Як викликати швидку з мобільного: МТС, Мегафон, Білайн. Номер телефону швидкої

19.02.2017

Як викликати швидку допомогу?

Номер швидкої допомоги у Москві з міського телефону — 103

Перед тим як набрати номер телефону швидкої допомоги в Москві, переконайтеся, що зможете назвати адресу та точне місцезнаходження хворого.

Як викликати швидку з мобільного: МТС, Мегафон, Білайн. Номер телефону швидкої
У столиці реалізована система багатоканального зв’язку, і, якщо на тому кінці відразу не підняли трубку – це означає, що всі диспетчери зайняті, а ваш виклик поставлений в чергу. Зберігайте спокій, перший звільнився співробітник вам обов’язково відповість. Не потрібно кидати трубку і передзвонювати – ваш дзвінок знову поставлять в кінець черги.

Під час розмови з диспетчером необхідно:

 • повідомити номер телефону, з якої робиться дзвінок або на який можна буде передзвонити згодом
 • вказати кількість хворих
 • описати те, що трапилося — що змусило викликати швидку допомогу
 • назвати адресу: вулицю, будинок, корпус, квартиру, під’їзд, поверх, домофон
 • повідомити, хто і де буде зустрічати бригаду лікарів
 • сказати, хто викликає – родич, стороння або самі собі
 • назвати вік та стать хворого, його прізвище

Правильні і чіткі відповіді на запитання диспетчера, дозволять бригаді «швидкої» швидше приступити до виконання своєї роботи.

Як викликати швидку з мобільного?

Номер 112 – єдина служба порятунку. За цим номером можна додзвонитися навіть з нульовим балансом або зовсім без сім-карти. На жаль, 112 не скрізь чітко працює і вимагає переадресації дзвінків, що в свою чергу збільшує загальний час дозвону.

Стільникові оператори не підтримують номери, що складаються з двох цифр, тому звичний телефон швидкої допомоги 03 набрати, швидше за все, не вийде.

Викликати швидку з мобільного:

  030 або 103 — МТС, Мегафон, U-tel і TELE2 003 або 103 — Білайн 903 — Скай-лінк і МОТИВ

Пам’ятайте, що «швидка» не видає довідки, не робить лікарняні листи і не виписує рецепти. Викликати слід тільки для вирішення ситуації, коли є гостра біль або загроза життю. Для інших випадків, зокрема, коли потрібно призначити лікування, існують дільничні лікарі в поліклініці.

У Москві послуги екстреної допомоги надає Державна бюджетна установа «Станція невідкладної медичної допомоги ім. А. С. Пучкова».

  Довідкова: +7(499)445-01-02 Консультації лікаря: +7(495)620-42-33 – послуга надається безкоштовно

+ Єдиний центр запису в приватні клініки Москви і МО

Потрібно поліс ОМС?

Для того, щоб викликати швидку допомогу в Москві, поліс ОМС не потрібен. Якщо поліс є, його номер запише який приїхав за викликом лікар.

Відсутність паспорта або страхового поліса ОМС ніяк не впливає на якість і обсяг послуг. Спеціалізована невідкладна медична допомога в місті Москві виявляється у відповідності з існуючими стандартами.

Для тих, хто не вірить у безкоштовну медицину, існують комерційні медичні установи, які виконують транспортування хворих або надають медичні послуги на місці за гроші, вартість дзвінка починається від трьох тисяч рублів.

Короткий опис статті: однокласники реєстрація з мобільного Стільникові оператори не підтримують номери, що складаються з двох цифр, тому звичний телефон швидкої допомоги 03 набрати, швидше за все, не вийде.

Джерело: Як викликати швидку з мобільного: МТС, Мегафон, Білайн. Номер телефону швидкої допомоги в Москві

Також ви можете прочитати