Як зайти Вконтакт. Вхід на свою сторінку

19.02.2017

Як зайти Вконтакт

Вконтакте — це безкоштовна соціальна мережа, в якій будь-яка людина може отримати особисту сторінку. За допомогою неї можна листуватися, обмінюватися фотографіями, дивитися фільми, слухати музику і багато чого іншого.

Ця соціальна мережа знаходиться на сайті vk.com. Значить, щоб зайти Вконтакт, потрібно набрати цю адресу перейти на нього. Для цього у верхньому рядку програми для Інтернету друкуємо vk.com і натискаємо кнопку Enter на клавіатурі.

Як зайти Вконтакт. Вхід на свою сторінку

Як зайти Вконтакт. Вхід на свою сторінку

Після цього повинна відкритися особиста сторінка. Ось як вона виглядає в мене:

Зазвичай програма для Інтернету запам’ятовує сторінку користувача. І навіть якщо в неї заходили всього один раз, програма її буде пам’ятати. І тепер при кожному завантаженні сайту сторінка буде відкриватися автоматично.

Але буває і так, що програма з якихось причин її «забула». Тоді відкриється новий сайт Вконтакте. Виглядає він ось так:

У цьому випадку потрібно ввести дані від своєї сторінки, щоб вона відкрилася. Для цього у спеціальній частині з лівої сторони друкуємо номер телефону або адресу електронної пошти, на який вона була зареєстрована. Трохи нижче друкуємо пароль від неї і натискаємо на кнопку «Увійти».

Приклад:

Як зайти Вконтакт. Вхід на свою сторінку

Якщо пароль не пам’ятаєте, натисніть на напис «Забули пароль?». Сайт допоможе його відновити.

А ще буває так, що при вході замість своєї сторінки відкривається чужа. Це відбувається в тому випадку, коли через цей комп’ютер (планшет або телефон) на сайт заходив інша людина. Програма заповнила його сторінку і тепер буде весь час її відкривати.

Щоб прибрати цю сторінку, з неї потрібно просто вийти. Для цього натиснути на напис «вийти» у правому верхньому куті сайту.

На замітку. якщо комп’ютером, планшетом або телефоном користуєтеся не тільки Ви, але й інші люди, то кожен з них зможе відкрити Вашу особисту сторінку. А, відповідно, і отримати повний доступ до неї: видаляти фотографії, читати листування, спілкуватися від Вашого імені і т. д. Щоб цього не відбувалося, не забувайте виходити з своєї сторінки, тобто натискати на «вийти» чи «вихід». Правда, тоді доведеться кожен раз заново заходити в неї — друкувати свій телефон/e-mail та пароль від сторінки.

Мобільний додаток Вконтакте

Спілкуватися Вконтакте можна ще й через телефон або планшет. Для цього можна також відкрити програму для Інтернету, надрукувати у верхньому рядку адресу vk.com перейти на нього.

Потім ввести телефон (e-mail), пароль від своєї сторінки і натиснути на «Увійти».

Як зайти Вконтакт. Вхід на свою сторінку

Відкриється персональна сторінка. Вона буде виглядати трохи інакше, ніж на комп’ютері. Але користуватися нею так само просто — все інтуїтивно зрозуміло.

Але є ще один спосіб входу на сайт — мобільний додаток Вконтакте. Воно володіємо усім необхідним для роботи у соціальній мережі та розроблено спеціально для планшетів і телефонів. А це означає, що воно зручніше для цих пристроїв, ніж звичайний спосіб.

Не факт, звичайно, що додаток особисто Вам доведеться за смаком, але спробувати все ж варто. Адже його завжди можна буде видалити.

Короткий опис статті: зайти на свою сторінку в однокласниках Як зайти Вконтакт на комп’ютері, планшеті або телефоні. Вхід на свою сторінку в соціальній мережі Контакт через браузер або мобільний додаток. vk com вконтакте вхід моя сторінка на сайті додаток

Також ви можете прочитати