Як зайти в однокласники на свою сторінку

06.06.2016

Способи зайти в однокласники на свою сторінку і редагувати профіль

Як зайти в однокласники на свою сторінку

Однокласники – одна з популярних соціальних мереж, якою користуються мільйони людей не тільки на території Росії, а і в інших країнах. Сайт однокласники простий у навігації та використання, тому на його сторінках з легкістю можуть спілкуватися люди різного віку.

Первісної була ідея створити сайт, щоб люди змогли знайти своїх однокласників чи однокурсників, зв’язок з якими була перервана. Зараз сайт однокласники добре розвинений, і на ньому можна не тільки спілкуватися, ще слухати музику, грати в різні ігри і дивитися відео.

Спосіб 1: Реєстрація

Щоб зареєструвати сторінку на сайті однокласники, необхідно виконати наступні нескладні дії :

В першу чергу слід зайти на головну сторінку офіційного сайту однокласники.

 • У правому верхньому куті сайту розташовується віконце, за допомогою якого можна увійти на нього.
 • У цьому ж вікні можна побачити зелену напис «Реєстрація», на яку необхідно клікнути мишкою.
 • Далі перед вами відкриється вікно реєстрації, в яке необхідно ввести свої справжні дані: ім’я, прізвище, стать, вік, країну і місто проживання.
 • завершення реєстрації необхідно вказати своєї е-мейл і придумати надійний пароль для входу на майбутню сторінку.
 • Після того, як ви нажнете кнопку «зареєструватися», вам відкриється власна сторіночка і з’явиться пропозиція ввести ваш номер мобільного телефону, що робити зовсім не обов’язково.
 • Почати роботу з сайтом можна з пошуку однокласників, знайомих і друзів за допомогою спеціального пошуку, в якому можна вказати найдрібніші деталі про бажаний людині.
 • Спосіб 2: Вхід профіль

  Увійти в свій профіль на сайті однокласники можна декількома способами:

  • У вашому браузері слід ввести в пошукову рядок адресу сайту. Після цього вам відкриється сайт однокласники з віконцем входу у верхньому правому куті. Щоб увійти на сторінку необхідно ввести свій логін, номер телефону або е-мейл, а також пароль для входу на сайт і натиснути кнопку «увійти».

  Як зайти в однокласники на свою сторінку

  Якщо ви не пам’ятаєте пароль від своєї сторінки на сайті однокласники, поруч із клавішею «увійти» є напис «забули пароль?», на яку вам слід клікнути мишкою. Для відновлення пароля, сайт запропонує вам ввести ваш е-мейл і код з картинки. На е-мейл вам надішлють код, щоб ввести його в віконці та підтвердити запит. Далі вам необхідно придумати собі новий пароль, і ви знову зможете зайти на сторінку. Якщо лист не приходить протягом 5 хвилин, можна надіслати запит на відновлення заново.

 • Увійти на сайт однокласники з мобільного пристрою можна таким же чином, як і з комп’ютера.
 • Якщо ви хочете зайти на свою сторінку з чужого комп’ютера, вам необхідно ввести логін і пароль і перед тим, як натиснути «увійти», прибрати галочку з напису «запам’ятати мене», щоб автоматично ваші дані не збереглися.
 • Якщо ваша сторінка була заблокована з підозрою на злом або за порушення правил користування веб-сайтом, вам необхідно відновити доступ до неї за допомогою мобільного телефону, вказівки своїх даних при реєстрації або перевірки за вгадуванню 5 ваших друзів.
 • Якщо ви випадково видалили свій профіль на сайті однокласники, його вже не можна буде відновити.

  Спосіб 3: Редагування профілю

  » Редагування свого профілю може включати в себе кілька розділів, про яких корисно знати докладніше.

  Як зайти в однокласники на свою сторінку

  Щоб відредагувати свої особисті дані, у правому верхньому куті ви повинні натиснути на стрілочку, яка знаходиться біля мініатюри вашої фотографії. У списку, потрібно натиснути кнопку «змінити налаштування». Ви можете відредагувати свої дані, які вводили при реєстрації, а також змінити за бажанням пароль для входу.

 • Крім основних, ви можете змінити публічні налаштування і повідомлення на свій розсуд.
 • З лівої сторони сайту можна розмістити свою фотографію. Для цього необхідно натиснути напис під іконкою «додати фото». Перед вами відкриється вікно для вибору фотографії зі свого комп’ютера.
 • Коли ваша фотографія буде розміщена на сайті, натиснувши на неї мишкою, ви побачите в нижньому куті напис «ще», натиснувши на яку можна вибрати розділ для редагування свого фото. До фотографії можна додати опис, повернути її в будь-яку сторону або відзначити на ній друзів.
 • Користуючись своїм профілем, ви можете редагувати свої аудіо і відео запису, шляхом додавання їх до себе на сторінку з сайту або завантаження зі свого комп’ютера.
 • На сайті можна зробити профіль закритим і навіть невидимим для інших людей. Як же це зробити?

  Закритий профіль.

  Ваш профіль буде доступним тільки для людей, що входять в список друзів. Ті люди, які в нього не входять, не зможуть відправити вам повідомлення, подивитися фотографії і так далі. Єдине, що вони зможуть відправити подарунок. Щоб ваш профіль став відкритим для таких людей, їм потрібно з вами потоваришувати.

  Для активації послуги необхідно натиснути курсором мишки на посилання «ще». Вона знаходиться з правого боку від фотографії профілю. Потім слід вибрати пункт меню «налаштування» і натиснути «закрити профіль», підтвердити дію. Така послуга є платною і за неї можна розплатитися Окамі.

  Режим «Невидимка».

  Це теж платна послуга, проте, вона підключається на певний час – від 10 до 50 днів на вибір. По закінченню часу послугу можна буде знову продовжити. За бажанням, її можна відключити в будь-який момент. Включається послуга натисканням посилання «включити невидимку». Місце її знаходження під фотографією профілю. Потім необхідно вибрати спосіб оплати і слідувати подальшим вказівкам. У той же час оплатити послугу можна Окамі.

  І найважливіше, що при виникненні будь-яких питань, завжди можна звернутися в службу підтримки. При зверненні в службу необхідно найбільш детально скласти прохання або питання, це дозволить в стислі терміни отримати грамотний і вичерпну відповідь.

  Короткий опис статті: зайти на сайт однокласники Кілька способів зайти в однокласники на свою сторінку. Як редагувати профіль в однокласники. зайти в однокласники на свою сторінку

  Джерело: Як зайти в однокласники на свою сторінку

  Також ви можете прочитати