Як визначити прихований номер МТС, Супервизначник номера. Активація та використання послуги.

19.02.2017

Відповіді на питання

Як визначити прихований номер МТС, Супервизначник номера. Активація та використання послуги.
Для багатьох вже не секрет, що для того, що б під час дзвінка не відображався номер потрібно скористатися послугою МТС по приховуванню мобільного номера — «Антивизначник номера ».

А ось, як зробити на оборот, щоб прихований номер абонента відображався? Тут є два шляхи вирішення цього питання. Перший, змусити написати повідомлення абонента (у цьому випадку послуга приховування мобільного номера не працює).

Другий, це підключити ту саму нову послугу компанії, яка дозволяє визначати приховані мобільні номери — «Супервизначник номера МТС». Послуга доступна всім бажаючим абонентам, як новим, так і старим, не залежно від форми обслуговування.

Діє сервіс справно тільки на території України, при використанні в роумінгу можуть бути збої.

завантаження.

Як активувати Супервизначник номера МТС

Активація відбувається різними методами для абонентів передоплати та контрактників. Для передплаченого обслуговування необхідно надіслати пусте текстове повідомлення на номер 3410 .

Для тих, хто не має можливості відправляти СМС, можна набрати комбінацію *101*410#.

Для користувачів, які обслуговуються на договірній основі для активації потрібно зателефонувати за номером 111 і скористатися послугами оператора. Або ж відвідати найближчий фірмовий магазин МТС, де залишити заявку на активацію.

Самостійно можна скористатися онлайн сервісом «Інтернет помічник».

Скільки коштує користування «Суперопределителем номери» МТС

Як відомо багатьом користувачам контрактним абонентам є поступки з боку компанії, так і у вартості цього сервісу. Активація коштує 100 грн. і сплачується одноразово.

Крім цієї суми абоненту доведеться платити щомісячну абонплату в розмірі 30 гривень в місяць. У разі використання абонентів, які підключені на передоплату, вартість активації не змінюється і становить 100 гривень одноразово.

Щоденна вартість користування становить 1 гривня в день, що складає на одну гривню більше від контрактної форми обслуговування.

завантаження.

Як відключити Супервизначник номера МТС

Користувачі, що обслуговуються на передоплатою, можуть деактивувати дану послугу відправивши пусте текстове повідомлення на номер 3411 .

А ті, у якого немає можливості відправляти повідомлення можуть набрати на мобільному телефоні комбінацію *101*411# і натиснути кнопку виклику.

Контрактні абоненти можуть деактивувати сервіс, звернувшись у фірмовий магазин МТС і залишивши заявку на деактивацію. Ще один спосіб це дзвінокcall-центр МТС за номером 111 .

Також цю процедуру можна зробити за допомогою онлайн сервісу «Інтернет помічника». Повторна активація послуги буде оплачуватися згідно встановленого тарифу і буде становити 100 гривень.

Короткий опис статті: мобільні номери дівчат Супервизначник номера МТС або як визначити прихований номер на МТСе. Опис послуги, її активація або вимкнення. Вартість користування послугою. супервизначник номера МТС, як визначити прихований номер мтс, мтс визначити номер, визначити прихований номер

Джерело: Як визначити прихований номер МТС — Супервизначник номера. Активація та використання послуги.

Також ви можете прочитати