Як зайти в однокласники?!. Як налаштувати?

03.10.2015

Як зайти в однокласники?!

Приходиш ввечері з роботи, включаєш комп’ютер, пробуєш зайти в улюблені однокласники… і тут на тобі — банер. Зайти в однокласники не виходить ніяк. Знайома ситуація? Спроба зайти в однокласники з іншого браузера — теж не допомагає.Як зайти в однокласники? Не переживайте — зараз допоможемо.

Для початку давайте відразу визначимося. Відправка грошей не допоможе. Банер — це вірус. Зайти в однокласники у Вас не вийде, поки не видалите його.

Навіть якщо Вас просять просто ввести номер телефону — не піддавайтеся. Вам можуть нав’язати мобільний розсилку й з рахунок телефону будуть списуватися гроші.

вся справа в тому, що для того, щоб відновити доступ до однокласники на цій сторінці — Вам досить ввести лише адресу електронної пошти.

Зараз я покроково поясню що зробити щоб знову спокійно зайти в однокласники.

Крок 1. Перевірка доступу в однокласники.

Все ж перевірте доступ до сайту однокласники з усіх наявних на комп’ютері браузерів — Chrome.

Трохи складніший — це відредагувати файл hosts вручну.

Натискаємо кнопку Пуск і вибераем пункт Виконати. Або можна натиснути комбінацію клавіш Win+R. У вікні виконати вводимо команду %systemroot%system32driversetc. нажмаем OK .

Перед редагуванням бажано перейменувати файл hosts hosts.old. Це треба для того, щоб залишити резервну копію старого файла та відновити його випадок чого.

Тепер створюємо новий файл hosts, для чого в папці %WinDir%system32driversetc клікаємо правою кнопкою миші у вільному місці. вибираємо в меню пункт Створити > Текстовий документ. Вводимо ім’я hosts і натисніть клавішу Enter. При цьому система запитає — чи впевнені Ви, що текстовий файл не буде мати розширення TXT — погоджуємося і натискаємо кнопку Так .

Далі, за допомогою Блокнота (можна використовувати будь-який текстовий редактор), наприклад — відкриваємо файл hosts і копіюємо туди ось цей текст:

# Copyright (c) 1993-2006 Microsoft Corp. # # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP для Windows. # # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each # entry should be kept on an individual line. The IP address should # be placed in the first column followed by the corresponding host name. # The IP address and the host name should be separated by at least one # space. # # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual # lines or following the machine name denoted by a ‘#’ symbol. # # For example: # # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handle within DNS itself. # 127.0.0.1 localhost #. 1 localhost

Зберігаємо і закриваємо файл hosts. Перезавантажуємо комп’ютер.

Впринипе, в більшості випадків, відновлення файлу hosts вирішує проблему Як зайти в однокласники .

Крок 3. Перевірка Windows антивірусом.

Перевірятися антивірусом треба навіть якщо ви позбавилися від банера на кроці 2. Це треба тому, що швидше за все сам вірус залишився у Вашій системі. Рано чи пізно — ситуація може повторитися. Щоб цього уникнути — треба перевірити систему антивірусом з актуальними базами.

Навіть якщо у Вас стоїть якийсь антивірус, краще перевірити систему спеціальними утилітами DrWeb CureIt! і Kaspersky Virus Removal Tools. Їх потрібно лише завантажити і запустити — це пасивні антивірусні сканери Перед їх запуском краще наявний відключити антивірус. Та й взагалі, подумати про зміну антивіруса на інший — більш ефективний.

Kaspersky Virus Removal Tools — посилання .

Обов’язково перевірте диск C: повністю, так як вірус може бути як в системних файлах, так і мати копії у тимчасових.

Короткий опис статті: зайти в однокласники Приходиш ввечері з роботи, включаєш комп’ютер, пробуєш зайти в улюблені однокласники… і тут на тобі — банер. Зайти в однокласники не виходить ніяк.

Джерело: Як зайти в однокласники?! | Як налаштувати?

Також ви можете прочитати