на сайті Однокласники.

Успіхів Вам і нових друзів!

В з’явилося віконце вводите цей код і проходите до кінця реєстрації.

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласниках

Джерело: Як заново зареєструватися в однокласниках? — Відповідь ТУТ!

Також ви можете прочитати