Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий

19.02.2017

Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий

У цьому матеріалі я розповім, які існують причини закриття доступу в Однокласниках, як увійти в Однокласники, якщо доступ заблоковано, і що потрібно робити для того, щоб уникнути проблему з входом в майбутньому.

Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий

Закритий доступ в Однокласники

Зміст

Як зайти в Однокласники якщо доступ закритий – відповідь є

Багато хто з нас є користувачами соціальної мережі «Однокласники». Ми спілкуємося з друзями і знайомими, обговорюємо значущі події, слухаємо музику і насолоджуємося відео. Але одного разу приходить момент, коли ми не можемо зайти на звичний сайт OK.RU ми бачимо повідомлення про блокування і заборону доступу до аккаунту і задаємося питанням «Як зайти в Однокласники якщо доступ закритий?».

Причина 1. Спам розсилка

Доступ до вашої сторінці в соціальній мережі Однокласники може бути заблокований цілком банальної причини – з вашого аккаунта розсилався спам або віруси. Крім такої шкідливої діяльності, вірус може поміняти пароль до вашого облікового запису, що унеможливить ваш вхід на свою сторінку в odnoklassniki.ru.

Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий

Приклад спаму OK.RU

Якщо ви не можете потрапити на свою сторінку, а введення перевіреного пароля не дає результату, тоді:

 1. По-перше, перевірте розкладку клавіатури (часто буває, що замість латиниці пароль набирають кирилицею).
 2. А якщо все вірно – натисніть на кнопку «Забули пароль», вкажіть дані свого е-мейлу або частину цифр свого номера телефону, введіть код з картинки і натисніть «Продовжити».
 3. Ви отримаєте код, який потрібно ввести на сторінці для отримання доступу до аккаунту, а після входу вам буде необхідно придумати новий пароль.

Причина 2. Блокування адміністрацією сайту

Якщо ж у блокуванні вашій сторінці «винна» адміністрація сайту. яка покарала вас за спам або інші неприйнятні дії, тоді вам необхідно зв’язатися з нею і спробувати домовитися про зняття покарання.

 1. Натисніть кнопку «Допомога» у правому верхньому кутку.
 2. Знайдіть там «Звернутися в службу підтримки» під будь-яким із зазначених там шаблонів питань.
 3. У зверненні викладіть свою проблему, вкажіть свій е-мейл і чекайте відповіді.

Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий

Ваш аккаунт тимчасово заблокований

найнеприємніше, що може трапитися в даному випадку – це видалення зловмисником вашої сторінки. Спробуйте зв’язатися з адміністрацією по даній проблемі, інакше доведеться чекати три місяці, поки ваш старий е-мейл або мобільний номер знову стане доступним для реєстрації в однокласниках, або заводити нові.

Причина 3. Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий на роботі

Доступ на сайт Однокласників може бутизаблокований системним адміністратором на вашій роботі або гуртожитку. Особливо це актуально, якщо ви працюєте у фірмах, дирекція яких схиблена на тайм-менеджменті, різних техніках економії часу і пильно стежить за тим, щоб ви зайвий раз не сходили в туалет.

Адмінам таких фірм може бути дано наказ заблокувати доступ співробітникам у соціальні мережі Вконтакті, Однокласники, Фейсбук, використовуючи браузерні і серверні можливості, блокування через роутер та інше подібне. При спробі зайти на сайт, ви побачите, що доступ закритий і сторінка заблокована.

Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий, вирішуємо проблему декількома способами:

 • Використовуйте сайти-дзеркала, що являють собою копію Однокласників, але вже за іншою адресою. Пам’ятайте, що проблема тут така ж, як і з анонімайзерів – ви можете ненавмисно передати дані свого облікового запису зловмисникам;
 • Гарним варіантом обходу блокування є використання програми Однокласників на своєму смартфоні або планшеті. На Play Market ви можете завантажити потрібну програму, воно прекрасно оптимізований, споживає мінімум трафіку і дуже ергономічно. Навряд чи начальство захоче копатися у вашому телефоні.
 • Причина 4. Вірус або зловмисники

  Буває, що при вході на сайт вас просять відновити доступ до Однокласників, відіславши смс з яким-небудь кодом або ввести свій повний (!) номер телефону. Це говорить про те, що ваш обліковий запис потрапив під дію чергового вірусу. Якщо ви відішлете на потрібний номер смс або вкажіть свій телефон, то лише втратите значну суму грошей, яка буде знята з вашого мобільного рахунку.

  Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий

  Доступ в Однокласники закритий вірусом

  Щоб позбутися від вірусу використовуйте потужні антивірусні програми. Можна порекомендувати Trojan Remover або Dr.Web CureIt. які швидко і ефективно розправилися з різними шкідливими програмами.

  Крім того, я б рекомендував перевірити файл hosts. який знаходиться в загальній директорії Windows, папки System32/Drivers/etc.

  • Відкриваємо цей файл через будь-який файловий менеджер і дивимося на наявні там адреси з чотирма цифрами, розділеними крапками.
  • Повинен бути актуальним адресу 127.0.0.1, всі інші адреси (за наявності) повинні мати перед собою ось такий знак — #.
  • Якщо ж у вас є інші активні адреси – зітріть їх, залиште тільки один вказаний вище, а даний файл збережіть.

  Спробуйте інший браузер і спеціальні розширення

  також Можна спробувати розблокувати доступ до Однокласники використавши для входу інший браузер, наприклад: ТОР браузер. Якщо початковий заражений вірусом або внесено необхідні для блокування зміни, то зміна браузера на інший, може допомогти.

  Фанам Google Chrome можна порадити встановити спеціальне розширення Browsec для свого браузера, яке дозволить обійти блокування адміна. Як це зробити показано на відео.

  Висновок

  Зазвичай причиною блокування сайту однокласників є заборона на доступ до нього через робочий сервер, а також робота злоякісних програм і різних шахраїв. Якщо для вас питання, як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий, все ще актуальний і у вас не вийшло увійти в соціальну мережу, пишіть свої запитання в коментарях до статті.

  З останніми можна впоратися, звернувшись за допомогою до адміністрації сайту, а заборони системного адміністратора можна вирішити як за допомогою анонімайзерів, так і використавши можливості спеціального мобільного додатку. Пам’ятайте, що потрібно бути дуже акуратним з даними свого аккаунта, не довіряти свій пароль невідомих сайтів і незнайомим додатками, не потрібно вводити номер телефону і не відсилати смс з незнайомих номерів. Тільки грамотна і акуратна робота зі своїми даними вбереже вас від безлічі потенційних проблем.

  Короткий опис статті: однокласники реєстрація з мобільного В цьому матеріалі я розповім, які існують причини закриття доступу в Однокласниках, як увійти в Однокласники, якщо доступ заблоковано.

  Джерело: Як зайти в Однокласники, якщо доступ закритий

  Також ви можете прочитати