Як зайти в однокласники якщо закритий доступ.

27.11.2015

Як зайти на однокласники якщо доступ закритий

Як зайти в однокласники якщо закритий доступ.

Соціальні мережі – це частина життя. Людина проводить багато часу. Воно в основному проходить за спілкуванням з друзями, пошуком відео або музики, і грою в нескладні ігри. Також деякі дивляться блоги відомих людей, і просто сподобалися запису, і розмовляють на різні теми. Це зручно – можна спілкуватися в мережі з людьми, не виходячи з дому. Домовлятися про зустрічі, дізнаватися новини від якоїсь людини, навіть якщо він знаходиться дуже далеко. Також можна передавати файли, ділитися своїми улюбленими відео або фото. Деякі навіть займаються комерцією через однокласники – продають і купують старовинні монети, деталі для автомобіля, одяг.

На жаль, ми не завжди можемо відвідувати цю соціальну мережу. Деякі батьки вважають, що їх дитина марно витрачає час, спілкуючись в соціальних мережах. Вони хочуть захистити його від поганих впливів, які, безумовно, можуть поширюватися і за допомогою мережі Інтернет. Буває, що головний користувач комп’ютера не хоче, щоб в його відсутність хтось міг зайти в однокласники. Можливо, що у нього є куки цієї адреси в мережі з його логіном і паролем, і він боїться за особисту інформацію.

Іноді також керівництво на роботі перешкоджає тому, щоб підлеглі в офісі могли зайти в однокласники через робочий комп’ютер. В принципі, це звичайно ж правильно – якщо людина відволікається від роботи на соціальну мережу, він принесе набагато менше користі. Також фірма-роботодавець часто платить за інтернет-трафік обмеженою швидкості, і ймовірно керівництво фірми не зможе провести відеоконференцію з партнером, якщо мережа буде забита трафіком з однокласників завдяки співробітникам. Тому вдаються до допомоги системних адміністраторів. Вони теж недарма їдять свій хліб, і в один прекрасний момент, прийшовши зранку на робоче місце і ввівши в браузері odnoklassniki.ru ви ризикуєте побачити повідомлення про те, що дана сторінка заблокована або не може бути прочитана.

Що ж робити? Як зайти на однокласники? Способів тут може бути два. Перший – якщо сторінка заблокована в браузері. Другий – якщо сторінка заблокована через сервер доступу до Інтернет. У першому випадку вам допоможе невелика хитрість з браузерною рядком, у другому – вам, ймовірно, доведеться зайти в однокласники через додаткові сервіси.

Отже, спосіб перший. Браузер видає вам повідомлення, що сторінка містить якусь там інформацію і доступ до неї закритий. Зазвичай так роблять на домашньому комп’ютері, коли хочуть обмежити відвідування якоїсь сторінки домочадцями на комп’ютері. Але не біда. Зайдіть в меню Пуск, потім на вкладку Програми, Стандартні, виберіть пункт «Командний рядок». Хто знайомий з роботою в командному рядку, легко зрозуміє що до чого. Наберіть наступну комбінацію: ping odnoklassniki.ru. Буде виданий відповідь системи, в якому ви нічого не зрозумієте. Однак зверніть увагу на циферки типу 123.234.312.23. Це IP-адреса запитуваної сторінки. Ці цифри треба скопіювати, і ввести в адресному рядку браузера, розділяючи крапкою, як в репорте командного рядка. Ви повинні зайти на сторінку. Якщо цього не сталося – переходимо до наступного.

Другий спосіб – браузер видає повідомлення про те, що сторінка не знайдена. Це означає, що вона заблокована на рівні інтернет-з’єднання. Тут нам допоможуть інші інтернет-ресурси, звані анонімайзерів. Ось вони:

Короткий опис статті: зайти в однокласники

Джерело: Як зайти в однокласники якщо закритий доступ.

Також ви можете прочитати