Як зайти в Однокласники якщо заблоковано доступ . Netsmate.com

06.06.2016

Як зайти в Однокласники якщо закритий доступ

Як зайти в Однокласники, якщо заблоковано доступ? На даний момент це один з найбільш популярних запитань у користувачів. Деякі люди відчувають дискомфорт, коли не можуть зайти і подивитися новини на своїй сторінці. ознайомитися з фотографіями знайомих. поспілкуватися з друзями і так далі. Якщо заблокували ваш вихід в соціальні мережі, у вас є кілька варіантів вирішення цієї проблеми:

Використовувати мобільний додаток

Кожен активний користувач сайту Однокласники вже напевно скачав собі додаток на смартфон. З його допомогою ви можете відкрити сторінку і подивитися новини, відповісти на повідомлення і так далі – можливості майже такі ж, як і при використанні комп’ютера.

Скористатися послугами сторонніх сайтів

Ці ресурси називаються анонімайзерів і є посередниками між вами і самим сайтом. Вони є, мабуть, найкращою відповіддю на питання про те, чи можна зняти блок з Однокласників і як потрапити. Якщо доступ закритий, то тепер це не біда. Представляємо вашій увазі список анонімайзерів, скористатися послугами яких можна абсолютно безкоштовно:

Тепер ви знаєте, як зайти на Однокласники якщо закрили доступ. Ці системи справді працюють, вам потрібно просто перейти за посиланням на сайт-посередник ввести свої дані з соціальної мережі Однокласники, щоб здійснити вхід. Якщо ви ввели все правильно, вам буде доступна ваша сторінка з усім матеріалом.

Давайте як приклад покажемо, як діє перша посилання: http://faramond.ru/1

Вводимо її в рядок браузера і дивимося, що ми маємо:

Зовнішній вигляд входу в Однокласники з сайту анонімайзера

Як бачите, сайт виконаний досить мило і красиво, а віконце входу повторює те, яке ви бачите при використанні оригінального сайту Однокласники. Вводимо логін і пароль – справу зроблено.

З допомогою інших сайтів також можна здійснити вхід в соціальну мережу. Вам просто потрібно клікнути по іконці потрібної соціальної мережі, і вас направить на актуальне дзеркало.

Тепер ви знаєте, як увійти в Однокласники, якщо доступ закритий. Безкоштовно це можна зробити на більшості сайтів-посередників.

Про що необхідно пам’ятати

Якщо Однокласники закриті, то ви використовуєте анонімайзери тільки на свій страх і ризик, ніхто не може вам повністю гарантувати збереження введених вами даних. Деякі такі ресурси мають обмеження по трафіку або за функціями, тому використовувати можливості соціальної мережі на повну може не вийде.

Проте, головне, що відтепер не буде проблем з тим, як зайти, якщо заборонений доступ.

Автор: Василь Митрофанов

Короткий опис статті: як зайти в однокласники Хочете дізнатися про те, як зайти в Однокласники, якщо закритий доступ? Чи це можливо? Велика проблема, потрапити на закритий сайт? У цій статті ми допоможемо вам розібратися з відповідями.

Джерело: Як зайти в Однокласники якщо заблоковано доступ | Netsmate.com

Також ви можете прочитати