Як включити повну версію сайту Однокласники? . Workion.ru

19.02.2017

Як включити повну версію сайту Однокласники?

Всі любителі Однокласників знають, що при переході в соціальну мережу з мобільного девайса, відкривається мобільна версія сайту.

Це спеціально зроблено розробниками, щоб було легше користуватися інтерфейсом. Мобільні версії сайтів мають масу переваг, але, як правило, вони обмежені.

Як включити повну версію сайту Однокласники? Іноді, функцій мобільної версії недостатньо, щоб відкрити повну версію, не обов’язково користуватися ноутбуком або комп’ютером.

В інтерфейсі мобільної версії Однокласників є спеціальна кнопка, яка допоможе відкрити всі інструменти .

Як включити повну версію сайту Однокласники? . Workion.ru

Повна версія сайту Однокласники

У браузері вашого телефону або планшета, при вході на Однокласники, обов’язково повинна бути кнопка, для переходу до повної версії:

Як включити повну версію сайту Однокласники? . Workion.ru

Зверніть увагу, що така кнопка відображається на всіх пристроях. Деякі користувачі не можуть її знайти, але швидше за все проблема полягає у використанні не браузера мобільного додатка (в ньому такої кнопки немає).

Якщо вам потрібно перейти з мобільного на повну версію Однокласників на комп’ютері, досить прибрати в адресному рядку першу літеру m і точку або відкрити меню, де в нижній частині теж є спеціальна кнопка:

Як включити повну версію сайту Однокласники? . Workion.ru

Якщо з якихось причин цей спосіб у вас не працює (наприклад, з’являється сторінка з помилкою ), спробуйте використати інший браузер. Зараз для мобільних пристроїв створено багато різних безкоштовних оглядачів.

Всім любителям цієї соціальної мережі ми радимо дізнатися, Як створити і розкрутити групу в Однокласниках. так як це відмінний варіант для заробітку в мережі.

Якщо ж створення спільноти здасться вам занадто складним способом, дізнайтеся, як заробити на Однокласниках найпростішими способами (додаючи друзів, беручи участь в голосуваннях, натискаючи класи і т. д.).

також Вам буде цікаво:

Буду вдячний, якщо поділитеся цією статтею у соціальних мережах:

Короткий опис статті: однокласники реєстрація з мобільного Іноді, функцій мобільної версії недостатньо, щоб відкрити повну версію, не обов’язково користуватися ноутбуком або комп’ютером. повна версія сайту Однокласники

Джерело: Як включити повну версію сайту Однокласники? | Workion.ru

Також ви можете прочитати