Як зайти в Однокласники на чужу сторінку? Все гранично просто!

22.05.2015

Як зайти в «Однокласники» на чужу сторінку?

Все гранично просто!

Соціальні мережі в даний час є незамінною річчю в житті кожного з нас. Вдома і на роботі ми намагаємося зайти на свою сторінку, щоб подивитися коментарі та оцінки, почитати новини про друзів і просто поспілкуватися. Один з улюблених багатьом користувачам Інтернету сайт — «Однокласники». Діти і батьки в пошуках своїх загублених родичів, товаришів або нових знайомств створюють аккаунти, викладають нові фото, грають в захоплюючі ігри та спілкуються.

Маючи свою сторінку, не варто забувати про те, що можуть знайтися ті, кому буде цікава ваша переписка. Багато користувачі знають, як зайти в «Однокласники» на чужу сторінку. Тому варто себе убезпечити і при реєстрації вказати найбільш складний пароль, а також номер телефону.

 

Для чого потрібно зламувати чужу сторінку?

Багато власники акаунтів задаються питанням: «Як зайти в «Однокласники» на чужу сторінку?» Найчастіше це відбувається з метою перевірки своєї половини на вірність, в пошуках компромату. Іноді буває, що батьки таким чином контролюють своїх неповнолітніх дітей з метою дізнатися більше про контактах дитини, про його проведення часу поза домом і т. д. Причини можуть бути різні. Але мета одна — зламати чужу сторінку в «Однокласниках».

Як захистити свою сторінку від злому? 

Перше, що допоможе захистити ваш аккаунт в «Однокласниках» від злому — це надійний пароль. Чим він складніше, тим краще. Для цього використовуйте малі та великі літери, символи і цифри. Пароль рекомендується періодично міняти на новий.

Друге — надійний антивірус, який буде відслідковувати всі шпигунські програми та попереджати вас про спроби злому.

Третя — не повідомляти свій логін і пароль нікому. При закритті сторінки обов’язково потрібно вибирати опцію «Вихід».

Ці прості способи допоможуть захистити аккаунт на сайті «Однокласники». Увійти на чужу сторінку шахраям буде практично неможливо.

Програми для злому облікового запису

Існують спеціальні програми, що дозволяють зламати необхідну сторінку в «Однокласниках». До них варто ставитися з особливою обережністю, так як за їх завантаження (після завантаження або під час установки) потрібно заплатити. Найчастіше це шахраї, які допоможуть вам на сайті «Однокласники» зайти на чужу сторінку, а лише посприяють спустошення вашого гаманця. Тому перед скачуванням такої програми необхідно почитати в Інтернеті думка людей про неї, пошукати інформацію на форумах, вивчити всі уважно. Позитивні відгуки користувачів шахраї також обов’язково розмістять на своїй сторінці, де вони пропонують завантажити програму. Існують також версії, які не передбачають злом сторінки, видаючи логін і пароль необхідної нам людини. Вони надають одну листування.

Що вибрати? Вирішувати вам. Якщо є бажання насолити людині, то можна його зламати сторінку. Тим, хто хоче почитати повідомлення, достатньо обмежитися програмами, що дозволяють зробити лише це.

Отже, як зламати аккаунт на сайті «Однокласники»?

Вхід на чужу сторінку можна зробити за допомогою програм «Odnobot», «КлассноЛом», «Demonodn.1.1» і багатьох інших версій.

в пошуках компромату

Що потрібно знати для взлому сторінки?

Після завантаження програми з метою дізнатися, як зайти в «Однокласники» на чужу сторінку, необхідно відвідати профіль користувача, обліковий запис якого ви хочете зламати. Вгорі копіюємо посилання на цю сторінку або цифри, якими вона закінчується. У різних програмах пропонують ті чи інші дії. Цифри — це ID сторінки. Ця комбінація у кожного користувача індивідуальна, вона не повторюється. Вставляємо посилання або цифри в рядок програми-зломщика, періодично вводимо капчу (хто не знає — це цифри або букви для підтвердження того, що ви не робот). Чекаємо. Після сканування програма видасть вам логін і пароль запитуваної людини. Потім відкриваєте сайт «Однокласники», вводите дані. Таким чином ви потрапляєте на сторінку, де можете від імені її власника робити все, що вам завгодно.

Як зайти в «Однокласники» з чужого комп’ютера? 

Трапляються ситуації, коли необхідно зайти на свою сторінку в «Однокласниках», не маючи під рукою свого комп’ютера або телефону. Зробити це можна з будь-якого пристрою, придатного для цієї мети.

Отже, вибираємо сайт «Однокласники». Якщо відкрилася чужа сторінку, то просимо її власника натиснути вихід і обов’язково уточнюємо, чи пам’ятає він свій логін і пароль для повторного введення. Або ми відкриваємо інший браузер, так як, можливо, з нього в соцмережу ніхто не входив. Вводимо свої дані і ставимо галочку у віконці «чужий комп’ютер». У разі якщо зайти на свою сторінку не вдалося через те, що ви забули свій логін або пароль, не турбуйтеся. Рішення проблеми є. Натискаємо опцію «забули пароль», дотримуємося всіх інструкцій і вводимо адресу електронної пошти, на яку прийде новий код для входу на вашу сторінку. Після відвідування її не варто забувати натиснути «вихід» у правому верхньому куті свого профілю.

Злом платних послуг на сайті «Однокласники»! 

в пошуках компромату

Розібравшись з питанням про те, як зайти в «Однокласники» на чужу сторінку, можна перейти до програм з платних послуг сайту, які допоможуть, наприклад, додати собі ОК. Варто відзначити, що адміністрація сайту суворо контролює фінансову сторону.

В Інтернеті багато програм, які обіцяють допомогу, але це лише виманювання грошей. Отримати такі послуги безкоштовно на сайті в «Однокласниках» неможливо. Найчастіше ці версії — віруси.

У випадку появи подібної програми адміністрація сайту у співпраці з правоохоронними органами швидко ідентифікує шахрая. Вони можуть не просто заблокувати ваш профіль.

Одна справа, коли ви шукаєте, щоб зайти на сайт «Однокласники» — вхід на чужу сторінку вони забезпечать вам. І зовсім інше — отримання доступу до платних послуг. За це передбачається кримінальна відповідальність, як для шахраїв, так і для користувачів, які намагаються скористатися їх пропозицією. У кращому випадку вашу сторінку заблокує адміністрація сайту і, швидше за все, відновити її не вдасться.

Тому не варто довіряти шахраям і їх програмами, які переслідують лише матеріальну вигоду і ніякої дієвої допомоги вам не нададуть, а лише допоможуть спустошити гаманець.

Короткий опис статті: зайти в однокласники Багато власників акаунтів задаються питанням: «Як зайти в «Однокласники» на чужу сторінку?» Найчастіше це відбувається з метою перевірки своєї половини на вірність, в пошуках компромату. Іноді буває, що батьки таким чином контролюють своїх неповнолітніх дітей з метою дізнатися більше про контактах дитини, про його проведення часу поза домом і т. д. як зайти в однокласники на чужу сторінку однокласники вхід на чужу сторінку однокласники зайти на чужу сторінку

Джерело: Як зайти в «Однокласники» на чужу сторінку? Все гранично просто! — FB.uk

Також ви можете прочитати