Як зайти в однокласники через мобільний телефон

10.06.2016

Як зайти в однокласники через мобільний телефон

-однокласників.ру
Як зайти в однокласники через мобільний телефон

Як зайти в однокласники через мобільний телефон
19.09.2011 | Автор: admin

Якщо під рукою немає комп’ютера, ви з легкістю можете спілкуватися з друзями на сайті Однокласники прямо зі свого мобільного телефону. Творці одного їх найпопулярнішого соціального сайту Odnoklassniki.ru завчасно подбали про мобільних користувачів, створивши спеціально полегшену версію свого ресурсу. Тим самим користувач економить трафік: дана версія сайту не переобтяжена анімацією і графікою, що забезпечує швидке завантаження сторінок сайту. Завдяки цьому і користування ресурсом стало набагато простіше.

Для того щоб зайти на сайт Однокласники через мобільний ви можете використовувати дану покрокову інструкцію:

1. Переконайтеся, що ваш телефон підтримує GPRS і інші популярні в даний час протоколи передачі даних, а також переконайтеся, що ця послуга активована у вашого стільникового оператора. Також ви можете зв’язатися з оператором вашої стільникового зв’язку і попросити допомогти Вам налаштувати Інтернет у вашому телефоні. Сервісні служби стільникових компаній завжди йдуть на зустріч своїм клієнтам і або усно надають інформацію про підключення Інтернету на Ваш телефон, або надсилають налаштування, які необхідно зберегти в телефоні. У кожного оператора є інструкція на сайті, де розказано, як підключити інтернет, а також є USSD запити, які надсилають налаштування автоматично.

2. Після того, як Ви переконаєтеся, що маєте доступ до інтернету, можна з допомогою стандартного браузера, встановленого на телефоні перейти безпосередньо за адресою Однокласників. Однак рекомендуємо Вам скористатися браузерами, які підтримують роботу з декількома вкладками, що дозволить Вам більш комфортно почувати себе при спілкуванні з кількома опонентами, або одночасно відвідувати кілька сторінок сайту. Один із популярний таких браузерів — Opera Mobile (Opera Mini). Щоб встановити його на телефон введіть в адресному рядку браузера адресу m.opera.com завантажте за запропонованою посиланням Opera Mobile і встановіть його на Ваш телефон.

3. При використанні будь-якого з браузерів введіть в адресному рядку адресу m.odnoklassniki.ru

Як зайти в однокласники через мобільний телефон

4. Увійшовши на головну сторінку m.odnoklassniki.ru введіть свої дані, які збігаються з даними, вказаними при реєстрації в повноцінній версії. В полі Логін Ви вказуєте адресу електронної пошти або логін, в полі Пароль, відповідний пароль. Для подальшого швидкого входу на сайт скористайтеся опцією «запам’ятати»

Як зайти в однокласники через мобільний телефон

5. Після перевірки вказаних даних система тут же перейде на Вашу сторінку, а Ви зможете скористатися фактичним всім функціоналом системи: спілкуватися зі своїми друзями, розшукувати своїх знайомих, переглядати сторінки, спостерігати за діями своїх друзів, відвідувати улюблені форуми і групи та багато іншого

Пам’ятайте, що хороше спілкування і є запорука нашого прекрасного настрою. Тепер Ваші друзі завжди можуть бути з Вами на зв’язку і ділитися своїми зарядом емоцій і своїми новинами. Приємного спілкування.

Короткий опис статті: зайти на сайт однокласники

Джерело:
Як зайти в однокласники через мобільний телефон

Також ви можете прочитати