Як відновити сторінку в однокласниках після видалення

10.06.2016

Як відновити сторінку в однокласниках після видалення

By Admin | 12.11.2013

От не давно я писав про те як видалити свою сторінку «Профіль» в однокласниках. І я обіцяв написати ще «Як відновити сторінку в однокласниках після видалення ». Багато хто видалив свою сторінку в однокласниках! І в кожного була своя причина, чому він пішов з соціальної мережі однокласники, я також видалив свою сторінку в однокласниках. І ось минув час і я захотів відновити свою сторінку в однокласниках.

Відновити сторінку в однокласниках після видалення

Зайшов я на сайт однокласників і давай пробувати відновлювати свою сторінку, що я тільки не перепробував, багато чого писали інші люди на різних форумах – і все це вже не працювало! Може і коли пару років тому працювало, але зараз немає!

І тут я зайшов на сайт однокласники в розділ «Допомога» — і там вибрав «Проблеми з доступом на сайт» потім «Мій профіль вилучений» і там було написано:

«Мій профіль був вилучений. Як його відновити?»

В відповідь на це запитання внизу було написано наступне:

«На жаль, віддалений профіль відновленню не підлягає.»

Як відновити сторінку в однокласниках після видалення

На скріншоті ви можете переконатися в цьому!

Ось такий офіційної відповідь адміністрації сайту однокласників! Що після видалення своєї сторінки відновити її неможливо! Як це сумно не звучало – відповідь: не можливо! =(

Якщо ви бажаєте користуватися соціальною мережею однокласники вам потрібно зареєструвати новий профіль.

Так само хочу сказати, що ви не зможете зареєструватися в однокласниках на вашу стару електронну пошту та на ваш мобільний номер який був прив’язаний до віддаленої сторінки в однокласниках. Після того, як мине три місяці – аж потім зможете зареєструватися на свій старий номер. Так що доведеться або чекати три місяці або зареєструватися за новим номером.

Я вже після цього не захотів реєструватися заново.

Якщо є питання або ви знаєте спосіб як можна відновити сторінку в однокласниках – пишіть в коментарі, вам будуть дуже вдячні, всі хто хоче відновити свою сторінку.

p.s. Ось не давно написав підтримку на сайті однокласників! З приводу того, що сторінка видалена, і я хочу її відновити… На це вони мені відповіли:

«Шановний користувач, Шкода, але віддалений профіль відновити неможливо. Створіть новий профіль і починайте спілкуватися. Уявіть, що починаєте нове життя прямо зараз! І все буде ОК!».

***

Потім я знову написав в підтримку:

У мене ось яке питання:

Якщо, то людина добрався до моєї сторінці в однокласниках і взяв і видалив!

Я на другий день заходжу, а воно мені «сторінка видалена».

Що мені в такому випадку робити?

Можна на другий день як відновити сторінку?

Запитую тому, що в мене є блог і мене часто там запитують:

Можливо, чи як то відновити сторінку? На другий чи третій день після видалення?

На що вони мені відповіли:

«Шановний користувач, в першому листі, ви самі написали,що видалили свою сторінку. Як вам вже було сказано видалені дані — відновленню не підлягають!».

Може і це коли щось змінитися, і можна буде відновлювати сторінку в однокласниках! Але поки як ви бачите, немає можливості.

Але ви на всякий випадок напишіть в підтримку! Може до того часу все змінитися… Як кажуть: «Спроба не катування».

Як написати в службу підтримки однокласників!

Щоб написати в підтримку однокласників:

    Зайдіть на сайт: www.odnoklassniki.ru/help І в лівій колонці, там де «часті питання» оберіть будь-яке питання на ваше розсуду. Після чого вам відкриється сторінка, прокрутіть сторінку вниз, і там виберете:

Не знайшли необхідного відповіді?

Звернутися до служби підтримки — тиснемо на цю зноску та заповнюємо форму і відправляємо повідомлення.

Короткий опис статті: мій сайт на однокласниках Ось не давно я писав про те як видалити свою сторінку «Профіль» в однокласниках. І я обіцяв написати ще «Як відновити сторінку в однокласниках після

Джерело: Як відновити сторінку в однокласниках після видалення

Також ви можете прочитати