• відео однокласники

  Як відправити відео в Однокласниках одному?

  03.02.2016

  Як відправити відео в Однокласниках одного?

  Як відправити відео в Однокласниках одному?
  Розробники соціальної мережі Однокласники створювали її в першу чергу для того, щоб друзі та родичі мали можливість вільно спілкуватися і знаходити один одного. Не секрет, що ринок завжди виставляє свої умови, тому сьогодні на сайті можна знайти і музику на будь-який смак, і розважальні ігри, а також різного роду цікаві відео.

  Це сприяє тому, що користувачі залишаються на сайті значно довше, а іноді і користуються платними функціями. Але не може не радувати той факт, що в цій соцмережі основна кількість послуг є безкоштовними.

  Останнім створеним сервісом вважається розділ«Відео». він дозволяє завантажувати свої власні відео, а також переглядати ролики друзів та інших користувачів соцмережі. Оскільки будь-яке відео має свого автора, не рекомендується завантажувати на сайт такі відеофайли, як фільми, так як адміністратори їх видаляють вимогам правовласників. Наприклад, вам сподобався якийсь забавний і цікавий ролик, ви хочете поділитися ним зі своїм другом. Як поступити в даному випадку, як відправити це відео?

  На жаль, поки що жодна з існуючих соціальних мереж не дозволяє прикріплювати до листів відеозапису. Правда ви з легкістю можете скопіювати і відправити повідомленням посилання на конкретне відео, яка знаходиться в адресному рядку. Тоді адресат зможе подивитися ролик, перейшовши за посиланням. Ви можете переконатися, що це дуже легко і зручно. Якщо ви хочете відправити власне відео на одному однокласники. то вам потрібно зайти в розділ відео (іконка вгорі справа), завантажити файл і відправити другу посилання на нього в повідомленні.

  Короткий опис статті: відео однокласники

  Джерело: Як відправити відео в Однокласниках одного?

  Також ви можете прочитати