Як зайти на однокласники якщо доступ закритий. Корисні поради. Відповіді як?

24.12.2015

Як зайти на однокласники якщо доступ закритий

Коли раптом з вашим улюбленим сайтом трапляється щось не передбачена, ви починаєте турбуватися про те як зайти на однокласники якщо доступ і чому це взагалі сталося. Будь-яке обмеження, будь то Інтернет спілкування або які-небудь інші свободи, не повинно відбуватися, але якщо все-таки закрили доступ, то треба шукати вихід. Ми допоможемо вам його знайти.

як зайти на однокласники якщо закрили доступ

Однокласники це не та соціальна мережа, в якій блокують акаунти користувачів за протиправні дії, як це роблять вконтакте, але все ж шанс отримати бан від самої адміністрації мережі присутній. Детальніше про бані ми поговоримо у статті про те, як розблокувати контакт. а поки розберемося з блокуванням сайту адміністраторами мережі.

Вже давно не секрет, що в очах роботодавців, особливо якщо мова йде про якомусь великому підприємстві з обов’язковою наявністю великої кількості комп’ютерів, підключених до мережі, соціальні сайти – зло. Якщо дивитися на світ їх очима, де продуктивність і оптимізація робочого часу стоять понад усе, то так воно і є. Але у нас кожен сам за себе і кого хвилюють проблеми начальства? Батьки, які хочуть зрозуміти як підготувати дитину до школи. блокують доступ до соцмереж.

Як зайти на однокласники якщо доступ закритий. Корисні поради. Відповіді як?

Прості працівники хочуть проводити в робочий час із задоволенням і користю для себе, тому для них зайти на сайт однокласники це обов’язкове початок трудового дня. Начальство біситься, так як Інтернет-трафік не гумовий і робочий час теж. Для того щоб припинити це неподобство дається завдання it відділу заблокувати доступ до однокласників і куди там ще люблять ходити службовці.

Адміни вашої мережі теж хочуть отримувати зарплату і з цього виконують завдання – блокують доступ до odnoklassniki.ru. Ви приходите на роботу, включаєте комп, заходьте на однокласники і бачите якусь табличку з написом – Доступ до сайту закрито або заборонений. Починаєте питати у товаришів по службі, що сталося, чи у всіх так і отримуєте інформацію про те, що всієї вашої комп’ютерної мережі заборонили доступ до найбільш популярних сайтів.

Що ж робити? Як зайти на однокласники якщо доступ закритий? Необхідно використовувати спеціальні сайти, які маскують ваш вхід на однокласники, використовуючи заздалегідь підготовлені проксі-сайти. Подібні сайти, з можливістю обходу блокування або заміни вашого реального ip називаються загальним словом анонімайзери і працюють на основі різних технологій, але суть одна.

Суть в тому, що вони дають вам посилання, це посилання може виглядати як завгодно, але не мати нічого спільного з сайтом однокласники. Наприклад, посилання виглядає так – veseloveselimsia.com/up, тобто абсолютно лівий сайт, який у вашій мережі не заблокований і який не викликає підозри у адміністраторів на роботі. Але коли ви з нею пройдете, то побачите перед собою панель входу в заблокованих однокласників, де ви можете з успіхом продовжувати свою мережеву життя і думати тільки про те, як не піти в школу. щоб довше посидіти в інеті.

Сподіваємося загальний принцип зрозумілий і можна йти далі. Якщо ваша сусідка по робочому місцю говорить не можу зайти на однокласники, дайте їй наш список сайтів-анонімайзерів для входу на заблоковані сайти:

dostupest.ua/odno/

anonymizer.ru

urlbl.ru

obhodi.ru

timp.ru

proxy.org

workandtalk.ru

unlock.net.ru

xy4-anonymizer.ru

nekontakt2.ru

neklassniki.ru

dostyp.ru

Чому так багато анонімайзерів, запитаєте ви. З багатьох причин, зараз розповімо докладніше. По-перше, всі ці сервіси тільки на вигляд безкоштовні, майже у всіх випадках у них стоять обмеження на використання. Хтось ставить ліміт на кількість трафіку в добу, хтось не дає можливості голосувати за фотографії або грати в ігри, а хтось просто просить оплатити послугу після закінчення певної кількості днів.

Так що якщо ви хочете дізнатися як зайти на однокласники якщо доступ закритий і зробити це безкоштовно, то доведеться обійти всі, запропоновані kak club сайти і знайти найбільш підходящий для вас. Цей список тих сервісів, які вдалося знайти через пошук, вони не тестувалися, ви самі повинні будете зробити це при необхідності скласти свій власний список. Якщо, наприклад, закінчується час або трафік на одному сервісі, переходите на інший. Таким чином, у вас вийде економити час і власні кошти.

По-друге, адміни на вашій роботі теж не дурні, вони знають про існування анонімайзерів, намагаються їх знайти і додати в список заборонених. Якщо на вашій роботі 50 комп’ютерів, всі вони разом ломануться сидіти в однокласниках через анонімайзер, адмін побачить дивний інтерес до сайту не знайомим адресою, зайде на нього і зрозуміє що це спроба обійти блокування однокласників.

Знову доведеться шукати нові анонімайзери для однокласників, знову їх запам’ятовувати, а не зберігати і вже не ділитися ними з подружкою на роботі. Знаючи цю особливість, всі сайти в регулярному порядку додають нові і нові посилання. Ви можете підписатися на розсилку новин і отримувати відразу ж нову ссилочку, після того як стара потрапила в чорний список. Таким чином, питання про те як зайти на однокласники якщо закрили доступ для вас буде практично вирішене.

В самому кінці хочеться звернути вашу увагу ще на один не маловажний момент. У гонитві за безкоштовними проксі-сайтами ви ризикуєте потрапити на шахрайські портали, які крадуть паролі. Наприклад, ви не знаєте як зайти на однокласники, знаходите не знайомий безкоштовний анонімайзер, отримуєте посилання, бачите вікно авторизації однокласників, вводите свій логін і пароль, для того щоб зайти на сайт і буквально віддаєте свої дані в руки зловмисників.

Справа в тому, що вони створили таку саму сторінку, зовні нічим не відрізняється від сторінки входу на odnoklassniki ви водите пароль, він зберігається на сайті-обманці. Так що потрібно бути уважним і для того щоб зайти на сайт однокласники, не потрібно користуватися сайтами, які не вселяють довіри. Слідкуйте за власною безпекою і ні коли не втрачайте голову. Ось кілька корисних ресурсів, які можуть вам допомогти

Короткий опис статті: зайти в однокласники Ви цій інструкції ми розповімо про те як зайти на однокласники якщо доступ закритий і як знайти безпечні сайти, що дозволяють здійснювати вільне спілкування в мережі як зайти на однокласники якщо доступ закритий,як зайти на однокласники якщо закрили доступ,як зайти на однокласники,зайти на сайт однокласники,неможу зайти на однокласники

Джерело: Як зайти на однокласники якщо доступ закритий | Корисні поради | Відповіді як?

Також ви можете прочитати